Pripremate li vozilo za predstojeću sezonu?

Pripremate li vozilo za predstojeću sezonu?

Član
Imam nekih dijelova čekaju na montiranje pa čim počne sezona montirati, probati nabaviti što fali, odraditi servis i više se vozati ove godine a manje šarafati...
 
Ako stignem rijesit golfa do 6og mjeseca idem s njim u karlovac...ove godine bi trebalo biti bolje nego ikada 10ta je obljetnica kluba...a ako ne svejedno idem ali sa zeninim passatom:cool:
 
Član
kakav je situacija bice dobro ako budem imao za goriva :cool:
daleko od natjecanja, al' ima par stvari koje cu za svoj gust uraditi koliko finansije budu dozvoljavale jer sve je do toga, realno da se ima viska par milja 'ladno bi ih slozio u auto ;)
 
Član
Do aprila ako se stigne sve uraditi bit ce ok mada bi to trebalo za sigurno da bude,,,, mozda se okusam na nekom SR samo et da se proba ,,,,na motoru sve promijenjeno ,,,mozda samo jos ulje promijeniti zbog dugog stojanja ,,,,chip radi svoje kako treba a LEX ceka samo dana da uleti :cool::cool:
 
Član
Shelby je napisao(la):
odbrojavaju se dani do proljeca,lakiranje/montiranje branika,pragova,felgi...ali nista od takmicenja,daleko je ona od zavrsenog projekta :D :icon_biggrin:

vaznije da mi uzmemo tendu, rostilj, za meso ako nista ima pascadi po ze i opleti, ali recemo cevapi :D


nadam se da mi se neke obaveze ne poklope sa okupljanjima... na autu se radi laganini, skoro zavrseno, cekaju se jos fele i gume, pa malo glancanja, zima ubila sve zivo :icon_mad: :icon_mad: neke sitnice spremne...i gotovo, to je to, nije za stayling, vec za cejf :icon_biggrin:
 
Član
ArminM je napisao(la):
limpi ti ces imat ispite i predavanja kad budu ova okupljanja, ne mozes ti ic:D

suti ba, samo se nadam da se ispit ne potrefi, predavanja moze se malo sarat jedno radi ovog haha... ili da bude nesto lakse, pa da se moze ostavit za popravni :D ako se poklopi, valja dojavit bombu :p
 
Član
pripremam se, trazim ljetne gume da kupim polako.. :)

da mi je se golfa kutarisati pa kupiti sta drugo... :icon_smile:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
odbrojavaju se dani do proljeca,lakiranje/montiranje branika,pragova,felgi...ali nista od takmicenja,daleko je ona od zavrsenog projekta :D :icon_biggrin:

vaznije da mi uzmemo tendu, rostilj, za meso ako nista ima pascadi po ze i opleti, ali recemo cevapi :D


nadam se da mi se neke obaveze ne poklope sa okupljanjima... na autu se radi laganini, skoro zavrseno, cekaju se jos fele i gume, pa malo glancanja, zima ubila sve zivo :icon_mad: :icon_mad: neke sitnice spremne...i gotovo, to je to, nije za stayling, vec za cejf :icon_biggrin:

pare za tendu su tu,rostilj imamo,kerova hvala Bogu po Zenici na sve strane,gorivo,dobro je dok ne ode na 3 KM,tako da,sve spremno :D
 
Početnik
Lagano se raducka,da nisam imao pehova par vec bi bilo skoro "gotovo" ali Boze moj.Ugl raduckam pomalo pa uskoro ce i past kompletno farbanje i limarenje pa valjda bude sve ok,a i caprkat cu oko motora. :cool:
 
Legend
bmwscaner je napisao(la):
enesss je napisao(la):
uvijek nesto radukam , svasta jos u planu , a sto se skupova tice ,koliko stignem vremenom a i financijski , otisao bi na koji style bude li švabska klasa a ne ono ko je vise sta nadzidzao ;)

druze kod nas ti je jos uvijek aktualan kinđur style tako da auto slagati za svoj gust i kad sjednes u auto po svojoj volji to je najveca nagrada...
Jedino sta se vw scene tice otici u karlovac i to je to, ja sam spremio felgice za golf 4 i eibach opruge da to legne kako treba , ksenone i sad ce dobro poliranje i voskarenje , ali karlovac 9 dana prije mojih svatova pa nevjerujem da cu stici od obaveza otici tamo ...

sve sto radim , kako si vec rekao radim za sebe
a usput bude li nesto gdje me posteno mogu svrstati ici cuaBd

samo se zeni :cool: rahat ako i ona voli kao ti ;)
 
Član
Ako uspijem dotjerati mog kr-a da izbaci punu konjicu iz sebe ide olaksavanje i neki neki 402 za svoj gust ako ih bude uopce u blizini.
 
Član
U planu limarija i farbanje sto prije, zadnja karambolka, sjedista i jos neke dijelove presvuci, novi gepek (tu su sve komponente samo treba sve poslozit) farbanje felgica, poliranje falca i aBd Austrija :cool:
 
Član
Ako bude neki sr sa klasom 17 vozicu,ako ne tesko da cu spremiti auto za 16icu ove sezone, mada nikad se ne zna...
 
Top