problem sa facebookom

problem sa facebookom

Član
nesobrzi je napisao(la):
ma samo izbrisi program koji koristis (google chrome) i ponovo instaliraj trebalo bi da radi bez problema,ja imao problem dolazilo mi da me lik oznacava na neki sexy link i dok to nisam uradio nista.

poslali su mi nesto ovi sa fb-ka sad ne mogu nikom nista pisat 5 dana radi sigurnosti nekakve i vise mi linkovi ne dolaze, sutra cu ponovo instalirat chrome pa cemo vidjet :D hvala svima ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
mogu li se obrisati poruke koje si poslao nekome...?

Mogu, samo kada udjes u inbox, ne ides na x pored zeljene konverzacije jer ce ti snimati u arhivu.

Otvori poruku, i onda imas gore "Actions" pa "Delete messages", onda ces mati opciju da obrises samo one koje ti oznacis, ili sve odjednom ;)

Jel to znači da sam ih obrisao i iz njezine arhive :D
 
Član
Da ne bi otvarao novu temu,probacu ovde.Isto problem sa FB.Internet mi radi odlicno,sve fercera kako treba,sve stranice otvaram,ali kad zelim fb nece nikako,nemogu cak dodji ni do njihove pocetne strane,a kamoli se ulogovati,vec drugi dan tako.Do cega bi moglo biti??Evo sta mi izbaci
http://partner37.mydomainadvisor.com/search.php?pr=vmn&id=blekkotb&v=1_0_1_31&ent=antiphishing_dn&q=www.facebook.com

Kao neki spisak najcesce posjecivanih stranica,a o fb nista :icon_question:
 
Član
Desava li se nekome slucajno u zadnje vrijeme da mu se stari facebook profil koji je nekada deaktiviran, sam aktivira? :confused:
Evo tri puta dosad mi se desilo, :D i to nema obavijesti o prijvljivanjima sa drugih lokacija i nema izvjestaja na mailu o ponovnoj aktivaciji :confused:
 
Top