Presretači u BIH

Presretači u BIH

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
spori ti presretaci,imal kakvih turbaka il su sve sdijevi :D:D:lol::lol:
Potpisujem juce sam im pobjegao cak su me i pod rotacijama pratili ima da na ***** ako su zabiljezili table (auto je bilo prljavo a i sad je zima prati valjda nisu vidjeli) passat 6 sve za mnom a ja pozurio kuci iz viteza sreca pa sam sibno(izgubio se).
Razlog:Kad ogladnem pozurim kuci:lol: ja skreno u mahalu tu me ne mogu stici vidjeo sam samo da su skrenuli za mnom:icon_twisted:;)
 
Član
Evo jedan video kad smo prijatelj i ja malo glumili presretace, inace samo smo zaustavljali cure po gradu , jebeno je ovo ako te uhvate :D , ove ostale bi samo izdvajali na prosirenje HAHAH :D , valjda se vidi video :lol: inace auto je passat 5 tamno plavi zatamljen pa se svi prepadnu :D

presterac xD
 
Član
ne moze ti se ovo jaro otvoriti treba adobe flas player 10 i treba sve zatvoriti tj modzilu.;)
p.s opro sam auto passat je pao..:icon_biggrin:
 
Član
Imam jedno pitanje oko ovih presretaca, da li oni imaju radar koji cita tvoju brzinu ili se moraju voziti za tobom neko vrijeme, kako bi na osnovu svoje brzine, utvrdili tvoju? :icon_question:
 
Član
Ne moraju, imaju radar unutra, okrene ga prema tvom vozilu, dole na monitoru mu pokaze koji je auto upitanju, pritisne dugme i dobije tvoju brzinu u tom trenutku. Tako te moze uhvatiti i kada nije bas ravno iza tebe, ili ako si izmedju auta i slicno tome...
 
Član
Mene su danas uhvatili sa poprilicno velike daljine, jer sam ih vidio kad su prisli, a onda na snimku pise brzina, ja usporavam, a brzina stoji, pa tek za nekoliko sekundi pocne padati. Nije mi to bilo logicno, pa mi se cinilo da je to brzina njihovog vozila. Ne znam koliko mora snimka biti da bi se to uvazilo na sudu. Na kraju su me pustili, ali opet mi cudno i to sto su me pustili i to sta su mi prije toga napricali. Stvarno sam pazio ima li ih, kad sam ih vidio, usporio, ali oni i dalje pricaju svoju pricu, da sam isao 153, a ja isao iza golfa 2 koji je isao 80...
 
Član
Sina je napisao(la):
Imam jedno pitanje oko ovih presretaca, da li oni imaju radar koji cita tvoju brzinu ili se moraju voziti za tobom neko vrijeme, kako bi na osnovu svoje brzine, utvrdili tvoju? :icon_question:

Voze za tobom, bar ovdje na relaciji BL-Gradiška.
PS. Gnojfovi su krševi kad 206-icu jedva stignu da napišu kaznu.:D
 
Član
Meni danasnja situacija nije nikako licila da je na videu moja brzina, vec njihova, jer su me stizali, a kad sam se poceo raspitivati kako stoje stvari kad idemo na sud, batalili su kaznu.
 
Član
@sina,zavisi koji radar koriste,uglavnom on ne koristi brzinu njihovog vozila,ali koristi zato odredjene tacke na putu i mjeri razmak predjen izmedju tih tacki,i tako mjeri tvoju brzinu,s tim da ima prikaz i svoje brzine na displeju.
tvoju ne mjeri radarom,vecina uredjaja tvoju brzinu ne mjeri radarom nego racuna kojom si brzinom prosao odredjene prepreke,saobracajni znak i tak to.eh sad,mislim da on naglom promjenom brzine,tj naglim ubrzavanjem prema tebi moze promijeniti tvoju brzinu,tj ubrzati te :)
meni se desilo da sam vozio sa tempomatom 160,a da su mi rekli da su me snimili na 177 :) naravno naglim primicanjem,sto sam i vidio na snimku,negdje kod slavonskog broda nekad davno
 
Član
Ovo vam se nalazi u svim "presretačima" u BiH i šire: Provida + Stalker Ka. Radar detektor ih očitava na KA bendu.
 
Član
pleasure je napisao(la):
Evo jedan video kad smo prijatelj i ja malo glumili presretace, inace samo smo zaustavljali cure po gradu , jebeno je ovo ako te uhvate :D , ove ostale bi samo izdvajali na prosirenje HAHAH :D , valjda se vidi video :lol: inace auto je passat 5 tamno plavi zatamljen pa se svi prepadnu :D

presterac xD
Znaci umro sam od smijeha hahahahah, svaka cast :cool:
 
Top