Preporuke za "ženski" auto

Preporuke za "ženski" auto

Član
Bolje joj je da se vozi u autobusu nego u takvom autu. Bez ikakve zelje da uvrijedim one koji voze ovakva auta, ali su to u 90% slucajeva totalno izrabljena i poluraspadnuta auta, a pogotovo ovi sto se prodaju.
Dok smo zena i ja imali 2 auta, uvijek je njeno islo prvo na servis i vise se vodilo racuna, jer i kad bi se ne daj Boze nesto desilo prije ces se ti snaci nego ona. Ali eto, ako je vec tako jedina ispravna logika je da trazis auto koje je u najispravnijem stanju bez obzira na marku.
 
Član
Bolje joj je da se vozi u autobusu nego u takvom autu. Bez ikakve zelje da uvrijedim one koji voze ovakva auta, ali su to u 90% slucajeva totalno izrabljena i poluraspadnuta auta, a pogotovo ovi sto se prodaju.
Dok smo zena i ja imali 2 auta, uvijek je njeno islo prvo na servis i vise se vodilo racuna, jer i kad bi se ne daj Boze nesto desilo prije ces se ti snaci nego ona. Ali eto, ako je vec tako jedina ispravna logika je da trazis auto koje je u najispravnijem stanju bez obzira na marku.
U potpunosti si u pravu ali to auto se kupuje samo da se stekne neka rutina voznje jer mi se ne isplati da vozi ovo auto koje trenutno imam. I sam znas koliko kosta samo zamjena seta lamele i zamajca, a to najvise trpi prilikom pocetnicke voznje, plus kucni ga tamo, zakaci ovamo i onga ga mozes je****
 
Član
mi smo uzeli korsu,1,2 2003 ima klimu ostalo bzv čisto da se nauči, al sve je to krš, čak sam i temu otvorio, na auto je pored kupovine uloženo dosta i treba još dosta ali sam stao mislim da nema smisla...čak mislim da mogu iste pare plus uloženo vratiti ako bude išla kupovina staro za novo...tj novu corsu..
teško da nešto za 2k možeš ali ovako za 3,5 plus 1,5k ulaganja na cesti da to bude solidno
 
Član
Clio zaobilaziti u širokom luku, ja lično gledao prije 2 godine kako mi se Clio zabija u ogradu, pukla mu spona. Drugi slučaj poznaniku na Cliu mk2 pukla poluosovina po pola. Da nisam vidio ne bih vjerovao.
Da naglasim u oba slučaja je brzina manja od 20 km/h, nizbrdo, po ravnom putu.
Šta bi bilo da se to desilo pri većim brzinama...
 
Član
za punto 1.2 veliki servis 180 KM :D
tako da je isplativa investicija odrzavanje jeftino dijelova ima na svakom koraku i novih i polovnih a do 2000 vec ima u oglasima i druga serija punta
 
Član
Danas sam kupio twinga. 2000.god. Motor 1.2, klima, el. podizaci stakala, el.retrovizori, staklena panorama krov (ne radi), zdrav lim nije truho. Sve u svemu dobar je, ja zadovoljan...
Ostaje da vidimo kako ce se pokazati
Screenshot_20180518-235601.png Screenshot_20180518-235610.png Screenshot_20180518-235616.png
 
Član
Čokoladica
4019230584_08a1036689.jpg

:D
Nek je sa srecom
 
Top