Problem sa  HU

Problem sa  HU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ne znam sta da ti kazem.
nemoj se sta naljutit al' ja ne bi sony uzeo ni dzaba. pioneer je poslije alpine jedan od najboljih za jaku i dobru (kvalitetnu) muziku

1 mjesto
logo_alpine.gif

2 mjesto
pioneer_logo.gif

3 mjesto svi ostali

Ni ja ne volim Sony, al u low end klasi su svi isti skoro, u visoj imas i panasonicove high-end uredjaje, itd itd itd, ima tu i osobnog ukusa :) meni je eto ipak pomalo zao sto nisam uzeo Pioneera kad sam kupovao nov, nije mi se dalo cekat, pa uzmem Panasonica. Fin radio, crn, uklapa mi se u interijer, dobro radi, al jbg... :)
 
Član
Preferiram JVC, al eto kada se nema kesha moze sta bilo...Probaj staviti nesto jaci osigurac 15A ako on iskoci, onda negdje imas spoj...
 
Član
RE: Problem sa HU

trizex je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ne znam sta da ti kazem.
nemoj se sta naljutit al' ja ne bi sony uzeo ni dzaba. pioneer je poslije alpine jedan od najboljih za jaku i dobru (kvalitetnu) muziku

1 mjesto
logo_alpine.gif

2 mjesto
pioneer_logo.gif

3 mjesto svi ostali

Ni ja ne volim Sony, al u low end klasi su svi isti skoro, u visoj imas i panasonicove high-end uredjaje, itd itd itd, ima tu i osobnog ukusa :) meni je eto ipak pomalo zao sto nisam uzeo Pioneera kad sam kupovao nov, nije mi se dalo cekat, pa uzmem Panasonica. Fin radio, crn, uklapa mi se u interijer, dobro radi, al jbg... :)

jesteli vi ikada culi za Clarion ??????
 
Član
xr4iboy je napisao(la):
trizex je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ne znam sta da ti kazem.
nemoj se sta naljutit al' ja ne bi sony uzeo ni dzaba. pioneer je poslije alpine jedan od najboljih za jaku i dobru (kvalitetnu) muziku

1 mjesto
logo_alpine.gif

2 mjesto
pioneer_logo.gif

3 mjesto svi ostali

Ni ja ne volim Sony, al u low end klasi su svi isti skoro, u visoj imas i panasonicove high-end uredjaje, itd itd itd, ima tu i osobnog ukusa :) meni je eto ipak pomalo zao sto nisam uzeo Pioneera kad sam kupovao nov, nije mi se dalo cekat, pa uzmem Panasonica. Fin radio, crn, uklapa mi se u interijer, dobro radi, al jbg... :)

jesteli vi ikada culi za Clarion ??????

e moj muamere kod nas u BIH se nije culo za mnogo sta. sve sto nije razvikano nije ni poznato. tako ni clarion
 
Član
RE: Problem sa HU

emirEX_sa je napisao(la):
xr4iboy je napisao(la):
trizex je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ne znam sta da ti kazem.
nemoj se sta naljutit al' ja ne bi sony uzeo ni dzaba. pioneer je poslije alpine jedan od najboljih za jaku i dobru (kvalitetnu) muziku

1 mjesto
logo_alpine.gif

2 mjesto
pioneer_logo.gif

3 mjesto svi ostali

Ni ja ne volim Sony, al u low end klasi su svi isti skoro, u visoj imas i panasonicove high-end uredjaje, itd itd itd, ima tu i osobnog ukusa :) meni je eto ipak pomalo zao sto nisam uzeo Pioneera kad sam kupovao nov, nije mi se dalo cekat, pa uzmem Panasonica. Fin radio, crn, uklapa mi se u interijer, dobro radi, al jbg... :)

jesteli vi ikada culi za Clarion ??????

e moj muamere kod nas u BIH se nije culo za mnogo sta. sve sto nije razvikano nije ni poznato. tako ni clarion

jebi ga ovdje skoro svako auto sto sam gledao na autoshow ima clarion hu
 
Član
xr4iboy je napisao(la):
trizex je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ne znam sta da ti kazem.
nemoj se sta naljutit al' ja ne bi sony uzeo ni dzaba. pioneer je poslije alpine jedan od najboljih za jaku i dobru (kvalitetnu) muziku

1 mjesto
logo_alpine.gif

2 mjesto
pioneer_logo.gif

3 mjesto svi ostali

Ni ja ne volim Sony, al u low end klasi su svi isti skoro, u visoj imas i panasonicove high-end uredjaje, itd itd itd, ima tu i osobnog ukusa :) meni je eto ipak pomalo zao sto nisam uzeo Pioneera kad sam kupovao nov, nije mi se dalo cekat, pa uzmem Panasonica. Fin radio, crn, uklapa mi se u interijer, dobro radi, al jbg... :)

jesteli vi ikada culi za Clarion ??????

Eeeeeeee tuge......htio ja kupiti Clarion cd samo prosle god nekad, polovan, i promijene se planovi i drug ga moj uzme....izasao pred zgradu i kroz pricu spomene da je uzeo Clarion radio....a ekipa u smijeh joj Clarion kakva je to zingiri pingiri marka sad :( sve ti govori :)
 
Član
Cuo sam ja za clarion davno ali da to valja cemu momci iz caraudia bi sigurno imali u ponudi ;)
 
Član
Ja imam CD u autu Clarion i pravo sam zadovoljan s njim! A kod nas i nije nesto poznata marka, ali je vrhunska! U svijetu cak jedna od boljih! Za istu cijenu su bili u ponudi i Sony ali ja sam odabrao ovaj i nisam pogrijesio! U pitanju je polovan!
 
Član
A nista Bose?
Glupo je prepirati se i razbacivati imenima...dobro je ono sto imas, odlicno je ono sto mislis da je tebi idealno i vozdra...ne procitah ja da li je konkretan problem rijesen??
 
Član
jest rijesen , sinoc sam do pola 10 kopco zice al je sve dobro ispalo , Nego da pitam sinoc sam vidio da se moz mijenjat boja osvjetlljenja crvena i zelena ( znaci da su svugdje stavljane po dvije led-ice , neznam koje su , ja imam one sto idu u mobitele pa sam konto ovu zelenu zamjenit plavom ) ako je neko ovo radio i zna koje idu (da nebi pet puta otvaro plocicu)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top