pri glasnoj muzici trepere farovi i osvjetljenje (volvo v40)

pri glasnoj muzici trepere farovi i osvjetljenje (volvo v40)

Član
masa je okej na pojasu...samo stopica ide direkt na goli dobro osmirglani lim pa onda preko onaj nosac od pojasa...sve to dobro stegnes...
lako moguce da te zajebava masa napred...tj. stavi deblji kabal od akua do sasije... cca nekih 25 mm2... ;)
 
Slusaj kralju, masu ces najbolje dobit ako uzmes hilti pa moalo farbe i lima odvalis s Volva...X D X D....a znam ti ja rijesenje za taj problem sa farovima,....ozbiljno ....to ti mahinalno duga/kratka dajes.......XD XD....A bez zajebancije ...cuj tvornici aku ...vidi da mu nije izlapilo kiseline i da nije uglavnom slab.....P.S. Od onog tvog woofera sam imo tvrdu stolicu, sve mi se sleglo, hebo te ono ...:icon_cry::icon_cry::icon_cry: :lol::lol::lol:
 
Član
ma jarane nemora znaciti, to stoji ja sam predlozio u prethodnim postovima da obrati paznju na neke stvari, ako nebude do toga onda je aku
 
BHT Ovisnik
da,zaboravio sam reci,sad me djomla napomenu,minus na AKU do šasije je oksidirao,pa mozda da skinem klemu i malo ocistim rijesi problem ?

@djomla
nisi se ti duze vozio samnom :p
 
Član
ocisti kleme i stavi malo totmasti radi boljeg kontakta,a sto se tice treptanja to ti alternator ne stigne napuniti AKU vozaj jedan dan ili vise ali bez upaljenog pojacala ili izvadi AKU pa dopuni na ispravljac pa ces vidjeti nakon toga da nece treptati svijetla imam isti problem ali i sa kondezatorom mozes rijesiti problem,a sto se tice masa ti je sigurno dobra jer kada masa ne valja gasi se pojacalo kada udari jaci bas:icon_sad:
 
Član
kanye-west-i-told-you-so.jpg
 
Član
jassssmin je napisao(la):
ocisti kleme i stavi malo totmasti radi boljeg kontakta,a sto se tice treptanja to ti alternator ne stigne napuniti AKU vozaj jedan dan ili vise ali bez upaljenog pojacala ili izvadi AKU pa dopuni na ispravljac pa ces vidjeti nakon toga da nece treptati svijetla imam isti problem ali i sa kondezatorom mozes rijesiti problem,a sto se tice masa ti je sigurno dobra jer kada masa ne valja gasi se pojacalo kada udari jaci bas:icon_sad:

???

mislis da zastiti spoj sa njom da ne oksidira...

:icon_rolleyes:
 
Član
jassssmin je napisao(la):
ocisti kleme i stavi malo totmasti radi boljeg kontakta,a sto se tice treptanja to ti alternator ne stigne napuniti AKU vozaj jedan dan ili vise ali bez upaljenog pojacala ili izvadi AKU pa dopuni na ispravljac pa ces vidjeti nakon toga da nece treptati svijetla imam isti problem ali i sa kondezatorom mozes rijesiti problem,a sto se tice masa ti je sigurno dobra jer kada masa ne valja gasi se pojacalo kada udari jaci bas:icon_sad:

Nema šanse... kondenzatorom neće riješiti ništa a i može još gore napraviti, kond dolazi na kraju kad sve sklopiš, i imaš jaku struju onda stavljaš kond kao neku rezervu struje u slučaju "nekog" pada napona... i kond se mora iz nečeg puniti... kad pojačalo povuče struju iz kond-a on vuče struju iz aku-a još više, e onda ako imaš loš aku još ti je gore... kodnenzator je po meni samo šminka na niskobudžetnim istalacijama!!! 100x smo apsolvirali ovu temu (treptanje svjetala i osvjetljenja), jedino rješenje = bolji akumulator (više ampera) + jači alternator + što deblji kablovi, i onda više struje pa i previše ne šteti... :123:
 
CoL3 je napisao(la):
da,zaboravio sam reci,sad me djomla napomenu,minus na AKU do šasije je oksidirao,pa mozda da skinem klemu i malo ocistim rijesi problem ?

@djomla
nisi se ti duze vozio samnom :p

Sreća za mene pa nisam....svi bi mi organi u pete sašli...:D....ako ti aku bude slab probaj napuni i dospi kiseline ako fali ima kupit na benzinskoj....;)
 
Top