Preporuka Digitalnog fotoaparata

Preporuka Digitalnog fotoaparata

Ev kanim se vec neko vrijeme uzeti sebi neki fin aparatic do nekih 400KM. Jel bi mi neko mogao pomoci sta mi je bitno pri kupovini i koji su ovako solidni. Ja mislio Nikon L`120,valjal to cemu? Jel imao neko iskustva? ;)
 
Član
Imam ti ja druze za prodati nov SAMSUNG MV800, 16.1 mpix, 5x opticki zum, flip out diplay, snimanje u HD rezoluciji i jos svasta nesto. Pogledaj na netu specifikaciju i slike pa ako budes zainteresovan pusti pp...

Pozdrav
 
Raske81 je napisao(la):
Imam ti ja druze za prodati nov SAMSUNG MV800, 16.1 mpix, 5x opticki zum, flip out diplay, snimanje u HD rezoluciji i jos svasta nesto. Pogledaj na netu specifikaciju i slike pa ako budes zainteresovan pusti pp...

Pozdrav

Ma jok druze narucio sam sebi FUJIFILM S2950HD.. valjda valja cemu:D:D
 
Član
Po specifikacijama solidan aparat, trebao bi biti zadovoljan ako radi ok :icon_biggrin:

A svakih 10 dana neko otvori temu o digitalcu, treba napraviti jednu samo za to, da se tamo pita.

Ovako dosadilo ljudima pisati jednu te istu stvar svakih 10 dana za nekog pocetnika...
 
VR6Boki je napisao(la):
Po specifikacijama solidan aparat, trebao bi biti zadovoljan ako radi ok :icon_biggrin:

A svakih 10 dana neko otvori temu o digitalcu, treba napraviti jednu samo za to, da se tamo pita.

Ovako dosadilo ljudima pisati jednu te istu stvar svakih 10 dana za nekog pocetnika...

ma nebi druze pito da sam naso na google iskustva,,nego svugdje neko pita misljenje, odmah se drugi nadovezu kako je drugi bolji i tak to..:cool:
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
Po specifikacijama solidan aparat, trebao bi biti zadovoljan ako radi ok :icon_biggrin:

A svakih 10 dana neko otvori temu o digitalcu, treba napraviti jednu samo za to, da se tamo pita.

Ovako dosadilo ljudima pisati jednu te istu stvar svakih 10 dana za nekog pocetnika...

U pravu si kolega ! :icon_mad:
 
Top