pro_ceed

pro_ceed

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav, u dogledno vrijeme planiram kupovinu novog auta, i pregledajući cjenike i raznorazne recenzije, nekako mi zapeo za oko pro_ceed, prvenstveno zbog cijene i te garancije od 7 godina? Pa me zanimaju vaša mišljenja o njemu
 
BHT Ovisnik
fulio si podforum al hajd,meni je osobno sa 2 vrata taj pro_ceed prelijep,cuo sam ljudi da su ga hvalili,sad ga neznam tako da ti dalje neznam sta reci:D
 
Član
Ja sam vozio testni model. Auto je odlicno. Mozda ti je najbolje da zakazes testnu voznju i da prosudis sam ;)
 
Član
to definitivno stoji-testna vožnja- čim padne konačna odluka, jbg mislim da za 22milje vrijedi, sa tom ful opremom, stvar je sto s kim god uđem u raspravu u svom društvu svi odmahnu rukom "ma KIA di to može bit dobro", samo VW, BMW, mislim i ja stojim iza toga kako bi bilo fino ubost novu BMW 3-icu koja vrijedi 2x pro_ceed, al kako kažu naši stari pokrijevaj se sa onoliko koliko imaš..
 
Početnik
dobro se skontaj i prokontaj, jer novo auto se neuzima svaki dan ,) i pazi nesto ta kia od 22k maraka za godinu dana vrijedi 11...
 
Član
ja sam lično probao pro_ceed i meni su extra ,ma auto je ko zuca ! Probao sam onaj obični ceed 1,4 CVVT 109 KS ,malo je slabije oprijemljen ali je dobar pravo ... gradski autić ,dok ovaj drugi što sam probao pro_ceed 1.6 CVVT 126 KS on je cijenom oko 25.000 KM ,baš full oprema ,ma auto je šminkersko pravo ,unutra sve svijetli ,svaka komanda ima svoju lampicu :) baš šminkersko ,a još je tih skroz ,i ima dobru mašinu,močno izgleda baš .... ja sam se oduševio fakat .... Sve u svemu je ok ,ali eto samo što to auto nakon 7 godina bog zna kakvog će motora biti ,i kakva je limarija kad se počne hrđa hvatati :) mislim da vrijedi tih para ,samo eto što raja negotivi ta auta ,pa nešto nisu previše popularna kod nas....;) ja mislim da se nečeš pokajati ako uzmeš to auto ,jer se ni moj rodjak nije.... :icon_biggrin:


evo nešto što sam pročitao ,jedno testiranje:

Njemački automobilski časopis Auto Bild nedavno je objavio uporedni test trovratnih sportskih kompakata Audija A3 i Kije pro_cee'd. Kia pro_cee'd, trovratni sportski automobil iz serije cee'd, proglašen je pobjednikom testa.

Eto audija :p
 

emi

Član
auto pravo lijepo izgleda a mislim da nije lose prosao ni na testovima, na vrijednosti ce izgubiti brzo sigurno ali ako ga kontas zadrzati kod sebe nije to ni problem.
ako se mozes jos malo protegnut gledaj nes europsko
 
Član
ehhh svako auto koje izvučeš iz salona ide dole sa cijenom odma.... ali ako češ voziti ovu pro_ceed 7 godina,ja mislim da se isplati pa da je prodaš na kraju i za 5 hiljada :cool:
 
BHT Ovisnik
danas bas gledam obicna bijela pro_ceed,al je prelijep,bas plijeni poglede auto
 
Član
znam to sve, da će mu cijena abnormalno past u odnosu na ostale, al jbg kad kupujem novo kontam aBd da ostane kod mene bar taj garantni rok
 
Član
aksiom je napisao(la):
znam to sve, da će mu cijena abnormalno past u odnosu na ostale, al jbg kad kupujem novo kontam aBd da ostane kod mene bar taj garantni rok
Ja bar mislim da je bolje uzeti novu pro_ceed ,nego neko auto staro 7 godina ,i dat opet 20 000 km za njega :) mislim za naše prosječne uslove u kojim živimo ,da je to baš previše za polovnjaka.... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top