Prevare na forumu, diskusija

Prevare na forumu, diskusija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ljudovi, pa prevere su danasnja svakodnevnica, zaje*e rodjeni rodjenog, a da nece tamo nekog... Ljudi otplacuju giganstke kredite za druge, duznici nece da placaju robu koju su preuzeli, i to cifre sa vise nula, i mnogo gore stvari se desavaju....

Ovim "sitnim" dugovanjima se samo kalja obraz... Ne kazem da pare nisu bitne, nekom je i 10KM vrijedno, ali spram onoga sta covjek izgubi je sitnica.... Nema danas postenja, danas rijetko kome mozes vjerovati, ne kaze se dzabe cist racun duga ljubav. A odbijanje poziva, gasenje telefona, izbjegavanje je cist kukavicluk i bezobrazluk...:icon_confused: Ja licno nikada ne bi dozvolio da me neko proziva za nekoliko maraka... Ako ne mogu platiti odma necu ni kupovati, i sva kupovina se obavlja oci u oci, nista na nevidjeno i na povjerenje... A posle zavrsetka posla nema toga ti mene/ ja tebe zaje*ao, posle njanjanja nema kajanja...;)
 

187

Član
steta radi nekih sitnih para ljudi se brukaju..
moglo je sve bez ovog ali eto sta je tu je..

"Ako zelis da izgubis prijatelja, posudi mu novac"

Dosao je jeben vakat, da je bolje imati nego nemati... :D
 
Član
RALE CAZIN vs SCORPIO - jedna od svadja , jedna od prevara ... al onako volio bih da pitam Raleta amo jedno :

Druze ocekivao si ovakvu reaakciju , znao si da poslujes s nekim s foruma da ce bit ovako nest ako bude sta lose i ti bi napisao istu temu da je tebi ovo scorpio uradio zar ne ? Znaci sve stoji , u jednu ruku opravdavam clana Scorpio al jedno mi je pitanje u glavi samo : ZASTO SI COVJECE PRIJETIO NjEMU METKOM U CELO ???? Iskreno to za mene nije mala stvar , nije to 100 KM , da je 1000 KM , jarane ti njemu prijetis da ces ga ubiti ??? Zbog cega ????


----------

Bilo je jos tih svadja i prijetnji GUSTER vs EMIREX - isto je bilo na forumu prijetnji od strane kileta da je bolje da se ne vidi s Emirexom a decki iz istog kluba ...


Neko je u prosloj temi sto se ove svadje tice , da treba vratit reputaciju i upravu je ... imas plus imas minus pa ti vidi :123::123:
 
Član
Одг: Prevare na forumu, diskusija

Stvarno sta reci sve su ljudi vec lijepo rekli,zbog j.....para obraz kaljat,i netreba se upustat u neke trgovine ako nemas odma pare ipak je to danas malo veci problem niko nemoze vjerovat bratu a kamoli nekom tamo.sto se mene licno tice imao sam bas sa bratom po ocu probleme mnogo vece od para i danas dan nepricam sa njim al opet kad bi dosao i izvinio se za svoje greske oprostio bi mu.
 
Član
Na zalost trgovanje sa pojedinim ljudima u ovoj drzavi je postalo nemoguce. Ljudi gube obraze za male novce, kako sam radim sa ljudima, i trgovanjem, sto internet prodaja, sto osobno, no mogu vam reci da sam x puta bio izrađen, al i dalje zadrzao onaj neki obraz, jer nebi da me ljudi prozivaju radi malih novaca. No shvacam druga koji je postavio temu, i ja bi vjerojatno isto postupio da se stvar otegla na mjesec i kusur dana. Vjerujem da je u interesu obadvojice da se stvar rijesi, fe i korektno, i da obe strane budu zadovoljne, svaka prijetnja, te bilo kakav vid nasilja bi stvarno bio jadan za obje strane, iako znam da se nekada pređe prag tolerancije. A vremena su teska, i svima je tesko doci do novaca, tako da i sa time dolaze lude ideje i slicno, no na kraju svega toga, treba ostati covijek, i ljudski to rijesiti, ako je u moci, a ne vidim razlog zasto nebi bilo. No eto jos jednom se nadam da ce sve da bude rijeseno, na lijep i ljudski nacin. Prijetnje i nasilje ostavite za one nize, jer vi niste tako niski.
 
Član
dati ,odnosno posuditi pare za robu ili samo onako posudjivanje...DAJITE samo onoliko koliko mozete halaliti,ostalo ne odlazi u obzir.
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Ovaj dio bih htio prokomentarisati, Sub3r hvala na reagovanju. A mislim da ovdje neki nemaju kulture, po čemu je to dotični kolega skužio da je Cazin selendra, po svemu ono što nije Sarajevo jel? Hoćemo li sad krenuti još malo i po nacionalnoj osnovi?? Žao mi je ograničenih umova zaista, ovo je forum u kome smo okupljeni svi oko jedne stvari i to ljubavi prema automobilima, a ne vrijeđanju i ostalim stvarima.

Mislim da nije lijepo tako nešto pisati, ove neke probleme što pjedini imaju neka riješe sami kako valja i spada , ali uključivanje nekakvih komentara tipa stvaranja predrasuda ovog onog....

ja procitah citavu temu,pa mi zape za oko tvoj prvi komentar a i sad ovaj drugi.

u prvom komentaru si napao covjeka samo zato sto je rekao sa kim je doticni dosao po dijelove. umjesto da si fino napisao:" da bio sam sa njim,uzeo je to i to,ne znam da li je platio ili nije."
vjerovatno ti niko ne bi uzeo za zlo to sto si mozda bio placen da prevuces neke dijelove ili sto si drugarski pomogao nekome. mada niko ti ni ovako ne uzima za zlo.

drugi komentar ti je ovaj koji sam citirao i opet se javljas u temu o kojoj znas najvise poslije ove dvojice koji imaju nesporazum,ali ti pises o tamo nekom dijeljenju po regionalnim osnovama,spominjes i medjunacionalne odnose...

covjek sa komentarom "tamo neka selendra" nije mislio uvtrijediti ostale Cazinjane.
"tamo neka selendra" je isto tako mogao biti i neki dio bilo kojeg drugog grada i gradica (posto spominjes Sarajevo,da ti kazem da je ovdje sasvim normalno za neke dijelove nama koji smo iz nekih drugih dijelova grada reci "selendra")...

sto se tice teme,neka je neka stoji da ljudi mogu da napadaju i da se brane,ali mislim da bi sve trebalo moderacija da dobro pripazi jer slabo kome se da citati kako neko nekom psuje,prijeti...

razgovarajte ko ljudi. ako je doslo do zajeba,moze biti i slucajnog,treba ga rijesiti ljudski.

:123:
 
Član
Mediteran je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
Ovaj dio bih htio prokomentarisati, Sub3r hvala na reagovanju. A mislim da ovdje neki nemaju kulture, po čemu je to dotični kolega skužio da je Cazin selendra, po svemu ono što nije Sarajevo jel? Hoćemo li sad krenuti još malo i po nacionalnoj osnovi?? Žao mi je ograničenih umova zaista, ovo je forum u kome smo okupljeni svi oko jedne stvari i to ljubavi prema automobilima, a ne vrijeđanju i ostalim stvarima.

Mislim da nije lijepo tako nešto pisati, ove neke probleme što pjedini imaju neka riješe sami kako valja i spada , ali uključivanje nekakvih komentara tipa stvaranja predrasuda ovog onog....

ja procitah citavu temu,pa mi zape za oko tvoj prvi komentar a i sad ovaj drugi.

u prvom komentaru si napao covjeka samo zato sto je rekao sa kim je doticni dosao po dijelove. umjesto da si fino napisao:" da bio sam sa njim,uzeo je to i to,ne znam da li je platio ili nije."
vjerovatno ti niko ne bi uzeo za zlo to sto si mozda bio placen da prevuces neke dijelove ili sto si drugarski pomogao nekome. mada niko ti ni ovako ne uzima za zlo.

drugi komentar ti je ovaj koji sam citirao i opet se javljas u temu o kojoj znas najvise poslije ove dvojice koji imaju nesporazum,ali ti pises o tamo nekom dijeljenju po regionalnim osnovama,spominjes i medjunacionalne odnose...

covjek sa komentarom "tamo neka selendra" nije mislio uvtrijediti ostale Cazinjane.
"tamo neka selendra" je isto tako mogao biti i neki dio bilo kojeg drugog grada i gradica (posto spominjes Sarajevo,da ti kazem da je ovdje sasvim normalno za neke dijelove nama koji smo iz nekih drugih dijelova grada reci "selendra")...

sto se tice teme,neka je neka stoji da ljudi mogu da napadaju i da se brane,ali mislim da bi sve trebalo moderacija da dobro pripazi jer slabo kome se da citati kako neko nekom psuje,prijeti...

razgovarajte ko ljudi. ako je doslo do zajeba,moze biti i slucajnog,treba ga rijesiti ljudski.

:123:
to ti je na mjestu sto si rekao jer je on svjedok svih obecanja sto sam dobio kad ce sta i kako biti regulisano pa se sad ogradjuje i pravi pametan a, a ako je vec komentare bacao mogao je lijepo napisati da sam bez i jednog zahtjeva i rijeci dao djelove i kako god je rekao da ce biti regulisano ja sam odgovorio sa - nije problem brate nikakav. al nebitno opet kazem.
 
Član
ja sam siguran da kolega harli nije mislio nista lose. On je po meni dobar momak, spreman pomoci u svakom trenutku, nije kao ovaj rale varalica
znam kad je meni trebala usluga da je covjek odradio i to u rekordnom vremenu. ne bih da pametujem nikome nista, ali covjek nije zasluzio da se stavlja u isti kos sa raletom. Covjek se drzi po strani i neka ga, to je njegovo pravo, ipak on zivi u istom gradu kao rale.;)
 
ArminM je napisao(la):
ja sam siguran da kolega harli nije mislio nista lose. On je po meni dobar momak, spreman pomoci u svakom trenutku, nije kao ovaj rale varalica
znam kad je meni trebala usluga da je covjek odradio i to u rekordnom vremenu. ne bih da pametujem nikome nista, ali covjek nije zasluzio da se stavlja u isti kos sa raletom. Covjek se drzi po strani i neka ga, to je njegovo pravo, ipak on zivi u istom gradu kao rale.;)

jel ti mas nesto protiv mene kad me tako nazivas ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top