Pretičete li na punoj liniji???

Pretičete li na punoj liniji???

Preticete li na punoj liniji?


  • Total voters
    120
Početnik
Cesto,ako procjenim da mogu i ako je pregledno.Nisam nikad imao problema sa policijom zbog toga.Ugl ako ocijenim da mogu i da je sigurno pretecu pa makar zid bio mjesto linije :D
 

rs6

Član
ponekad, ako mi neko smeta i trazim siguricu da ga obletim, ne obazirem se na liniju....
jest me murija jednom skenajla u vogosci .... al ajd nije strasno ipak zivimo u bosni :D
 
Član
nikad ja nigdje nisam vidio te linije :D :lol:

ali iskreno, pretičem, i zaobilazim, kad mi se ćefne, i kad je preglednost uredna i ukoliko nebih ugrozio nečiju sigurnost...

u suprotnom ne pretičem


odgovor Ponekad !
 
Član
Preticanje kad god vidim da mogu auto hvala bogu nije sporo tj. nije brzo ko zelino ali nije sporo :D A i koja korist od isprekidane veceras na pravcu od 500metara isprekidana, nizbrdica i sve izbacio se dasa sa g2 dizlo u preticanje nekakva kombija ja stao na sred puta da bi taj uspio proci.....
Dakle ako je sepet od auta sa 14 krepanih konja djaba ti isprekidano isprekidana linija. A kad je masina tu djelic sekunde i ćao ti prodjes dalje.
 
Uvijek...naravno kad je koliko toliko pregledno,i kad sam sam u autu inace kad ima netko sa mnom vozim lagano
 
Član
samo onda kad je neki traktor, il neko cudo koje ide 30kmh ispred mene, a ovako iz cista mira ne ne..
 
BHT Ovisnik
ZELA GTI je napisao(la):
p.s. A tko uvijek pretiče na isprekidanoj liniji? Ono, baš uvijek:D

taj sam:D

na punoj jako rijetko,po Mostaru i blizoj okolici gdje znam put i gdje policija bude ako netko ide bas ispod 80 znam preteci,inace ne,cekam isprekidanu pa pun:icon_smile:
 
Član
edo_benz je napisao(la):
a hebiga ako je nizbrdo sto da ne hahahhaha :D

aya i govno se nizbrdo kotrlja, a tek nesto na tockovima :D

sto se tice preticanja, na punoj jedino ako neko bas pegla, traktori i sl. i to ako je pregledno te da sa svojom konjicom mogu krenut "sigurno"
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
p.s. A tko uvijek pretiče na isprekidanoj liniji? Ono, baš uvijek:D

gdje ces to raditi :D


a sto se tice teme, preticem gdje god imam dobru preglednost i kad vidim da ga sigurno mogu zaobici, tj. ako neko sporo vozi i slicno... slabo pratim ove linije, ionako su projektovane za fice, yuge i zastave :icon_smile:
 
Član
Samo uzbrdo preticem na punoj i ako negdje zurim inace sacekam malo ili ako se vozim iza audia 80 jer oni bacaju puno kamenčića isto vazi i za kamione;)
 
Top