Presretači u BIH

Presretači u BIH

Član
Al_Galone je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Koliko ja znam ovi na Dobrinji i u Starom gradu su preseljeni davno a za ovaj "Binježevo oba pravca" prvi put cujem :icon_confused:

ima u binjezevu mene je uhvatila :icon_mad:
sto ja znam po kantonu sarajevu su pretezno kako rece IGY golf 5-ca (crne i crvene) i dosta puta sam vidio fabia
I ja sam vidio tu radarsku kontrolu al ovo sto je on nabrojao su fixne kamere ;)

kad krenes prema Hadzicima nekih 20 metara iza table Binjezevo imas kameru,puca u oba pravca!
Pomjesao sam loncice.. za ovaj sam znao, mislio sam da je nes drugo u pitanju
Hvala Gale ;)
 
menso206 je napisao(la):
kod nas u srednjoj bosni gornji vakuf, bugojno, donji vakuf i ostali ima bijeli golf 5, namjerno pretice pa uspori pa ti njega prodjes onda te zaustavi sve snimljeno ima i 100 km kazne hehe dajdu su mi tako 3 puta.

ako znas koje je auto, krenes u laganu voznju i povedes jednog kamermana pa nek snima kad te pretice i u MUP pa im pokazi i pitaj jel se to smije :icon_mad:
 
Član
u odzaku nema ni ove policije a kamoli presretrača... zato modriča doboj pravac ima bijelu golf 4...


a btw kako mi je to sugavo, oni provociraju da bi ti potjerao pa da te kazne... to kad cuješ je tako pokvareno da bi tre presretače koji tako postupaju trebalo izbaciti sa ceste gurajuci im auto provaliju...:icon_mad:
 
GreenDevil je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
kod nas u srednjoj bosni gornji vakuf, bugojno, donji vakuf i ostali ima bijeli golf 5, namjerno pretice pa uspori pa ti njega prodjes onda te zaustavi sve snimljeno ima i 100 km kazne hehe dajdu su mi tako 3 puta.

ako znas koje je auto, krenes u laganu voznju i povedes jednog kamermana pa nek snima kad te pretice i u MUP pa im pokazi i pitaj jel se to smije :icon_mad:

Mene su tako iz Bijeljine kad sam se vracao noc bila, na jednom se pojavi auto, i krenu za mnom i sve se "nabija", i nekako uspijem vidjeti tablicu, i upalim im sva 4, i oni me obidju! A iz Bijeljine prema Raci isto bijela cetvorka, isto su jednom izletili iz ulicice jer sam proletio brzo, i dok su me sustigli ja usporio, i malko vozili i odustali! :)
 
Deyo je napisao(la):
Nema te ko šta tjerati, kad se neko tako napravi pametan, uspori na 30-40 :cool:

ja bi ga pratio pa kolko on ide i ja cu :lol::lol:
osim ovih nasih kerova sto idu 40km/h gdje je ogranicenje 60 i 80km/h e njih slatko obidjem pa nek ebu mamu :icon_mad::icon_mad:
 
Član
u Zenici su se ponovili,tako da ne znam tacno,prije je bio bijeli golf V,medjutim kako su dovukli nova auta,zamjenile su ga Octavie,ima ih 2-3,nezz stvarno tacno,bijela i crna boja,registracija zadnje ide sa pocetnim XXX-32X
 
Član
u sarajevu ima nekoliko novih imaju 2 golf 6 crne/tamno plave 2,0fsi
autoput sarajevo zenica dva puta dosad siva toyota auris d4d zatamnjena sva stakla, bila je izgrebana karambolka broj tablica nisam zapamtio
bjela octavia fsi zatamnjena tablice 054-0 ....

lukavica opel astra g 1,6 siva naljepnica bih malo poveca
 
Član
Sarajevo

35ajj8g.jpg
 
Član
U Sarajevu
1.Golf 5 2,5 ,4-motion ovaj sa slike iznad,crne boje(pardon nije 2,5 vec 2.0 FSI)
2.Golf 5 crvene boje-2 komada
3.Golf 5 tamno plavi 1 komad
4.Golf 6 bijeli,u zadnje vrijeme na relaciji Hadzici-Ivan sedlo(Tarcin)
5.Golf 6 tamno plavi

To je ono sto se mogu trenutno sjetiti...


A kamo sreće da ih ima bar još 10 puta ovoliko:icon_cry:
 
Član
sema911 je napisao(la):
u sarajevu ima nekoliko novih imaju 2 golf 6 crne/tamno plave 2,0fsi
autoput sarajevo zenica dva puta dosad siva toyota auris d4d zatamnjena sva stakla, bila je izgrebana karambolka broj tablica nisam zapamtio
bjela octavia fsi zatamnjena tablice 054-0 ....

lukavica opel astra g 1,6 siva naljepnica bih malo poveca

vise nema presretaca na autoputu. 100% provjerena informacija. valjda ne mogu da se dogovore u cijoj nadleznosti ce biti, tako da moguce da je nekad bilo. trenutno nema... ;)
 
Legend
Lexillium je napisao(la):
U Sarajevu
1.Golf 5 2,5 ,4-motion ovaj sa slike iznad,crne boje
2.Golf 5 crvene boje-2 komada
3.Golf 5 tamno plavi 1 komad
4.Golf 6 bijeli,u zadnje vrijeme na relaciji Hadzici-Ivan sedlo(Tarcin)
5.Golf 6 tamno plavi

To je ono sto se mogu trenutno sjetiti...


A kamo sreće da ih ima bar još 10 puta ovoliko:icon_cry:


ovaj crni sa slike je 2.0 FSI atmosferac..
ima nazad iza naslonjaca za glavu onu LED tablu policija..
mene je neku noc skinula 1.9tdi crvena petica.. presretac
pored toga, sto su me "navlacili" ima siva fabia inspektor saobracajne policije vozi, pored toga imaju 3-4 civilne petice, imaju jednu crvenu fabiu (novu), imaju 2 tamno plave golf 6ice..
 
Član
emir_89 je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
u sarajevu ima nekoliko novih imaju 2 golf 6 crne/tamno plave 2,0fsi
autoput sarajevo zenica dva puta dosad siva toyota auris d4d zatamnjena sva stakla, bila je izgrebana karambolka broj tablica nisam zapamtio
bjela octavia fsi zatamnjena tablice 054-0 ....

lukavica opel astra g 1,6 siva naljepnica bih malo poveca

vise nema presretaca na autoputu. 100% provjerena informacija. valjda ne mogu da se dogovore u cijoj nadleznosti ce biti, tako da moguce da je nekad bilo. trenutno nema... ;)
to je bilo negdje maj aprli nisam odavno cero po auto putu pa semozda promjenilo
 
Top