PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI? Slike!

PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI? Slike!

Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ja mislim da mu spasa nema,, a drugi ne bi smio kostati vise od ic70 do 100km,,
ako nekome treba drug mi prodaje turbinu, glavu i bos pumpu za b3 pasata ovakvog 1.6tdi
nazalost nema ic-a.

Jbmu kako nema ic :)
Nez hvala bogu ne treba mi trenutno nista samo ic, ja razmisljam da kupim neki drugaciji ic malo duzi a tanji gledo sam ima dobrih na piku po 60 do 80 KM jesu malo tanji od ovog mog al su duzi i nije od VW nego od citroena i peugeota ali nema veze ja msm to.
 

rs6

Član
koliko se moze vidjet sa slike, roknut je pravo....
ovako sudeci moze te kostat vise dok ga sredis posto si zakacio aluminijski dio ..... mozes se raspitat kod majstora nekih tamo u blizini onako okvirno da li bi se moglo pravit, jer ipak je drugacije kad se uzivo vidi


ali ovako gledajuci isplatnije ti je kupit drugi .... ganjaj od golfa 3. on ti je malo ko kraci od ovog da ti ne bi s tim citroenovim zakacalo ..... jbg druze .... :icon_sad:
 
Član
rs6 je napisao(la):
koliko se moze vidjet sa slike, roknut je pravo....
ovako sudeci moze te kostat vise dok ga sredis posto si zakacio aluminijski dio ..... mozes se raspitat kod majstora nekih tamo u blizini onako okvirno da li bi se moglo pravit, jer ipak je drugacije kad se uzivo vidi


ali ovako gledajuci isplatnije ti je kupit drugi .... ganjaj od golfa 3. on ti je malo ko kraci od ovog da ti ne bi s tim citroenovim zakacalo ..... jbg druze .... :icon_sad:

Aha jbg, moracu drugi uzet da se ne zezam sa ovim.
Ma necu ja njega sada postavljati na isto mjesto gdje ovaj bio, sada cu ga skroz u prednji branik tamo gdje mi je ona plastika za hladnjenje hladnjaka vode e tu ispred cu staviti ovaj novi ako uzmem i trazio bih sto duzi a ne tako debeo jer bolje mi se uklapa duzi u branik.
Sad cu pogledati kakav je od golfa 3.
 
Legend
druze rekao sam ti vec, kod mene je pukao toliko da se ne vidi okom, vec samo izbacuje ulje debljine igle mozda.. pomalo izbaci i nisam to uspio sanirati vec pola godine.. stalno lijepim al izbije..
na ovoliku povrsinu, nema sanse. mozda bi ti zalijepio to, ali prvi put kad bi turbina puhnula preko 0.5 izletilo bi sve vani..
nemoj se pelgat oko toga poslusaj me, uzmi drugi intercooler ;)
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
nadji od Golfa mk3 TDI slicni su a imas ih po 50KM

Bas sam nesto gledao od golfa 3 TDIa i puno su jeftiniji nasao sam jedan za 40KM.
A skoro isti kao u pasata 3.


.nOKe je napisao(la):
druze rekao sam ti vec, kod mene je pukao toliko da se ne vidi okom, vec samo izbacuje ulje debljine igle mozda.. pomalo izbaci i nisam to uspio sanirati vec pola godine.. stalno lijepim al izbije..
na ovoliku povrsinu, nema sanse. mozda bi ti zalijepio to, ali prvi put kad bi turbina puhnula preko 0.5 izletilo bi sve vani..
nemoj se pelgat oko toga poslusaj me, uzmi drugi intercooler ;)

Ma drugicu uzeti nemam druge.
 
Član
Najbolje je drugi uzeti ova ti je rupa poveca,a i sto kazu ostali clanovi izacete puno dok sve to sredis.
 
Top