prijedlog

prijedlog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo sto je coll napravio je meni extra ....

ovo pozada tuning is not a crime je super ..samo bi ono bhtuning.com stavio ispod natpisa tuning is not a crime ..


a naprijed ja mislim da bi trebalo kakvo auto i koji natpis ... imal kakav logo ....




a jedna od mojih ideja je da naprijed na majci u nekom od cosku majce ispod stoji a.c.a.b
 
Član
evo od mene.... bhtuning.com je prednja a ono je zadnja... pa moze se naravno na ledjima i nesto drugo napisati ovo je samo.... 1,2 1,2 dali se cujemo...
 
BHT Ovisnik
pokusao sam u krug staviti ali nikako ne ide,pokusao sam staviti sve da pise al nekako previse mjesta zauzima il manja slova idu,evo sad sam samo zamjenio na leđima mjesta i napravio rupe na slovima:D
majicee3.jpg
 
Član
majce i najljepnice nebi bilo lose .....

takodjer mozemo neku ko nagradu imati ... napr. neko odredjeni broj postova ima pa dobije majcu ili tak nest
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
pokusao sam u krug staviti ali nikako ne ide,pokusao sam staviti sve da pise al nekako previse mjesta zauzima il manja slova idu,evo sad sam samo zamjenio na leđima mjesta i napravio rupe na slovima:D
majicee3.jpg




meni je bas super majkemi ....... i ovo gdje pise col3 napisati a.c.a.b :lol::lol::lol:


hajmo raja da vas vidimo

ja sam za dizajn coll3 ...
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
pokusao sam u krug staviti ali nikako ne ide,pokusao sam staviti sve da pise al nekako previse mjesta zauzima il manja slova idu,evo sad sam samo zamjenio na leđima mjesta i napravio rupe na slovima:D
majicee3.jpg

1161320485s6rsZp.jpg


:D
 
Član
ma to ja a.c.a.b iz zajebancije hehe ... ko da oni znaju sta znaci :lol::lol::lol::lol:


uglavnom cestitam dizajneru meni se svidja majca ... i ovo tuning is not a crime mora da bude malo ovako koso ... nemoj da bude ravno ....
 
BHT Ovisnik
jos samo da nas ima da se oćemo slozit da se prave majice,nema veze kakve su,bilo bi dobro:icon_smile:
 
Član
bulex je napisao(la):
evo od mene.... bhtuning.com je prednja a ono je zadnja... pa moze se naravno na ledjima i nesto drugo napisati ovo je samo.... 1,2 1,2 dali se cujemo...

Ovo cemo posebno majicu uraditi za tebe!;)
 
Član
ma sve je ok .... a sta mislite o A.C.A.B :lol::lol::lol::lol:


hocemo li usvojiti taj zakon da bude na majci :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top