prijave za 402 streetrace 2007

prijave za 402 streetrace 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
igyracer_16v je napisao(la):
smrc, izgleda da ja necu moci, nije mi jos 100% slobodna subota, izgleda da cu morati raditi, ali ako nista radio bi do 12 i kreno bi pravac Mostar valda bi vidio bar nesto od spektakla

ima li ikakve sanse da izvuces slobodnu tu subotu?
 

IGY

Član
ma neznam trebao bih ako Bog da preci raditi za drugu firmu a tamo je sub radna tako da ne znam hoce li to biti u ovom mjesecu ili
ali o tom po tom, bice toga jos da je meni poceti raditi vamo, stigao bih ja tamo poslje posla, bio bih oko 2 u Mostru
 
Član
igyracer_16v je napisao(la):
ma neznam trebao bih ako Bog da preci raditi za drugu firmu a tamo je sub radna tako da ne znam hoce li to biti u ovom mjesecu ili
ali o tom po tom, bice toga jos da je meni poceti raditi vamo, stigao bih ja tamo poslje posla, bio bih oko 2 u Mostru

ti znas najbolje sta ti odgovara
 

MyX

Član
igyracer_16v je napisao(la):
smrc, izgleda da ja necu moci, nije mi jos 100% slobodna subota, izgleda da cu morati raditi, ali ako nista radio bi do 12 i kreno bi pravac Mostar valda bi vidio bar nesto od spektakla

i kod mene je subota radna i to do 17 sati, ali zaboli me moodo, ja idem pa makar otkaz dobio, naravno ne idem izuzev nekog extra hitnog slucaja ili ti ga sto bi narod rekao ne d'oooo Bog slucaja..
 
Putovanja.ba
Administrator
Trebali su ovo u nedjelju organizovat, manja guzva na cesti, manje raje ima obaveza prema poslu , koliko se sjecam uvijek je nedjeljom ili vecina race-a je bila nedjeljom.
 
Član
Al se zato radi ponedeljak, a poslije trke treba mi dan-dva da dodjem sebi, pogotovo nakon zadnjeg Mostara, a dosta raje iz Hr takodje radi a valja se njima vratit i odmorit.
 
Putovanja.ba
Administrator
Erko je napisao(la):
Al se zato radi ponedeljak, a poslije trke treba mi dan-dva da dodjem sebi, pogotovo nakon zadnjeg Mostara, a dosta raje iz Hr takodje radi a valja se njima vratit i odmorit.

Znam, slazem se. Al hajd valjda ce biti kako treba i da ce biti raje.
 
Legend
Ali imaj na umu da ljudi dolaze iz Austrije njemacke slovenije, a u normalnim zemljama nije robovlasnicki sistem pa mogu i subotom, a i treba ima vremena da dodju i vrate se.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top