prijave za 402 streetrace 2007

prijave za 402 streetrace 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Edo puno srece, ja bi se prijavio ali meni je ovo ipak auto za svaki dan, i ne bi zelio da sta "sjebem"
 
Član
ja idem samo kao posmatrac i da sto kaze edo nagledam se bijesnih auta i kuci, a uz to i da bodrim momke iz bhtuning tima koji se prijave na race
 
Član
MyX je napisao(la):
Edo care sta da ja cinim, s obzirom da SR scenu uvelike bolje od mene poznajes, kako cu se ja prijaviti, sa stanjem G-a u kojem je???!!!

Ako ne budem mogao ucestvovati, barem cu ici kao podrska raji sa bhtuning-a, NEKA VAM JE SVIMA SA SRECOM

Buduci da ti je sada motor nazad ne ispunjavas neke stvari iz pravilnika.. Smatrace te kao da si ne registrovan a kao takav ne mozes voziti samo jednu trku vec se moras prijaviti za sampionat, moras imati rolbar u autu, aparat za gasenje pozara sa mogucnoscu aktiviranja iz vana.. Znaci najbolje ti je da ako mozes uradis atest tj. da ti se upisu te prerade u saobracajnu i da se prijavis normalno kao i ja...
[attachment=1627][attachment=1626]
 
Član
inace sad se ovo zakomplikovalo vecina raje ne zna kako sta ide, ni ja nisam najbolje upoznat ali eto vidjet cu u Mostaru hoce li sve biti kao i na papiru
 

MyX

Član
hmmm, nema mi druge nego atest uraditi, znaci nista od ucestvovanja na SR u Mo 2007, ajde valjda ce biti nafake u 2008. ma nema sta, aBd idem navijati za nase u mo, Edo, Alene (nadam se da i on ide) i ostali koji ce ucestvovati sa Bhtuning teama, a nisam ih nabrojao PUNO SRECE vam zelim i nemojte nas iznevjeriti. Respect!!!
 
Član
ma alenx nam nesto oteze ovo, moze on zavrsiti auto za 10 dana da bude spremno, izgleda razlijenio se
 

MyX

Član
....mozda bi trebali co'jeka iznenaditi i otici mu to pomoci sve fino spakovati, u nedjelju recimo...
 

IGY

Član
smrc, izgleda da ja necu moci, nije mi jos 100% slobodna subota, izgleda da cu morati raditi, ali ako nista radio bi do 12 i kreno bi pravac Mostar valda bi vidio bar nesto od spektakla
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top