Presvlacenje neba - Aldin Visoko

Presvlacenje neba - Aldin Visoko

Član
Moze li neko cijenu orijentaciono za presvlacenje neba ???
Hvala :)

Moze li neko staviti cijenu presvlacenja neba orijentaciono ???
Hvala :)
 
Član
funky je napisao(la):
momak extra dobro radi i Namik, ne znam sta je kod tebe bilo, ali meni je radio barem 10 auta i sve je extra dobro ispalo, znaci ni 1 greske nije bilo..
Za Aldina sve preporuke ;) covjek radi kuci, ako se sta slucajno desi, pozoves ga i rijesit ce momak :)

da potvrdim ovo "funkijevo" ;)
 
Član
Limpi je napisao(la):
funky je napisao(la):
momak extra dobro radi i Namik, ne znam sta je kod tebe bilo, ali meni je radio barem 10 auta i sve je extra dobro ispalo, znaci ni 1 greske nije bilo..
Za Aldina sve preporuke ;) covjek radi kuci, ako se sta slucajno desi, pozoves ga i rijesit ce momak :)

da potvrdim ovo "funkijevo" ;)

nemoj ti nista da potvrdis, samo znas tvrdit :p
 
Član
Aldin radi super, evo i ja da kazem. Nebih otisao njemu da nisam znao da ne radi.
Kod mene mu nije uspijelo i gotovo, rekao mi je kasnije da mogu doci da popravi ali se meni ogadilo sve i tako da sada vozam sa krpom na glavi:D

preporuke za Aldina ;)
 
Evo Aldinovih ruku dijelo , sad za sada sam zadovoljan uradzenim al vrijeme ce pokazati ono najbitnije a to je hoce li se odjeljepiti pa cu javiti utiske ali sad za sad je sve savresno , zbog blica izgleda malo svijetlije al inace je bas mracno

 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Evo Aldinovih ruku dijelo , sad za sada sam zadovoljan uradzenim al vrijeme ce pokazati ono najbitnije a to je hoce li se odjeljepiti pa cu javiti utiske ali sad za sad je sve savresno , zbog blica izgleda malo svijetlije al inace je bas mracno


Koliko te izaslo i koji je ovo materijal? odlicno izgleda ..
 
izaslo me 80km i neki je lud materijal jako slican fabrickom sa blagim flekicama svijetlije nijanse , onako dok je bio van auto mislio sam da nece biti to to medzutim kad sam sve sklopio extra je
 
Top