PRIJAVE - Ne brze od zivota

PRIJAVE - Ne brze od zivota

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako... sve je završeno, izabrali smo ponudu po kojoj će se radit... sad slijede prijate ko želi naravno...

Edo je našao pravo povoljno štampu, pa idemo preko njega to odradit...

Osam naljepnica, Jedna velika, 2 srednje i 5 malih. = 5 KM

Ko želi neke druge izmjene broja naljepnica... tj. ima posebnu potrebu za većim/manjim brojem nekih od naljepnica, neka slobodno ovdje napiše, uvažit će se i to.

Naljepnice su u dvije boje, tj. CRNE i BIJELE, pa navedite i koje boje hoćete, tj. koje vam odgovaraju... može kombinovano, nekoliko crnih, nekoliko bijelih...

Za par dana kad se dovoljno tog skupi, skontat će mo uplate Edi i on će to fino odnijet na štampanje i onda poslat svima.


npr. jedna velika bijela, dvije srednje i pet malih crne boje...


Znači, ovdje samo prijave bez spama molim, sve ostalo u ovoj temi:

http://www.bhtuning.com/ne-brze-od-zivota-stampa-t-33109.html

pozdrav.
 
Evo ocu ja prvi :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
Onaj gore komplet, 5KM rece, bjele, 1 velika, 2 srednja i 5 malih
Taman za oba auta. pozzy

*em ti, preduhitri me hehehehe
 
Član
edit:
3 male- crne boje
2 male- bijele boje
2 srednje- bijele
1 velika- bijela ( ako mognu one što se iznutra lijepe, a ako ne onda obična) icon_cool::cool::D
:cool:
 
Član
EDIT

1 velika - bijela
2 srednje - 2 bijelE, 1 crna JEDNA BIJELA DA SE LIJEPI SA UNUTRASNJE STRANE SAJBE
5 malih - 3 bijele i 2 crne


Ako bude moglo ona varijanta sto smo pricali da se lijepe sa unutrasnje strane za nas koji imamo brisac na zadnjem staklu da se uradi par takvih onda ovu jednu srednju tako da se lujepi sa unutrasnje strane ......

Bit ce nas jos iz Srebrenika pa cemo se nekako dogovorit kako da preuzmemo :icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ajd i meni bijele, jedan set ....

Bit ce nas jos iz Srebrenika pa cemo se nekako dogovorit kako da preuzmemo :icon_smile:

Bit će poslane ili busom ili poštom, neće biti frke.
 
Član
evo i ja se prijavljuem ...

meni isto ovaj set 5 KM , bijele boje nek budu , samo 2 male crne boje ..ostalo bijelo


moze sa sanski most

;)
 
Član
I ja bih narucio jedan set:

1 velika - bijela
2 srednje - 1 bijela, 1 crna
5 malih - 3 bijele i 2 crne

Brcko, 066/633-193 , Armin
Hvala.
 
Član
Pogresno je neko izracunao za taj set:

1 velika dodje 2,5KM
2 srednje dodju 1KM
5 malih dodje 1KM

UKUPNO: 4,5KM :icon_biggrin:

Ne mora se uzimati set, nek uzimam kako ko hoce ;), na kraju ce mo sabrati kolicine i to je to..
Nemojte meni uplacivati pojedinacno. Izaberite po jednog odgovornog za svaki grad i on ce uplatiti za ukupnu kolicinu za taj grad i njemu ce biti isporucene sve narucene naljepnice i onda ce on da podjeli..
 

IGY

Član
ja cu ovako
1. velika bijela
po jednu bijelu i crnu (srednje)
3 bijele i 2 crne (male)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Pogresno je neko izracunao za taj set:

1 velika dodje 2,5KM
2 srednje dodju 1KM
5 malih dodje 1KM

UKUPNO: 4,5KM :icon_biggrin:

Ne mora se uzimati set, nek uzimam kako ko hoce ;), na kraju ce mo sabrati kolicine i to je to..
Nemojte meni uplacivati pojedinacno. Izaberite po jednog odgovornog za svaki grad i on ce uplatiti za ukupnu kolicinu za taj grad i njemu ce biti isporucene sve narucene naljepnice i onda ce on da podjeli..

Tako je najbolje. Za jedan grad jedna uplata i jedna pošiljka nazad... i gotovo :)

Neka stoje prijave do nedjelje, pa onda uplate od ponedjeljka u toku sedmice da se izvrše... Sve ću ja posložiti podatke i proslijedit tebi Edo u nedjelju... pa neka onda 2-3 dana stoji rok za uplate i onda radi ti to... Skontaj podatke za uplate, popuni jedan primjerak i stavi ovdje da raja vidi... ako neko prije uplati, neka samo javi sa skeniranom uplatnicom i sl... da ga odmah slažem u podatke koliko treba radit...

Adnan mi je javio to za cijenu Edo, stavili 5 km, trebaš slati poštom pa zato da ne šalješ o svom trošku :)

pozz.
 

187

Član
ja cu:

1 velika - bijela
2 srednje - 1 bijela, 1 crna
5 malih - 3 bijele i 2 crne
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top