PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI? Slike!

PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI? Slike!

Član
RE: PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI?

..323.. je napisao(la):
Ja sam isto ima problema sa hladnjakom,bila je mala pukotine na gornjem dijelu jer je isto od plastike.Pa sam ga par puta nosio kod masjtora da ga zavari plastikom i svakavim masama sam lijepio nista nije pomoglo,svaki put nakon nekog vremena probije tu masu a pogotovo ljeti zbog visih temperatura.Pa sam ga zakrpio poliesterom i od tada nemam nikakvih problema vec vise od godinu dana.

Je li hladnjak vode mislis ili ovaj od ic-a?
 
Član
RE: PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI?

Neznam ja sam to kod rodjaka radio on je nesto kod sebe nesto radio pa mu je ostalo.Kod mene drzi vec godinu dana nije nigdje pustio.
 
Član
RE: PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI?

..323.. je napisao(la):
Neznam ja sam to kod rodjaka radio on je nesto kod sebe nesto radio pa mu je ostalo.Kod mene drzi vec godinu dana nije nigdje pustio.

Aha a u mene je druze poveca rupa negdje 1cm sa 1cm :)
 
Član
RE: PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI?

Drug probaj samo da ti neko zavari plastikom,ako mognes naci nekog,jer veliki su tu pritisci,kod mene je crijevo puklo,nisam bio kuci bio sam na putu i nisam mogao da zamijenim nego uzmem onu jebenu traku i oblijepim crijevo,kad sam sijeo i upalio sve o.k al kad sam malo jace po gasu opalio mislio sam da macku pod haubom imam,piscalo je nevijerovatno,mani se silikona mozes samo pojebat sta vise...;)
 
Član
RE: PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI?

dino_ze2 je napisao(la):
Drug probaj samo da ti neko zavari plastikom,ako mognes naci nekog,jer veliki su tu pritisci,kod mene je crijevo puklo,nisam bio kuci bio sam na putu i nisam mogao da zamijenim nego uzmem onu jebenu traku i oblijepim crijevo,kad sam sijeo i upalio sve o.k al kad sam malo jace po gasu opalio mislio sam da macku pod haubom imam,piscalo je nevijerovatno,mani se silikona mozes samo pojebat sta vise...;)

Hehehe u mene dole samo ispod auta malo puse znas ono tu gdje pusta, a kako da mi zavari moze li se lemilicom da istopim plastiku? :)
 
Član
RE: PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI?

MA kakva lemilica drug moj to bi spalo za sec....Imaju ljudi savrseniju masinicu od lemilice ;)
 

rs6

Član
RE: PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI?

mozes pokusat i sa poliesterom, potrazi u bolje opremljenoj trgovini boja i lakova ili jednostavno otidji do nekog autolimara-lakirera kod njih zna biti toga, a mozda ti i oni rijese ....
 
Član
RE: PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI?

rs6 je napisao(la):
mozes pokusat i sa poliesterom, potrazi u bolje opremljenoj trgovini boja i lakova ili jednostavno otidji do nekog autolimara-lakirera kod njih zna biti toga, a mozda ti i oni rijese ....

Aha oticu pogledati pa kupiti to :)


dino_ze2 je napisao(la):
MA kakva lemilica drug moj to bi spalo za sec....Imaju ljudi savrseniju masinicu od lemilice ;)

Haha ok aj drugari postavicu ja vama sutra sliku pa da vidite sta je problem.
 
Član
RE: PROBIJEN INTERCOOLER STA RADITI?

Mozda ne bi bilo lose da ga prvo zakrpis sa plastikom pa onda preko da predjes poliesterom.Da dodje platika do plastike i onda preko poliesterom. ;)
 
drug ja ako dobro vidim ovde nije samo plastika pukla vec i ove zabice maetalne
sto se kace preko plastike,, ako je to u pitanju ja mislim da mu nema pomoci i da se ne isplati krpiti,,
ako je samo plastika,, odvoji stopice metalne, dodaj komad plastike sto fali,, prvo zalemi pa preko
ojacaj fiberglasom i spoj sa metalom predji diht masom,, nadam se da sam ti koliko toliko uspiuo pomoci, pa javni
sta si uradio ;)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
drug ja ako dobro vidim ovde nije samo plastika pukla vec i ove zabice maetalne
sto se kace preko plastike,, ako je to u pitanju ja mislim da mu nema pomoci i da se ne isplati krpiti,,
ako je samo plastika,, odvoji stopice metalne, dodaj komad plastike sto fali,, prvo zalemi pa preko
ojacaj fiberglasom i spoj sa metalom predji diht masom,, nadam se da sam ti koliko toliko uspiuo pomoci, pa javni
sta si uradio ;)

Pa da druze naveo sam tamo na pocetku teme da sam probio i ic i slomio plastike malo, nez sta cu ozb :/

Evo jedna malo detaljnija slikica:



Uploaded with ImageShack.us
 
ja mislim da mu spasa nema,, a drugi ne bi smio kostati vise od ic70 do 100km,,
ako nekome treba drug mi prodaje turbinu, glavu i bos pumpu za b3 pasata ovakvog 1.6tdi
nazalost nema ic-a.
 
Top