Problem/psiho meen

Problem/psiho meen

Član
E ovo je baska off topic,radi se o slijedecem,izlazi sa jednom dijevojkom vec odredzeno vrijeme mozda neki mijesec dana,i neku noc uz kaficu pocne ona meni pricat kako ima problem tipa,da je proganja njen bivski kako joj na sanducetu pise svakorazne gluposti po stepenicama vratima itd...naravno povijerovo sam u to 50 %,neku noc kad sam je dovezao do zgrade zove me i pokaze mi po stepenicama isaranao volim te i tak te gluposti da napomenem sa tim psiho tipom je bila mozda neki 3 godine u vezi al vec 2 godine nisu skupa,e veceras BIG problem idem po diejvojku neprimjecujem jos jedno auto parkirano sijeda krug kroz grad laganice "standardno" dolazim do kafica gdije inace sijedimo i taman po izlazu iz auta ona govori pliz amo dalje sta je rec,kaze evo taj momak sto se glupira i ja naravno palim auto i idem unazzad i izlazim na glavnu cestu,lik me prati neki kilometar stajem u desnu stranu on me prolazi i lafo na slijedecem skretanju pravi polukruzno i ja naravno poludim i nanesem mu se na auto i pitam ga jel imas neki problem veli nema samnom al ima sa mojom dijevojkom velim nemas nista ni sa njom i produzim,poslije toga pozivi tipa ovaj onaj kuliram dok nisam ponovo poludio i onda je se smirio preko telefona....Ali dolaze sad poruke i prijeteceg sadrzaja nije me strah proso sam svasta u zivotu ali me strah za tu dijevojku da nece sta uraditi,pa mi sad treba savijet....Ipak mozda ovo neko i procita hladne glave pa da dobra savjet,konto sam svakorazne opcije tipa premlacivanja itd ali opet nije to to,tipa da odemo sutra u muriju i prijavimo naravno sa porukama i uslikanim sanducetom i ako sta jos mognemo naci,e sad me zanimaju ti postupci i sa murijom kako to hoda i ako ima jos ko dobar savijet sta uraditi.......MALO DUZI TEKST ALI I OVO JE U SKRACENIM CRTAMA poz :icon_confused:
 
Joj fale ti zarezi i tacke , dok sam sklopio text slomio sam se :lol:
A sad sto se tice toga ja odma da pitam koliko vi godina imate svi? Ako je momak ozbiljniji stariji brate bez cure odes i popricas fino vidis u cemu je problem , objasnis sitaciju i naravno napomenes ga da pravi krivicno djelo da moze zbog toga u zatvor , ako to ne upali vazda ima prangija i murija
 
Član
Da li ona vrijedi svakakve zaje.ancije koja moze nastati iz te situacije ? :icon_rolleyes: Glavno pitanje
 
Little Dragon je napisao(la):
Mudro zboris , vidi ti takodje njenu proslost da i ona nije neko sranje napravila da te bezveze ne uvuce u problem

;) ovo stoji
prvo popricaj sa momkom noramlno kao ljudi ako je to moguce.....
Ako opet bude radio pizdarije onda polako do plavaca neka oni resavaju...
 
Član
Bez ljutnje,ali da sam moderator tema bi bila davno zakljucana...Ne razumijem kako ovako nesto moze biti na auto forumu,za takve stvari postoje stranice kao psiholoskikutak.com i slicno. :icon_rolleyes:
 
Član
svirexx je napisao(la):
Zadovoljstvo je kad nesto napravis sam...

Little Dragon je napisao(la):
Joj fale ti zarezi i tacke , dok sam sklopio text slomio sam se :lol:
A sad sto se tice toga ja odma da pitam koliko vi godina imate svi? Ako je momak ozbiljniji stariji brate bez cure odes i popricas fino vidis u cemu je problem , objasnis sitaciju i naravno napomenes ga da pravi krivicno djelo da moze zbog toga u zatvor , ako to ne upali vazda ima prangija i murija

jbg druze ovo ono brzina itd pa tak da sam izostavio zareze i mnogo cega jos,a za godine druze meni je 29 godina takodzer i doticnoj osobi.poprico sam ja sa likom ali ovo je bas lik psiho.

zadnja-kocnica je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Mudro zboris , vidi ti takodje njenu proslost da i ona nije neko sranje napravila da te bezveze ne uvuce u problem
poprico sam ja sa momkom momak je sanjom bio tri godine pa je ona otisla zato sto se nie htijela udat posto je lik max zaljepio,sranje nije napravila zato sto su se poklopile i njezna i njegova prica.
;) ovo stoji
prvo popricaj sa momkom noramlno kao ljudi ako je to moguce.....
Ako opet bude radio pizdarije onda polako do plavaca neka oni resavaju...
Izgleda da ce biti tako
Nemrin je napisao(la):
Bez ljutnje,ali da sam moderator tema bi bila davno zakljucana...Ne razumijem kako ovako nesto moze biti na auto forumu,za takve stvari postoje stranice kao psiholoskikutak.com i slicno. :icon_rolleyes:
druze stoji da je ovo auto forum ali off topic na auto forumu i sluzi za svako razne teme,ovo i nije tema za foruma ali sto mozda sa foruma dodze kakav dobar savijet ili prijedlog jer na forumu ima dijece ozbiljni momaka pa cak i do kriminlaca i plavaca,tako da je ovo tema u kojoj se mozemo svi naci jednog dana ;)
 
Član
3 godine s jednom osobom provest, pa to nije malo, prekid takve veze za pojedine osobe znaci lom zivaca i skretanje spameti, ja mislim da bi ti trebao sastavit na nekom mjestu djevojku svoju tog psihica i ti da budes prisutan, i onda pocnete kulturan razgovor, po tom razgovoru ces i sam skontat sve, ja licno da ti kazem ja bi prvo posumnjao da me cura nesto slagala, jer bilo je tu mozda svasta medju njima dok je taj frajer poludio..i na kraju kad vidis da je tvoja cura za sve bila u pravu, u policiju i prijavis momka
 

MTR

Član
u svake je medju nogama ista , uz blage finese , glave su im razlicitog izgleda ali im je punjenje kolicinski isto .

kani se ti toga brate , ima treba na vazdan
 
Član
prvo ti sve provjeri, da li djevojka ima nesto sa njim itd.. da li je nesto uradila sto nije trebala itd.. ps da li brate vrijedi toga, e kad to sve provjeris onda fino sa deckom provjeris o cemu se radi, e ako ni to neuspije, onda nek ga ona prijavi muriji, nemoj ti, a znas zbog cega ako ona nezeli onda ima nesto.. to je moje misljenje, prangijanje i batine su zadnje..
 
svasta tu mozda ima, nije vjerovat zenama, prvo kako su ti rekli preispitaj razloge, najbolje na okup svi pa nek pricaju, tako najvise izadje na vidjelo. ;)
 
Član
Druže, uz dužno poštovanje, među starijima si na forumu i tražiš savjete, a ovdje uglavnom balavurdija ubija dosadu.
Ako sa svojih 29 godina ne znaš kako da riješiš ovaj problemčić i ako uopšte nisi ni razmislio šta je mogla ona da napravi za to isto godina, onda,...
 
Član
meni samo nije jasno . . . vi ste vec 3 godine zajedno . . jel ?
on je nju svo to vrijeme opsjedo slao poruke pisao pisma i svasta nesta

zasto ona nije nesto uradila povodom toga . . ? ? ? zasto ga nije prijavila policiji ako joj to sve smetalo ?
ja nemam nista protiv ovakvih tema ni slicno jest auto forum ali se svi druzimo zajedno duze vremena neki se
cak i dobro znaju neki ovako preko foruma . . .. ako mozemo pomoc jedni drugima pa zasto ne ?

meni nije jasno zasto ga ne prijavi policiji , tj zasto to nije davno uradila ?
nek skupi sve sto ima od njeg i u policiju isprica pricu i to je to
on vise nece smjet njoj pric . . .

naravno uvijek postoji rjesenje skupi drugara nade te ga ubijes ga ko macku slomis mu ruku
slupas mu auto i tako dalje . . . al mozda ni to ne bi rijesilo problem mozda bi ga pogorsalo
tako da najlogicnije da ga prijavite policiji . . .. par vas je reklo nade drugu i sl. pa da s cukom
provedes 3 godine ne bi ga mogao pustit tako lako da ide il bilo sta drugo a kamol zivo bice tj djevojku. .
 
Član
Druze msm da to nije dzaba, ispitaj sve kako stoje stvari uistinu, vidi sta se to desilo izmedju njih, i sta je bas povod za takvo ponasanje, bez upakovanih prica sa njene strane, fino lijepo momka i na kafu ili cugu sve jedno, gdje na javnom mjestu da se ne poubijate, nek ti isprica svoju pricu sta je u pitanju, pa onda odvagaj zatnu sredinu, to ti je naj pametnije, a tucom neces bas puno rijesit ode to u nedogled, poderes ti njega, kasnije podere on tebe, i tako redom dok neko metak ne primi vidi na kulturan nacin da skontas sta je u pitanju, i naravno sa plavcima je to naj bolje i naj lakse rijesit, kad ga udare po dzepu par puta, i krivicnu za uznemiravanje, doce on malo sebi....neko moje misljenje
 
Top