Prikupljanje novca za momke!- Termin! Sarajevo

Prikupljanje novca za momke!- Termin! Sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Prikupljanje novca za momke!- Termin!

ja cu veceras bit dole u garazi od 8-9 , pa se vidimo ;)
 
ma doleticu i ja dole mogu se odreci 10 km jbt necu propasti zbog njih :icon_confused: samo imal ko da idemo zajedno posto mi je pravo ofirno a nikog ne znma osim noketa :):):):)
 
Član
bem ga i ja bi rado dosao cak iz travnika i donio ali previse sam zauzet..nadam se da ce biti jos termina pa cu doletiti jednom maksuz da donesem bar jednu cenku...ili ako ide neko s foruma kroz travnik ovih dana po njemu cu poslati...trebao bi sa malom dolaziti da ona za maturu neke stvari vidi pa javim sve..pozz
 
Član
evo mi skupljamo u Energoinvestu al cu doci veceras.

Elmire daj link tog klipa da vidim ja nisam to gledao
 
na kraju ce biti niko nije vidio temu , ovo ono , milion izvlakusa al Boze moj , svi su vlasnici svog novca i rade s njim sta god hoce ;)
 
Član
zalosno.... evo link
http://www.youtube.com/watch?v=a5VJ2qRbuOI


ja ne znam nikoga ali cu naletiti pa cu pitati prvog koga sretnem kome treba dati pare :icon_smile::icon_smile:
nadam se da ce se okupiti bar nesto para .........
a i da nekoga barem upoznam, samo mi je zao sto bas na ovaj naci ali eto bolje ikad nego nikad
 
Legend
ja bih prije svega da se zahvalim svim ljudima velikog srca koji su sinoc dosli i dali koliko su mogli za pomoc momcima, ja sam vec kontaktirao ljude u ze, veceras cemo vidjeti sa carboncima, ako oni budu za da se skupi novac, pa da do petka posaljem pare, a emir (lov2xlrt) ce vjerovatno sa deyom licno odnijet pare momcima..

jos jednom hvala svima ;)
 
Član
E vako raja, sinoc po nakvom kijametu i nevremenu nas 10 do 15, neznam tacno se skupilo i po dogovoru smo svi dali 10 - 15KM. Ono sto je fakat bilo iznenadjujuce, dosli su neki momci(i djevojke) koji uopste nisu aktivni na forumu (pisanjem) al' su procitali i dosli. Cak je jedan momak dosao pjeske;);)(da napomenem da je kisa padala iz neba i zemlje)

Htjeo sam napravit spisak da postavim ko je sve dao novac, al' posto su me neki zamolili da neobjavljujem, a neki mi i nisu poslali PM, odlucio sam da izvjestaj bude bez imena ucesnika u akciji.
Skupili smo 125KM i ovom prilikom bih josh jednom da se svim momcima zahvalim jer ce ove pare nesretnoj obitelji iz Bratunca dobro doci...
 
Legend
zahvalio bih se jos jednom damiru za organizaciju, deyi za racun, emiru sto se to sve fino urucit kao i svima koji su dosli i podrzali akciju ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top