Problem sa Fiat Puntom 2

Problem sa Fiat Puntom 2

Gazija2001 je napisao(la):
Technowave je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Ako se ne varam, to je ovaj forum http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?act=idx ;)

Ti si u principu uradio malu generalku motora za te pare, sada ti ostaju te tri stvari, pumpa, senzor ili ECU. Najbolje bi bilo ako mozes da probas tu pumpu za gorivo na neki period, mada svakako nije lose postaviti ni na tom forumu pitanje ;)

Da tako nešto :) Mnogo ti hvala na linku, postavio sam i tamo pitanje, pa ću vidjeti.

Pumpu sam našao, vozim ga sutra majstoru, pa ćemo vidjeti šta će se desiti nakon toga. Pored toga zamjenit ću i filter goriva, te se nadam da se više neće paliti. Počeo sam je sanjati :D

Vidio sam temu i na spomenutom forumu, nadam se da će ti pomoći...ima ondje baš stručnih ljudi, majstora koji rade baš fiate...samo dok pročitaju svi koji trebaju.

I da ti kažem: punto 2 nema filter goriva hehehe, i meni je bilo čudno. Kad sam svog kupio ja htio ono radi sebe to promjenit i tada sam saznao da nema filter već ima nekakva mrežica koja pročišćava gorivo i koja se kao ne mijenja.

Vidiš to nisam znao :) Hvala na savjetu :) Isto to sam mislio i ja čisto radi sebe, ali izgleda da sam barem za to pošteđen :D
 
Auto je popravljeno :)

Problem je bio sa mirco chipovima, dva su bila otisla. Nakon sto su zamjenjeni, auto je sada drugo :) Hvala svima na savjetima i sugestijama :)
 
Top