PRIJAVE - Ne brze od zivota

PRIJAVE - Ne brze od zivota

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
ersan_sa je napisao(la):
Moze li meni 8 srednjih bijelih
lokacija sarajevo

pa bih zamolio druga IGY - a kada bude svoje preuzimao i da moje preuzmes

jel moze ?

Unaprijed hvala

more sine
uzece tajo i za tebe :lol:
 
Član
Meni set ovaj jedan, komplet crne.

+ 25 malih, 15 bijelih, 10 crnih.

Cole dogovori se s Maketom i Sandyem, ja ću ti samo pare dati ili ko već bude uplaćivao... frka mi je neka ovih dana... nemam vremena sekunde, nemogu ni u Mo na kafu, ovaj snijeg zatrpao.

Vi se dogovorite sve ostalo, ja ću gledat sutra da posložim sve ove prijave da Edo zna šta će štampat.

pozdrav.
 
Član
ja zaboravio staviti :icon_biggrin:

1 velika - bijela
2 srednje - 1 bijela, 1 crna
5 malih - 3 bijele i 2 crne
 
Član
Nary - set bijelih naljepnica 5 KM

zen3dom - set bijele boje 5 KM

mirza_mali - set bijelih naljepnica 5 KM

HFintegrale - set, velika crna, male i srednje bijele 5 KM

zlajaaa - set, velika bijela, dvije srednje bijele, male 3 crne i 2 bijele 5 KM

adi187 - set, velika bijela, dviej srednje bijele, male 3 bijele i 2 crne 5 KM

badboy - set, dvije male crne, ostale bijele 5 KM

@rchy - set, velika bijela, srednje po jedna crna i bijela, male 3 bijele i 2 crne 5 KM

IGY - set, velika bijela, srednje po jedna crna i bijela, male 3 bijele i 2 crne 5 KM

legionar - set, velika bijela, srednje po jedna crna i bijela, male 3 bijele i 2 crne 5 KM

187 - set, velika bijela, srednje po jedna crna i bijela, male 3 bijele i 2 crne 5 KM

CoL3-99 - set, velika bijela, srednje po jedna crna i bijela, male 3 bijele i 2 crne 5 KM

sandy_mo - set, velika bijela, srednje po jedna crna i bijela, male 3 bijele i 2 crne 5 KM

Tenjak - set bijelih 5 KM

BaXRS4 - set, velika crna, srednje bijele, male 4 crne i 1 bijela (tako sam skontao za boje, ako je drugačije javi mi što prije porukom) 5 KM

Oggy - set, velika i srednje bijele, male 3 bijele i 2 crne 5 KM

ITALY - set, velika i srednje bijele, male crne 5 KM

Simunovic Sladjan - dva seta, jedan crni, jedan bijeli 10 KM (editovano.)

Don Sonny - set, velika bijela, srednje crne, male 3 crne i 2 bijele 5 KM

ersan_sa - srednje bijele osam komada 4 KM

elmir - set bijele 5KM

BAHRO_BAKY - dvije velike, 10 srednjih, 10 malih, sve bijele (editovano.) 12 KM

GTi_Freak - set, velika bijela, ostale crne 5 KM

antrax - set, velika bijela, ostale crne, + 25 malih, 15 bijelih, 10 crnih 10 KM

AdnaNsa - set, velika bijela, srednje jedna bijela i jedna crna, male 3 bijele i 2 crne 5 KM

funky - 2 velike, 5 malih, bijele sve 6 KM

M1rza - set, velika bijela, srednje po jedna crna i bijela, male 3 bijel i 2 crne 5 KM



To je to za sada... zamolio bih Edu da edituje ovaj post i doda podatke o uplatama pa da se uplati da može on štampat.

Oko uplata raja vi se dogovorite između sebe ako hoćete i sl, ako zajedno uplaćujete odjednom i ko je uplatio za koga i td... uglavnom kad uplatite, samo mi porukom potvrdite podatke ko je uplatio i adresu na koju trebaju se slati naljepnice kad budu gotove, pa ću ja Edi sve proslijedit.

Ili ako Edo ima vremena njemu javljajte podatke sve oko uplata, on će svakako editovat ovaj post i dodat podatke za uplate i ujedno dodat ako šta treba ovdje napisat da znate.

Također on će vidjet na osnovu ovih što žele naljepnice sa unutrašnje strane stakla, može li se to uradit, pa će vam napisat tačno.

Ako neko ima još da bi se prijavio za naljepnice, neka meni porukom javi šta želi pa ga dodam na spisak.

pozdrav.


UPLATE:

Dzanko Edin
broj racuna: 1437103412
transakcijski broj banke: 3060510000010760
HYPO ALPE ADRIA BANK


Poslije uplate javite mi privatnom porukom sa potvrdom uplate ili jednostavno napišite u temi, naravno odmah mi ostavite kontakt dostave, adresu ili već kako vam je najlakše.

pozdrav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top