Presretači u BIH

Presretači u BIH

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
@sina,zavisi koji radar koriste,uglavnom on ne koristi brzinu njihovog vozila,ali koristi zato odredjene tacke na putu i mjeri razmak predjen izmedju tih tacki,i tako mjeri tvoju brzinu,s tim da ima prikaz i svoje brzine na displeju.
tvoju ne mjeri radarom,vecina uredjaja tvoju brzinu ne mjeri radarom nego racuna kojom si brzinom prosao odredjene prepreke,saobracajni znak i tak to.eh sad,mislim da on naglom promjenom brzine,tj naglim ubrzavanjem prema tebi moze promijeniti tvoju brzinu,tj ubrzati te :)
meni se desilo da sam vozio sa tempomatom 160,a da su mi rekli da su me snimili na 177 :) naravno naglim primicanjem,sto sam i vidio na snimku,negdje kod slavonskog broda nekad davno

To sam i mislio, jer sam ih vidio dok su bili dosta daleko iza mene, pa oni nisu mogli svoju brzinu uskladiti sa mojom, a da se vidi da mi se ne priblizavaju. Kad su prisli, pa se poceli nabijati na gepek, pa kao krenu me obilaziti, pa se vrate, a ja nista, onda su me zaustavili sa onim sto su imali, pa pokusali izvuci sto se moze, jer ocito vise ne ide. Da sam ja isao 53 preko ogranicenja i da su oni to snimili kako treba, ne bi me vise cimali, vec bi me odmah zaustavili.
 
Član
pukim48 je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
Bijeljina-Ban Brdo....VW Golf mk4..bijeli....SDI :D

cuj sdi :icon_eek: koga on moze presresti :lol::lol:

ni meni nije bilo jasno..kako i sta i 'ladno odem do policajca (pretezno parkiraju ispred moje kuce) i pitam..koji motor kad on kaze 1,9 SDI..ja njemu zezas me covjece kako ce to ici...a on-zavisi kako ga ko vozi :lol::lol::lol:

znas kako ovdje kod nas nema auto-puta :D....ne treba mu vise od 150 km/h kad je ogranicenje 50 km/h i 60 km/h a na dva mjesta od Ban Brda do Bijeljine je ogranicenje po 80 km/h...pa ti vidi treba li jaca masina ;)
A šta će on sa SDI koliko god je ograničenje svaki auto od 130+ ks će ga ostavit uz ban brdo neće mu ni tablice vidit
 
Top