presvlacenje neba i vrata golf 2.

presvlacenje neba i vrata golf 2.

Član
Dzevy je napisao(la):
kod mene je prob da se platno neba pocelo da odlijepljuje tj prave se veliki mjehuri u zadnjem dijelu auta..vjerovatno je auto bilo na hemijskom ciscenju pa su hemikalije unistile lijepilo...
sad pitanje je trebam li skinuti nebo i cijelo platno odlijepiti pa lijepiti ponovo ili postoji mogucnost da se bez skidanja zalijepi.. :icon_question: :icon_question:

to i kad skines na platnu ostane ljepilo staro koje u kombinaciji sa novim slojem ljepila
naprasvi grudvice na platnu, rjesenje jedino pravo je skinuti taj materijal i staviti drugi,, ako
hoces da uradis da valja i da traje;)
 
Član
slaja je napisao(la):
Dzevy je napisao(la):
kod mene je prob da se platno neba pocelo da odlijepljuje tj prave se veliki mjehuri u zadnjem dijelu auta..vjerovatno je auto bilo na hemijskom ciscenju pa su hemikalije unistile lijepilo...
sad pitanje je trebam li skinuti nebo i cijelo platno odlijepiti pa lijepiti ponovo ili postoji mogucnost da se bez skidanja zalijepi.. :icon_question: :icon_question:

to i kad skines na platnu ostane ljepilo staro koje u kombinaciji sa novim slojem ljepila
naprasvi grudvice na platnu, rjesenje jedino pravo je skinuti taj materijal i staviti drugi,, ako
hoces da uradis da valja i da traje;)

To znači,bolje da i ne razmišljam stavljati rabljeno nebo u VW Caddy jedinicu.
Novo,i riješen problem.
 
Član
Raja da ne otvaram novu temu i kod mene se pojavio mjehur u zadnjem desnom dijelu neba :(

Znači krug je otprilike promjera 10-tak cm...

Ne skida mi se sad nebo i ne petlja mi se sa tapaciranjem cijelog neba, pa bi volio da me neko uputi, može li se ovaj mjehurić ikako sanirati bez skidanja?

Negdje sam na netu pročitao da se to može uraditi lijepilom za tapete. E sad kako to fercera, je li se to premaže preko, ili moram izbušiti malu rupicu pa nanijeti ispod?
Ima li ko kakav savjet?
 
Član
i ja sam radio sa eko kozom ja i 2 jarana sa obzirom da nam je prvi puta sa ljepilom i kozom nije lose ispalo tako da mozda ce ti bit isti rezultat i ako nije bas nesto znam da sam sa ljubavi radio hahahahahha ili usrao hehe :D ;)
143254x.jpg
 
Top