prijedlog

prijedlog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako vidio sam kak su ovi na vwcroclubu napravili sebi svoje majce pa sam htio predloziti da se to pokrene i na ovom forumu mislim da je to cist ok..nade se neki studio koji ce dati popust na kolicinu napravi se lista ko hoce ko uplati dobi majcu..mislim da je dobra stvar..
 
Član
heheh bilo je vec rijeci o tome i svi se jave svi hoce a kada treba dati pare :123: bjezanija heh. Naravno cast izuzetcima..
 
Član
pa mislim da se moze organizirati tako nes sam treba truda i neki rok najmanje mjesec dana a da je cijena pristupacna..
 
Član
Eto ako bude dovoljno zainteresovanih i zaista se pokrene inicijativa,otvori se račun za uplatu novca ili sl. smisli dizajn i to,ja mogu preuzeti na sebe da ganjam taj dio sa majicama,štamparijom,uplatom..
 
Član
ja bi iso gleda to sa stampanjem al ja sam u zg i sigurno je to skuplje vamo a i svima ce biti skuplja pa mislim da je bolje da to neko u bosni radi..

aj Schumi ti ono sam nazovi tih par i vidi koliko bi dalo popusta na jednu 20 i 50 komada..i koja bi cijena bila..a nas par nek napravi svatko svoju ideju u paintu ili ps kak bi voljeli da zgleda i onda se dog koja je najbolja..

;)
 
Član
evo i ja glasam za ovaj prijedlog.... sta kod treba tu sam da se to realizuje... naljepnice.. majice.... sta god... davno sam ja pit'o trazio nesto tako... ali...
 
Član
Edo/Schumi hocel se moci sta organizovat?...Ja bi i maju i nalju...a vjerujem da ima nas koji bi isto...ako ne oboje onda samo majica?
 
Član
ma dajte pa sigurno ce se nes smiliti sam treba saznati cijenu i nek se lagano smisli izgled i nek se jednu 2 do 3 sedmice pise popis biti ce sigurno preko 20majca..vec nas ovdje 10 koji su za i sigurno ce netko uzeti i vise od 1
 

IGY

Član
i ja sam za
ajmo sastaviti spisak ozbiljnih koji bi to uzeli, ne da sad pisu svi ja hocu
a kad bude sve gotovo, eto ja nemam para ili slicno
mislim da ne bi trebalo to biti vise od nekih 10-tak markica
 
Član
pa nista trebamo odrediti... ko ce biti numero uno ko ce biti zaduzen.. posaljemo ime prezime br telefona... i da se zna koliko...
 
Član
igy treba vidjeti cijenu..sad daq se napravi spisak i onda pola kaze ej meni je previse 10km ili tako nes kontas..aj danas pogledaj te po tim studima..koliko kosta i te popuste i sutra krenemo listu..da ne ide napamet jer cijena je od 10-20km..ajmo danas smisliti izgled
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top