problem sa facebookom

problem sa facebookom

Član
neki dan mi dosla obavijest da su me stavili na neke fb provale, i ja sam to otvorio da vidim sta sam se provalio medjutim to se ne moze otvorit uopste sad mi stalno izbaciva ovo
kako ovo moze da se rijesi?
 
Član
Pokupio si virus koji se siri fb trenutno! I probaj uci na fb i promjeniti password ili preko maila! Jer vrlo vjerovatno je da ti sad salje iste te linkove ostalim tvojim prijateljima!
 
Član
addo je napisao(la):
Pokupio si virus koji se siri fb trenutno! I probaj uci na fb i promjeniti password ili preko maila! Jer vrlo vjerovatno je da ti sad salje iste te linkove ostalim tvojim prijateljima!

e bas to meni izbaci bar 10 linkova cim udjem, a i ostalima svima salje.
sad cu bas da promjenim pass pa da vidimo

evo sad mi ne izbaciva one linkove vise al zato otvori to sa slike sto sam stavio :icon_cry::icon_cry:
 

OmO

Član
Kad ti to dodje, idi na "remove tag". Dosta sad tih virusa po fb ima, ja ne otvaram nista kad me neko taguje, samo uklonim tag i to je to.
 
Član
emir_89 je napisao(la):
tako je to kad je raja besposlena pa klika na sve zivo :D

hehe a jbg brate pisem i ja svasta ovim zenama pa reko da me koja nije stavila na provale hahhaha zato sam i htio vidjet..
linkove sam rijesio jos samo ovo sa slike da mi ne otvara i bice super al nez kako :lol:
 
Član
ukljucis onu opciju da moras odobrit tag,da bi se rijesio toga...kad te neko "oznaci" u tim kinima od virusa,tebi dodje obavijest,i kliknes hoces li da budes oznacen ili ne...nebitno radi li se o fotki...a iduci put pazljivije gledas ko te provaljiva,navodno,hahah
 
Yellow je napisao(la):
mogu li se obrisati poruke koje si poslao nekome...?

Mogu, samo kada udjes u inbox, ne ides na x pored zeljene konverzacije jer ce ti snimati u arhivu.

Otvori poruku, i onda imas gore "Actions" pa "Delete messages", onda ces mati opciju da obrises samo one koje ti oznacis, ili sve odjednom ;)
 
Član
addo je napisao(la):
Pokupio si virus koji se siri fb trenutno! I probaj uci na fb i promjeniti password ili preko maila! Jer vrlo vjerovatno je da ti sad salje iste te linkove ostalim tvojim prijateljima!

Imao sam i ja isti proble. Nisam mogao ući na FB. Formatirao računar i proradilo.
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
addo je napisao(la):
Pokupio si virus koji se siri fb trenutno! I probaj uci na fb i promjeniti password ili preko maila! Jer vrlo vjerovatno je da ti sad salje iste te linkove ostalim tvojim prijateljima!

Imao sam i ja isti proble. Nisam mogao ući na FB. Formatirao računar i proradilo.

formatirao bi ja al mi ne radi na laptopu ovo za cd nesto se sjebalo moze przit a ne moze ocitat nista :(
 
Član
menso206 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
addo je napisao(la):
Pokupio si virus koji se siri fb trenutno! I probaj uci na fb i promjeniti password ili preko maila! Jer vrlo vjerovatno je da ti sad salje iste te linkove ostalim tvojim prijateljima!

Imao sam i ja isti proble. Nisam mogao ući na FB. Formatirao računar i proradilo.

formatirao bi ja al mi ne radi na laptopu ovo za cd nesto se sjebalo moze przit a ne moze ocitat nista :(

Skni bolan spyhunter i skeniraj sa njim on bi ti to trebao ocistiti
 
Član
ma samo izbrisi program koji koristis (google chrome) i ponovo instaliraj trebalo bi da radi bez problema,ja imao problem dolazilo mi da me lik oznacava na neki sexy link i dok to nisam uradio nista.
 
Top