Presvlacenje neba - Aldin Visoko

Presvlacenje neba - Aldin Visoko

da li neko ima iskustva sa ovim momkom , Esmer mi je dao njegov broj pa da provjerim i s vama da li je neko presvlacio nebo kod njeg? Znaci momak se zove Aldin ovako preko telefona djeluje mlad
 
Član
Ne znam licno Aldina ali znam da mi je Esmer govorio za njega, da je dobar majstor jer i on sam salje svoje musterije njemu (jer Esmer to ne radi), a s obzirom da je Esmer picajzla po tom pitanju, nece svakakvog majstora sigurno preporuciti! Ali opet ti je najbolje da provjeris njegove radove, jer ne znam sta ces raditi ali vjerujem da Aldin nece imati lagan zadatak kada si ti u pitanju! :D
 
Član
NE! bolje ti je, da ti se nebi potrefilo ljepilo kao meni pa otpalo sve poslije 10dana i postalo gore za ne popravit
 
Član
Nemam konkretnog iskustva ali Esmera hvale od une do drine, od save do mora, pa nesto kontam ne bi on svoj obraz poturio za nekog levata.
A moze bit da je namik naletio na losu turu ljepila
 
Član
nesto mi govori da je taj momak radio limpiju i funkyu sjedista, nisam siguran ali spominjali su tako nesto da se momak zove, osim ako nema jos neki u visokom
 
Član
momak extra dobro radi i Namik, ne znam sta je kod tebe bilo, ali meni je radio barem 10 auta i sve je extra dobro ispalo, znaci ni 1 greske nije bilo..
Za Aldina sve preporuke ;) covjek radi kuci, ako se sta slucajno desi, pozoves ga i rijesit ce momak :)
 
Legend
Little Dragon je napisao(la):
061 876 756 , trenutno nema crnog materijala dobit ce za 4-5 dana ako ti treba crno

ja cu radit vjerovatno restauraciju svog krova, samo da se skine ono platno i ponovo vrati jer je citavo samo se odlijepilo na par mjesta, vidjet cu sa njim zapravo sta on preporucuje, ali mi se ne radi crno, nekako mi previse zatvoreno bude..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
061 876 756 , trenutno nema crnog materijala dobit ce za 4-5 dana ako ti treba crno

ja cu radit vjerovatno restauraciju svog krova, samo da se skine ono platno i ponovo vrati jer je citavo samo se odlijepilo na par mjesta, vidjet cu sa njim zapravo sta on preporucuje, ali mi se ne radi crno, nekako mi previse zatvoreno bude..

tesko da ti moze vratiti tvoje platno, ali probaj... nadji neku ludu kombinaciju, tebi to ide ;)
 
Član
radio meni nebo prosle godine prezadovoljan sam i predobro je ispalo nema nigdje packe niti se ista pocelo odljepljivati
 
Legend
Meni radio nebo i stokove na golfu, a radit ce i ostalo... Ko je vidio zna o cemu se radi... Sve preporuke... ;)
 
Top