Preporuka za kupovinu automobila!

Preporuka za kupovinu automobila!

Član
niksa je napisao(la):
Uzmi u obzir i hyundai getz ph1 Odlican autic ;)

Ali jako nekvalitetan, pogotovo unutrašnjost. Trap očajan, non stop nešto prolupka. Iskustvo čovjeka koji je kupio NOV, poslije 30.000km, sve počelo i nikako da ga utegne, jebe sebi mater što ga uze.
Samo kad se sjetim da se i meni sviđao i da sam ga htio kupiti.:icon_cry:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
niksa je napisao(la):
Uzmi u obzir i hyundai getz ph1 Odlican autic ;)

Ali jako nekvalitetan, pogotovo unutrašnjost. Trap očajan, non stop nešto prolupka. Iskustvo čovjeka koji je kupio NOV, poslije 30.000km, sve počelo i nikako da ga utegne, je*e sebi mater što ga uze.
Samo kad se sjetim da se i meni sviđao i da sam ga htio kupiti.:icon_cry:

Imamo na poslu stanje km 162k 4 čovjeka ga voze Pored redovnih servisa mjenjani zadnji amortizeri (tovarimo ga ko mazgu) stabilizatori naprijed i lafeti Spalimo lamelu s vremena na vrijeme ali auto je neuništivo Motor doslovno ko sat Ne znam sada je li taj tvoj ili ovaj moj slučaj izuzetak :lol:
 
Član
ako je astra 1.6b ekonomicna onda ne znam stvarno :icon_question: moj prijedlog peugeot 206 1.4hdi noviji model ima za te pare :cool:
 
Član
Renault Clio Mk2 1.5dci ili 1.2 benzinac, malo trose oba. Odrzavanje jeftino, imam ovog 1.2 pa ti ga mogu preporuciti ;)
 
Izracunaj koliko ti zena prelazi, te da li vrijedi kao sto Oggy rece, potegnuti za dizelom gdje ce te na kraju servisi i eventualni kvarovi izaci skupo ako dodje do istih. Za te pare mozes naci soldino malo auto, a ovako primjerice kod Punta 1.2 8v veliki servis te dodje nekih 150-170 maraka s rukama, mali servis je oko 50 maraka. Vidim iz Banja Luke si, ne bih rekao da su tu neke velike guzve, no opet zavisi i gdje ide na posao, a na otvorenom ce sigurno trositi 5 litara s normalnom voznjom ;)
 
stvarno hvala Vam svim na prijedlozima...svaka cast

razmisljam sad nesto o cliu 1.2 motor, benzinac....bas takvog je brat imao i bio je veoma zadovoljan....mala potrosnja a nije skup za odrzavanja....
 
Član
Imas na PIK-u Opel Corsa 2003 godina plava boja 1.2 benzin onako preko slike je extra , malo je sredjena feluge , xsenoni


-----------

Imam Punta al prije bih izabrao Corsu ovu s PIK-a
 
Član
golf2 je napisao(la):
ako je astra 1.6b ekonomicna onda ne znam stvarno :icon_question: moj prijedlog peugeot 206 1.4hdi noviji model ima za te pare :cool:

i moj prijedlog 206 1.4HDI ja ga imam samo sipaj i vozi. naspes punog i zaboravis na benzinsku :lol:
 
Top