pro_ceed

pro_ceed

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Provjeri malo detaljnije to za garanciju od 7 godina, sta tacno to znaci neka ti objasne, bez podvala ;)
 
daki je napisao(la):
Provjeri malo detaljnije to za garanciju od 7 godina, sta tacno to znaci neka ti objasne, bez podvala ;)

nije ni meni to bas jasno, sta sve podrazumijevaju pod tom garancijom jer 7 godina nije mali period, sta se sve autu moze desiti za to vrijeme...
 
Legend
:lol: znao sam da je neka caka, opste jamstvo, haha pa kaze 5 godina ili 150 000 kilometara :) poredjenja radi na Mazdu koja je ikona i pojam auta koje se ne kvari garancija je 3 godine ili 100 000 kilometara, kod vecine ostalih proizvodjaca je slicna garancija, kod Forda je 2 godine na motor i sklopove bez ogranicenja na predjene kilometre, i 12 godina na limariju (prohrdjavanje) ;)
 
Član
auto extra izgleda,kad sam ga uzivo vidio u bijeloj boji sa 17-ma ,blago receno je da sam bio odusevljen,a te price da ce kao da zardja ne obaziri se to,auto se pravi u evropi po evropskim standardima,nije vise kia kanturina ko sto je nekad bila tako da....
 
Član
Mislim da ne više niko ne sluša te stereotipne priče i da je Pro Ceed veoma dobro auto.Auto je atraktivno i sa fabričkim izgledom a sigurno ni kvaliteta nije loša,danas je sve to tu negdje samo se plaća brend.Drug ima stariju onu Ceed već duže vrijeme i nikad nije imao nikakvih problema,''samo sipaj i vozi''.Samo naprijed i nek je sa srećom.

kia%20pro%20ceed%20niot.net.jpg
 
ovo je photoshop, ali da se uraditi pro-ceed nema sta, jos pogotovo ako je bijela, i nabacis crne 18-ke felge malo spustis i perfekcija:cool:
 
Super Moderator
uzmi kiu kad vec hoces novo jer je atraktivnija od konkurencija ;)
ja inace nikad ne bi novo auto uzeo posto sam odma donji pa nije to to :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top