Problem s palenjem na plinu

Problem s palenjem na plinu

Član
moguce da je busio karburator,danas sam bio kod darke,stavio mi je novi prekidac sa cokom,al opet nece dobro da pali,jbg fkt ne znam ssta mu je,samo uzeti sibicu i zapaliti ga,nema drugog rjesenja
 
Član
Jbg vako mozemo nagadjati do ujutu..... a i ne hvali ti nista da palis na bezin mjesecno ti treba 20km benzina i manje, bolje je i po ubrizgavanjae..... kad ja mogu na 2.8 V6 paliti na benzin stalno cekam da sam prebaci ne vidim sta tebe zulja! :)
 
Član
ljudi moji,nije problem da palim na benzin,samo problem je sto ne mogu nastimati da palim na benzin,shvatate,kad auto radi na plinu,i kad ga ugasim a ostane prekidac prebacen na plin,ujutro kad hocu da ga palim na benzin,prebacim prekidac na benzin,i dok on ne "povuce" benzina nece da upali,dakle vergla najmanje 20 sekundi,u tome je problem,nije ovo elektronac da kad kliknes s plina na benzin da odmah prebaci,nego moras prvo "potrositi" plin u sistemu pa tek onda prebaciti na benzin,jer kad odmah prebacis na benzin torkira auto,shvatate? ja bih najvise volio da se nastima da uvijek palim na benzin i da prebacim na plin,
 
Član
Pa prebaci onda prije gasenja na benzin, i tako ga pali, ako vec ne moze da se sredi.
tako i radim kad dodjem kuci i parkiram u garazu,jer dok s plina na benzin prebaci treba mu par sekundi,moras auto turirati da bih prebacio,al sta raditi trebas stati na kratko i ugasiti auto,i non stop turirati,al et hvala na pomoci
 
Član
Ja ti jedino mogu predložiti da odeš u ovaj servis plina na kuli, odmah prije semafora desno kada dolaziš sa aerodroma, ne mogu se sada sjetiti kako se zovu, jedna kuća bez fasade.
 
Član
Ja ti jedino mogu predložiti da odeš u ovaj servis plina na kuli, odmah prije semafora desno kada dolaziš sa aerodroma, ne mogu se sada sjetiti kako se zovu, jedna kuća bez fasade.
tek novo otvoreni jel na taj mislis?vidio sam to jucer kad sam isao darki,mogu i kod njih pokusati.hvala brate
 
Član
sto se zajebajes odi kod dejana na dobrinju i covjek ce ti to napravit ti trazis neke savjete a stalno ides kod jednog te istog majstora promjeni majstora pa mozda i otklonis kvar ali dejan je momak za 10 sto se tice svega oko plina
 
Član
sto se zajebajes odi kod dejana na dobrinju i covjek ce ti to napravit ti trazis neke savjete a stalno ides kod jednog te istog majstora promjeni majstora pa mozda i otklonis kvar ali dejan je momak za 10 sto se tice svega oko plina
vala upravu si,ja nesto mislim da je do isparivaca,mada kad vozim auto radi suoper,ne gubi vucu,ne trza,vjeruj drug maloprije kad ga zapalio nisam,da nije bilo zene zapalio bih ga
 
Član
nisi dobro postavio problem, zato smo otisli u kontra stranu svi... vjerovatno imas problem dotoka goriva tj kada prebacis na plin gasi se dovod goriva e sad ako ti je nastimano da gasi i benzinsku pumpu vjerovatno iz nekog razloga ostanes bez benzina u sistemu pa on duze vergla dok nestigne gorivo do dizni, to trebas provjeriti
 
Član
Druze kako si resio problem?i ja imam isti problem.Znaci regulacije prebacivanje benzin-plin mi je na 2500 obrtaja a pumpa se gasi avtomatski postavjeno je rele kod rezervar.
Znaci problem je kada ja ugasim na plin avtomatski se prebacuje na beznin i onda kad hocu da upalim treba dugo da verglam za da zapali.To se dogaza stalno koda izgasim auto.Znaci sekoje palejne moram dugo da verglam.
 
Druze kako si resio problem?i ja imam isti problem.Znaci regulacije prebacivanje benzin-plin mi je na 2500 obrtaja a pumpa se gasi avtomatski postavjeno je rele kod rezervar.
Znaci problem je kada ja ugasim na plin avtomatski se prebacuje na beznin i onda kad hocu da upalim treba dugo da verglam za da zapali.To se dogaza stalno koda izgasim auto.Znaci sekoje palejne moram dugo da verglam.

druze tema je stara znaci i vise
nego otidji do majsora neka ti provjeri pritisak pumpe i navedi majstoru neka ti na dovodni kabal stavi nepovratni ventil ;)
 
Top