PRIJAVE - Ne brze od zivota

PRIJAVE - Ne brze od zivota

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
Pogresno je neko izracunao za taj set:

1 velika dodje 2,5KM
2 srednje dodju 1KM
5 malih dodje 1KM

UKUPNO: 4,5KM :icon_biggrin:

Ne mora se uzimati set, nek uzimam kako ko hoce ;), na kraju ce mo sabrati kolicine i to je to..
Nemojte meni uplacivati pojedinacno. Izaberite po jednog odgovornog za svaki grad i on ce uplatiti za ukupnu kolicinu za taj grad i njemu ce biti isporucene sve narucene naljepnice i onda ce on da podjeli..

izracunato je sve ali zaokruzili smo na 5KM jer ces slati postom u neke gradove pa da ne placas ti ;) , a to posebno nek narucuju ako hoce npr 20,30 naljepnica ne vjerujem da ce neko reci daj mi jednu naljepnicu donijet cu ti 1KM :icon_biggrin: ovako kupiti set za 5KM extra.Nego nisi mi odgovorio da li se mogu uraditi neke naljepnice da se lijepe s unutrasnje strane tj.da ih okrenes ?
 
Član
Moze se uraditi to ali mora biti minimalna kolicina ispunjena, za velike min 4 kom, za srednje min 20kom i za male min. 50 kom zbog iskoristavanja folije da ne kombinujemo na foliji sa ostalim naljepnicama zbog 4-5 komada..
 
Član
Prijava i od mene: Nek velika bude crna, ove ostale 3 bijele i 4 crne.
Zahvaljujem;)

Šaljete u Čapljinu.
 
Početnik
prijava
doci cu po nalje u sarajevo
1 velika - bijela
2 srednje - bijele
4 malih - 2 bijele i 2 crne
 
Član
antara... biljezi brate
1 velika bijela iznutra na staklo sto ide
1 srednja bijela(na lim, tj obicna sa vana)
i 5 tih malih crne boje, takodje obicnih
 
Evo i ja cu set ako je izvodljivo one srednje da budu sa crvenim detaljima kao ona probna. Za uplatu nece biti problem kako god odlucite;)
 
Član
ITALY je napisao(la):
antara... biljezi brate
1 velika bijela iznutra na staklo sto ide
1 srednja bijela(na lim, tj obicna sa vana)
i 5 tih malih crne boje, takodje obicnih

Hoću brate, gledat ću ja da mi ostane 20tak malih u autu pa da Opel Teamu podjelim prvom prilikom... ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
antara... biljezi brate
1 velika bijela iznutra na staklo sto ide
1 srednja bijela(na lim, tj obicna sa vana)
i 5 tih malih crne boje, takodje obicnih

Hoću brate, gledat ću ja da mi ostane 20tak malih u autu pa da Opel Teamu podjelim prvom prilikom... ;)
to bi ti valjalo.;)
 
Član
Moze li meni 8 srednjih bijelih
lokacija sarajevo

pa bih zamolio druga IGY - a kada bude svoje preuzimao i da moje preuzmes

jel moze ?

Unaprijed hvala
 
Član
Moze li meni jedna velika bijela, dvije srednje crne i jedna mala crna? Iz sarajeva sam, i kome treba da dam pare?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top