Prevare na forumu, diskusija

Prevare na forumu, diskusija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

rale_cazin je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja sam siguran da kolega harli nije mislio nista lose. On je po meni dobar momak, spreman pomoci u svakom trenutku, nije kao ovaj rale varalica
znam kad je meni trebala usluga da je covjek odradio i to u rekordnom vremenu. ne bih da pametujem nikome nista, ali covjek nije zasluzio da se stavlja u isti kos sa raletom. Covjek se drzi po strani i neka ga, to je njegovo pravo, ipak on zivi u istom gradu kao rale.;)

jel ti mas nesto protiv mene kad me tako nazivas ?

Ocigledno da ima, kao i vecina ljudi na forumu poslije svega ovoga :D
 
Rale,men' se cini da ti metci vise ne pomazu .. Ima ovih protiv tebe previse ljudi .. Pokusaj nabaviti bombe sad,efikasnije su :cool:

:lol:
 
druze mene ljudi ne brinu, ovo ko pise ovako je neko mlad ili djete koji je stavio na auto 2 plastike, folije i misli da je tjuner i nema pametnijeg posla na forumu, tema ni znanja za rasprave posla nego vrjedjat nekog koga nije ni upoznao ni vidio nikad u zivotu pogotovo na osnovu price jednog pojedinca - sto je jadno.
ja sam pare danas uplatio, jos dok spakujem zglobove idu brzom postom i to je to.
samo bi zamolio nekog od admina da mi posalje pm kako se brisu moje garaze i profil.
pozz
 

187

Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Rale,men' se cini da ti metci vise ne pomazu .. Ima ovih protiv tebe previse ljudi .. Pokusaj nabaviti bombe sad,efikasnije su :cool:

:lol:

koliko ga ljudi napada ne znam dal ima toliko metaka :lol:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
rale_cazin je napisao(la):
samo bi zamolio nekog od admina da mi posalje pm kako se brisu moje garaze i profil.

Garaža i profil se ne briše. Jednosavno ne dođeš više i to je to :)
;););)


rale_cazin je napisao(la):
druze mene ljudi ne brinu, ovo ko pise ovako je neko mlad ili djete koji je stavio na auto 2 plastike, folije i misli da je tjuner i nema pametnijeg posla na forumu, tema ni znanja za rasprave posla nego vrjedjat nekog koga nije ni upoznao ni vidio nikad u zivotu pogotovo na osnovu price jednog pojedinca - sto je jadno.
ja sam pare danas uplatio, jos dok spakujem zglobove idu brzom postom i to je to.
samo bi zamolio nekog od admina da mi posalje pm kako se brisu moje garaze i profil.
pozz
posalji i poluosovine i zglobove trebace mi opet. i da mogu staviti tacku na sav odnos sa tobom. i zakljucak da napisem poslije onolikog romana koji je trebalo da se napise da bi se bilo sta naplatilo od tebe. il ce potrajati i to dva mjeseca. I NERAZUMIJEM STA JE TO JADNO STO JE NAPISANO GORE.


B.M - Floyd je napisao(la):
Rale,men' se cini da ti metci vise ne pomazu .. Ima ovih protiv tebe previse ljudi .. Pokusaj nabaviti bombe sad,efikasnije su :cool:

:lol:
i ovaj je prejak komentar hahahahah
 
scorpio je napisao(la):
Mediteran je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
Ovaj dio bih htio prokomentarisati, Sub3r hvala na reagovanju. A mislim da ovdje neki nemaju kulture, po čemu je to dotični kolega skužio da je Cazin selendra, po svemu ono što nije Sarajevo jel? Hoćemo li sad krenuti još malo i po nacionalnoj osnovi?? Žao mi je ograničenih umova zaista, ovo je forum u kome smo okupljeni svi oko jedne stvari i to ljubavi prema automobilima, a ne vrijeđanju i ostalim stvarima.

Mislim da nije lijepo tako nešto pisati, ove neke probleme što pjedini imaju neka riješe sami kako valja i spada , ali uključivanje nekakvih komentara tipa stvaranja predrasuda ovog onog....

ja procitah citavu temu,pa mi zape za oko tvoj prvi komentar a i sad ovaj drugi.

u prvom komentaru si napao covjeka samo zato sto je rekao sa kim je doticni dosao po dijelove. umjesto da si fino napisao:" da bio sam sa njim,uzeo je to i to,ne znam da li je platio ili nije."
vjerovatno ti niko ne bi uzeo za zlo to sto si mozda bio placen da prevuces neke dijelove ili sto si drugarski pomogao nekome. mada niko ti ni ovako ne uzima za zlo.

drugi komentar ti je ovaj koji sam citirao i opet se javljas u temu o kojoj znas najvise poslije ove dvojice koji imaju nesporazum,ali ti pises o tamo nekom dijeljenju po regionalnim osnovama,spominjes i medjunacionalne odnose...

covjek sa komentarom "tamo neka selendra" nije mislio uvtrijediti ostale Cazinjane.
"tamo neka selendra" je isto tako mogao biti i neki dio bilo kojeg drugog grada i gradica (posto spominjes Sarajevo,da ti kazem da je ovdje sasvim normalno za neke dijelove nama koji smo iz nekih drugih dijelova grada reci "selendra")...

sto se tice teme,neka je neka stoji da ljudi mogu da napadaju i da se brane,ali mislim da bi sve trebalo moderacija da dobro pripazi jer slabo kome se da citati kako neko nekom psuje,prijeti...

razgovarajte ko ljudi. ako je doslo do zajeba,moze biti i slucajnog,treba ga rijesiti ljudski.

:123:
to ti je na mjestu sto si rekao jer je on svjedok svih obecanja sto sam dobio kad ce sta i kako biti regulisano pa se sad ogradjuje i pravi pametan a, a ako je vec komentare bacao mogao je lijepo napisati da sam bez i jednog zahtjeva i rijeci dao djelove i kako god je rekao da ce biti regulisano ja sam odgovorio sa - nije problem brate nikakav. al nebitno opet kazem.

Ne pravim se ja pametan za tvoju informaciju već vaš dogovor mene ne zanima, po meni si ispao fer, ali poslije mog dolazka ste i dalje poslovali i zaboli me neka stvar šta to i kako ste nastavili i gdje ste se pokačili. Iskreno mene je uvrijedilo što je tamo neko rekao "selendra" a zanima me samo na osnovu čega je to zaključio, ali sad nebitno. ostalo sam izvukao iz konteksta i to "još nam samo fali nacionalna podjela". Ja ovdje ne kažem nikome ništa niti želim da se mješam niti pravim pametan, ako kome mogu pomoći ću kao što sam i kolegi Arminu i svakom od vas, ako kad zapnete na ovak kraj, ne bavim se poslovima ko je ko i šta je ko, i tako bi svi trebali, ako možeš pomoći, bujrum ako ne izmakni se ne smetaj.

Ja sam ovdje da se ponajvišem družim a ponajmanje svađam jer ljudi se dogovaraju a životinje tuku. Ako neko nema para za nešto stava sam da to i ne uzima, jer preko noći se stvari promjene, pa već sutra nemaš para da nekom vratiš dužno. Iz iskustva ću vam reći da ne poslujete nisakim bez svjedoka jer se priča lako okrene u smijeru onog kome ponajbolje u tom trenutku odgovara.






ArminM je napisao(la):
ja sam siguran da kolega harli nije mislio nista lose. On je po meni dobar momak, spreman pomoci u svakom trenutku, nije kao ovaj rale varalica
znam kad je meni trebala usluga da je covjek odradio i to u rekordnom vremenu. ne bih da pametujem nikome nista, ali covjek nije zasluzio da se stavlja u isti kos sa raletom. Covjek se drzi po strani i neka ga, to je njegovo pravo, ipak on zivi u istom gradu kao rale.;)

Hvala Armine, razumijeli smo se.
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja sam siguran da kolega harli nije mislio nista lose. On je po meni dobar momak, spreman pomoci u svakom trenutku, nije kao ovaj rale varalica
znam kad je meni trebala usluga da je covjek odradio i to u rekordnom vremenu. ne bih da pametujem nikome nista, ali covjek nije zasluzio da se stavlja u isti kos sa raletom. Covjek se drzi po strani i neka ga, to je njegovo pravo, ipak on zivi u istom gradu kao rale.;)

jel ti mas nesto protiv mene kad me tako nazivas ?

eto izvini jbg;)
 
Član
Po meni lock ove teme moze traziti Scorpio ili autor, a ne drugi clanovi. Scorpio kada dobije novac i dijelove koje je rale treba poslati, on neka javi da je sve na kraju dobro zavrsilo i slicno, i to je to, onda se kljuca tema. A do tada po meni nek stoji otvorena.
 
Član
Ispadnes naivan i onda to podijelis sa svima na forumu... interesantno

"Rukama dajes a nogama trazis" - novokomponovana bosanska poslovica koja govori o poslijeratnom bosnaskome
covjeku kojem posudis pare ili das robu a on ti uzvrati sa raznoraznim izgovorima, smsovima i ostalim spletkama a sve to samo da ti neplati tvoju robu ili nevrati tvoje pare ....

Prvo se pare uzmu pa onda dijelove dajes, pa neces imati potrebu da se po forumu raspravljas, a obraz danas nema niko
tako da ako ko u to vjeruje onda je glup il je budala....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top