Preporuka za kupovinu automobila!

Preporuka za kupovinu automobila!

Molim Vas za preporuku za gradsko auto za zenu.... da je mali potrosac i ekonomican za odrzavanja....do 7.000 KM
 
Legend
Skoda fabia SDI, pravi gradski auto i mali potrosac, ovo je iz iskustva, imas i seat ibizu i polo-a sa tim motorom...
 
Član
Kupi šta ti se sviđa, evo već imaš 29523 predloga, svako ima svoj ukus. Ja bih išao na benzinca, NE ispod 1.4l motor. Neće auto samo po gradu da se voza, znaš i sam, a ovi malolitražni pod teretom troše mnogo više od istih auta sa jačim motorom. Što uštediš na gorivu sa modernim turbo dizelašem, vjerovatno ostaviš majstoru prilikom većeg kvara turbine, zamajca, dizni i sl., a to se zna desiti. Uglavnom, sa benzinom nećeš pogriješiti, svi motori su dosta izdržljivi i ne znam da imaju nekih urođenih mana.
Najbolji ti je izbor neki Clio, Polo, Ibiza, Fabia, Corsa, Fiesta, C3, 206,... Svi motori tih godina su provjereno dobri, 1.4 benzin, isti motor, je išao u C3, 206, Fiestu, Saxo,..., nepoderiv, što bi se reklo. Razmisli i o 1.6, 16v motoriću, najoptimalniji i ubjedljivo najbolji izbor što se tiče odnosa uloženo-dobijeno. Ovako da ti neko kaže uzmi to, to je sve subjektivno.;)
 
Top