Problem fabia, gasi se.. str. 3

Problem fabia, gasi se.. str. 3

Član
Slican sam imao problem na kliju, otisao mi je dihtung motora i ociscen leptir gasa. Sad auto radi k'o lampa :D Vrlo je moguce da je i tebi ovaj problem kao kod mene, jer sam imao skoro iste probleme. Javi sta je bilo kad odes na dijagnostiku.
 
Član
jah... danas da odem do majstora nece nikako da upali, nit vergla niti daje bilo kakve znake zivota... upalio na kraju na kleme, izgleda da je i aku pri kraju, jest mu 6 godina... a komp u autu se zblesirao skroz, nece nikako da ga ocita, na kraju nekako uspi, kad baca gresku na airbagu ono :icon_eek: :icon_eek: koji mu je, ponistimo pa da se sutra opet vidi... a i bilo guzve kod majstora, pa cu sutra ujutro opet na dijagnostiku da u miru vidimo do cega je, valjda ce se naci sta ga zeza...
al eto, danas malo vozio nije se gasio... :icon_rolleyes:
 
Član
izbrisane neke "nelogicne" greske, nije se gasio vise, normalno radi, ne javlja greske vise... nesto mu se potrefilo i zblesiralo ga... ma viroza ili ova haj1 haj nijedan gripa , heh...
 
Član
eno sad... ali opet ostane aku poprlicno da se "trosi", barem muzikica lagano, jadnik odsluzio svoje :D a i ovom prilikom se zahvaljujem osobi x koja najvjerovatnije vozi plavog nekog djipa, idiot, to kad otvori i gurne vrata lupi auto pored, tj. mene u ovom slucaju :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
nema na cemu :D
vozi aidu,u opel servis na bristu,lik je kralj za elektroniku
isto imas i ajdina,purica,kazu da je i on pravo dobar
sa aidom imam iskustva,a ajdina sam samo upoznao,nije mi niss radio
 
Član
ima taj neki u skodinom servisu,radi on i privatno kuci. To mi je rodjak od jako dobrog druga,on se kune u njega,i njihovu skodu on privatno odrzava, kazu da je extra majstor. Cini mi se da rece da se ado zove,sad mozda je to taj o kome edo govori
 
Član
edo sacu gume da ti ispusem :D

a ado je gore u skodinom, majstor oko elektonike, mada ja ne idem bas gore, a vidis nisam znao da on to radi "privatno", jer obicno njima ne daju bas da sa strane rade ili rade da se ne "spominje"... mislim da edo za druge spominje, opelovce uglavnom :icon_smile: ... evo danas sam se opet uvratio majstoru, kopcali na dijagnostiku nema nikakve greske da baca, nije se gasio... u pon nakon rege i tehnickog montaza novog aku, te sipaj i deri
 
Član
ArminM je napisao(la):
ima taj neki u skodinom servisu,radi on i privatno kuci. To mi je rodjak od jako dobrog druga,on se kune u njega,i njihovu skodu on privatno odrzava, kazu da je extra majstor. Cini mi se da rece da se ado zove,sad mozda je to taj o kome edo govori

znam lika licno,extra majstor PROVJERENO
 
Član
strujaze je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ima taj neki u skodinom servisu,radi on i privatno kuci. To mi je rodjak od jako dobrog druga,on se kune u njega,i njihovu skodu on privatno odrzava, kazu da je extra majstor. Cini mi se da rece da se ado zove,sad mozda je to taj o kome edo govori

znam lika licno,extra majstor PROVJERENO

eto i meni se ovaj drug klete u njega,on mu iz Zavidovica vozi auto gore,da mu odrzava. Oni su i kupili octaviu preko njega,on je pregledao i tako to. Kaze da je extra majstor,i da stalno ide po tim nekim seminarima,znaci u toku je covjek;)
 
Top