Presretači u BIH

Presretači u BIH

Član
trizex je napisao(la):
@prozor au, pa ako taj passat operira i na drugoj strani TZ (drugi ulaz/izlaz) onda mi je sad jasnije sta me zadesilo prije par sedmica. 5 sati ujutro, krenuo iz Tz za Bg, stigao do Dvorova prema Raci, zaustavlja me policajac kraj puta, javljaju moje tablice preko motorole, kaze covjek, Tz kanton, Bijeljina i Brcko Distrikt si digao na noge, traze tvoje auto, prosao si patrolu koja te zaustavljala, zatamnjeno auto u to doba, ganjali te prema Priboju i nisu te mogli stici, ne znaju kuda si otisao ....na kraju sve proslo ok, pustili me da idem, vrtio sam film danima nisam se mogao sjetiti nikakve patrole da sam prosao, al' sjecam se passata koji se ukljucio na put kad sam ga prosao, jedino auto koje sam sreo u mom pravcu do Majevice....
bice da je ih izgled zavarao ono auto staro 20+ godina nema sanse da nam to pobjegne mozemo ga stici sa 1.8:lol:;)
 
Član
trizex je napisao(la):
@prozor au, pa ako taj passat operira i na drugoj strani TZ (drugi ulaz/izlaz) onda mi je sad jasnije sta me zadesilo prije par sedmica. 5 sati ujutro, krenuo iz Tz za Bg, stigao do Dvorova prema Raci, zaustavlja me policajac kraj puta, javljaju moje tablice preko motorole, kaze covjek, Tz kanton, Bijeljina i Brcko Distrikt si digao na noge, traze tvoje auto, prosao si patrolu koja te zaustavljala, zatamnjeno auto u to doba, ganjali te prema Priboju i nisu te mogli stici, ne znaju kuda si otisao ....na kraju sve proslo ok, pustili me da idem, vrtio sam film danima nisam se mogao sjetiti nikakve patrole da sam prosao, al' sjecam se passata koji se ukljucio na put kad sam ga prosao, jedino auto koje sam sreo u mom pravcu do Majevice....
ma meni je bezveze da se zajebajem sa sluzbenim autom,mogao bih bez vozacke na biro odmah.kao nindze daj vozacku ovo ono kao da sam ubio nekoga jebo te,kad ono procitase cije je auto onda su malo omeksali:lol:
u principu htjeli su pisati nesto radi onog glupog ogranicenja gore kad izlazis iz tz prema sickom,odakle se pruza divan pogled ka dimljacima,ima ono autobusko i pjesacki i prekoracio sam brzinu za 10 km/h
 
Član
prozor je napisao(la):
trizex je napisao(la):
@prozor au, pa ako taj passat operira i na drugoj strani TZ (drugi ulaz/izlaz) onda mi je sad jasnije sta me zadesilo prije par sedmica. 5 sati ujutro, krenuo iz Tz za Bg, stigao do Dvorova prema Raci, zaustavlja me policajac kraj puta, javljaju moje tablice preko motorole, kaze covjek, Tz kanton, Bijeljina i Brcko Distrikt si digao na noge, traze tvoje auto, prosao si patrolu koja te zaustavljala, zatamnjeno auto u to doba, ganjali te prema Priboju i nisu te mogli stici, ne znaju kuda si otisao ....na kraju sve proslo ok, pustili me da idem, vrtio sam film danima nisam se mogao sjetiti nikakve patrole da sam prosao, al' sjecam se passata koji se ukljucio na put kad sam ga prosao, jedino auto koje sam sreo u mom pravcu do Majevice....
ma meni je bezveze da se zajebajem sa sluzbenim autom,mogao bih bez vozacke na biro odmah.kao nindze daj vozacku ovo ono kao da sam ubio nekoga jebo te,kad ono procitase cije je auto onda su malo omeksali:lol:
u principu htjeli su pisati nesto radi onog glupog ogranicenja gore kad izlazis iz tz prema sickom,odakle se pruza divan pogled ka dimnjacima,ima ono autobusko i pjesacki i prekoracio sam brzinu za 10 km/h

Ma levati, nemaju pametnijeg posla nego da bleje tu, benzinska im blizu da imaju gdje kahvenisati, a pravac ka lukavcu se redovno vozi 200+, tu ih najrjedje vidjam, ili na onom uzasnom dijelu na samom ulazu u Tz, kraj Grand auta - Opelovog servisa, s krivina maltene, cesta sva propala, udesi maltene redovni, prije par dana opet se 3 auta polupala...
 
Član
cudan vakat je dosao prvi put sam u utorak sreo patrolu od turbeta prema skender vakufu i radar od bihaca ka petrovcu,to je bio put gdje je uvijek moglo dvjesta trista eto sad nema ni to
 
Da se i ja uljucim... po Kiseljaku, Fojnici, Brnjacima se voza ponekad bijela petica tablice nesto idu 397 prvi broj :icon_smile:
 
Član
u Brckom Skoda octavia plava,pasat 5+ plavi ,audi a4 b8 crni ,golf 4 bijela,al uvijek se voza ova octavia po gradu i okolini tako da imajte u vidu ;)
 
Top