Problem/psiho meen

Problem/psiho meen

nikad se ne rjesavaju problemi djevojke sa drugim momkom,pogotovo bivsim(osim ako nije u pitanju fizicko zlostavljanje),jer ako nije u stanju to uraditi sama,imat ces sa njom probleme citav zivot ;)
 
Član
Buraz mani se ti nje . Kad ti sa njom imas problema u prvim danima zabavljanja samo pomisli sta ce biti u nadolazecim danima.

off topic

Nisam odavno vidio nepismenije teme i nepismenijih postova od ovih trenutno.
 
Član
Hvala svima ali mislim da ce se rijesiti kako se treba rijesiti,neko je spomeno da sam ja sanjom bio 3 godine ne nisam ja bio sanjom nego taj doticni ne bas 3 ali otprilike tako,nisu skupa vec 2 godine,prekid i raskid te veze je zapocela ta dijevojka iz razloga sto je lik trazio previse od nje,udaja razne nebuloze itd ali ona nije smatrala da je spremna na to sa tim momkom...Ja sam sa likom rijesio sasvim ljudski u prvom razgovoru bilo je prijetnji a u drguom kad me je nazvao reko je da nema nista samnom nego da ima sa njom rijesiti,a razlog je famozni sto ga je ostavila kao lafo sijebala mu zivot,a taj lik kad sam se danas malo raspito je obicni medonja koji nije imo 2 cure u zivotu tako da je vijerovatno do petni zila zaljepio...Djevojka doticna nije htijela prijavljivati plavcima niti bilo kome drugom ovo sve iz razloga sto je bila okupirana poslovima i skolom pa se slabije i kretala,a doticni je nasao bolnu tacko osobe kao lafo nazvace on njezine roditelje pa ce reci neke stvari tipa da je spavala sanjim itd znaci totalni promasaj.....Ja da se nalazim sa tim tipom nepada mi napamet znaci sinoc sam ga blokiro i reko mu neke stvari slijedece blokiranje nece zavrsiti kako je sinoc bilo,a djevojka ce najvijerovatnije danas ili sutra otici prijaviti plavcima pokazati sms poruke i slike...Neko spomenu jel ona vrijedna? Nije vise ni upitanju moja ta veza ili moje izlazenje sa tom osobom sad mi je vise u cilju da rijesim taj problem jer cura nije vise znala kako sta gdije sutila i trpila nije izlazila nije se kretala poso kuca,kuca neko drustvo na nekim ljevim mjestima.....Al et neko kaze tema ovaka tema onaka jbg mozda se nekom desi slican kvar :lol: pa ce mozda moci koji i savijet pokupiti
 
Član
Ako je on proganja sto je ljut radi prekida i sl, moras zastiti tu curu, ne kao svoju curu, nego uvijek moras stat na stranu nejaceg. To je jedino ispravno.
 
Član
Franki je napisao(la):
Ako je on proganja sto je ljut radi prekida i sl, moras zastiti tu curu, ne kao svoju curu, nego uvijek moras stat na stranu nejaceg. To je jedino ispravno.

;) svaka cast druze mislim da si jedino ti dao odgovor koji sam ja mozda trazio...I tako sam i uradio i ispostavilo se ispravno,rijeseno sve danas kako je rijeseno nek ostane sad zasad pod katancem ali u biti vijerovao sam da je nevina u ovom bukvalno "duelu" i tako se i ispostavilo moze lock ;)
 
Top