Pripremate li vozilo za predstojeću sezonu?

Pripremate li vozilo za predstojeću sezonu?

Administrator
Dakle, da li šta šarafate, pripremate li vozilo za takmičenje u ovoj godini? Ako da, gdje planirate učestvovati, 402, dB, style... I šta očekujete od ove sezone?


Da malo čujemo ko šta radi:icon_biggrin:
 
Uradio sam veliki servis,cekam jos da ulje zamijenim i spreman sam za ljetos da ga mogu na 4000rpm saltati... :D

ne spremam za styling ali volio bi malo da porpravim izgleda u odnosu na proslu godinu.Recimo felge malo farbati,polirati auto,vec sam presvlake uradio,omoguciti spustanja preko 45mm ugradnjom balansstange od tt-a,malo audiosistem nadograditi sa kakvim woofercicom,skinuti folije i jos puno toga,mozda i nadogradim G.A.S. sistem...
 
Član
Najvjerovatnije LOCK na garazu na proljece ako prodje sve po planu :cool: Nema me nigdje ove godine, samo cu u KarloVWac otici sa Opel Corsom da vidim sta tamo ima... :lol:
 
Član
odbrojavaju se dani do proljeca,lakiranje/montiranje branika,pragova,felgi...ali nista od takmicenja,daleko je ona od zavrsenog projekta :D :icon_biggrin:
 
Legend
uvijek nesto radukam , svasta jos u planu , a sto se skupova tice ,koliko stignem vremenom a i financijski , otisao bi na koji style bude li švabska klasa a ne ono ko je vise sta nadzidzao ;)
 
Član
ja sam planirao da se okusam na 402m ako nebudem radio na terenu,,mozda osijek ili banja l.,gradiska..ovo malo blize sto mogu finansijski ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
uvijek nesto radukam , svasta jos u planu , a sto se skupova tice ,koliko stignem vremenom a i financijski , otisao bi na koji style bude li švabska klasa a ne ono ko je vise sta nadzidzao ;)

druze kod nas ti je jos uvijek aktualan kinđur style tako da auto slagati za svoj gust i kad sjednes u auto po svojoj volji to je najveca nagrada...
Jedino sta se vw scene tice otici u karlovac i to je to, ja sam spremio felgice za golf 4 i eibach opruge da to legne kako treba , ksenone i sad ce dobro poliranje i voskarenje , ali karlovac 9 dana prije mojih svatova pa nevjerujem da cu stici od obaveza otici tamo ...
 
bmwscaner je napisao(la):
enesss je napisao(la):
uvijek nesto radukam , svasta jos u planu , a sto se skupova tice ,koliko stignem vremenom a i financijski , otisao bi na koji style bude li švabska klasa a ne ono ko je vise sta nadzidzao ;)

druze kod nas ti je jos uvijek aktualan kinđur style tako da auto slagati za svoj gust i kad sjednes u auto po svojoj volji to je najveca nagrada...
Jedino sta se vw scene tice otici u karlovac i to je to, ja sam spremio felgice za golf 4 i eibach opruge da to legne kako treba , ksenone i sad ce dobro poliranje i voskarenje , ali karlovac 9 dana prije mojih svatova pa nevjerujem da cu stici od obaveza otici tamo ...

hodaj jos druze dok ti zena nije stavila LOCK na garazu,i banovala te sa bhtuninga,a registrovala na "moj Dom"...hahahahaha
 
Član
zena je ludja od mene za autima ;) citaj to o golfu 4 to je njeno auto osobno nadgleda poliranje i kaze kad mogne uredno sminku popraviti na falcu da je OK :D
 
Poput moje,ona me je i navela na to da stavim 18",ja konto zavrsiti sa tuniranjem,ali nece ona stock karavana..Kaze meni;ako vec vozimo karavana a ne limuzinu,makar spusti i stavi kakve felge...hehehe
 
Ja sam se zado, nikakve takmicarske ambicije za sad, daleko je moje auto do toga. Mogao bi mozda na 402 u 16ku upast, al moja procjena da auto ide oko 16.5, znaci nece bit konkurent za prva mjesta, tako da mi se i ne vozi.

Inace, idem maksimalno kolko mi financije dopustao, budzet je oko milje, a planiram milju i po spiskat, onda znas koliko cu se morat stisnut i koja financijska kreativnost ce tu morat da radi :D

Inace, plan je gewinde, dampirat auto, pospajat mjuzu, one Alpine-ove komponente, HU i amp, uradit wire tuck, burberry folija na haubu i jos nekih detalja istim uzorkom u interijeru, felge poliram falc i srce u bijelu, zadnje cambere stavit i u minus ih natjerat, sve plastike koje su ofarbane i presvucene imitacijom alkantare vratit nazad i nikad vise abd ne vadit.
el. podizaci postavljeni, jos el. retrovizori, bregasta od d16a6, auspuh zadnji oem izgleda od inoxa, by Lastovcic i ne znam vise, mozda jos sta usput, al to je to, uglavnom bice radova, trenutno sam na felgama :)
plan je naravno do Osijeka sve zavrsit.

i da ako stignem volio bi nabavti ili galeriju ili nosace samo, da isfuram nesto, al o tom po tom.
 
Član
Gume kupljene, gevinde stavljene, spusten jos za 1.5cm, svjece nove stavljene, ulje i filteri zamjenjeni, sve spremno za toplije dane!:cool:
 
BHT Ovisnik
pripremam novce za drugo auto za predstojecu sezonu:lol:
inace pripremam se da se nakanim lakirati felge:D (ako se tema ne odnosi samo za SR)
 
Top