Preparati za odrzavanje koze

Preparati za odrzavanje koze

Član
Zna li iko valjaju li one kao maramice neke za kozu sto ima uzeti po marketima, kakav je efekat od njih? Ja imam neki sprej iz Binga, neko kao mlijeko za kozu, al nesto ne vidim da ima ikakvog efekta od njega..
Ima li ista sto ce malo omeksati kozu?
 
Član
Maramice mogu poslužiti samo za brzinsko čišćenje kože između pravog čišćenja.
Kao što sam već rekao Gliptone ili Leatherique su među najboljim svetskim brendovima za njegu kože.
 
Član
Mislim da ovo nema nigdje da se uzme kod mene. Vidio sam neki Sonax u SimImpexu, 17km kosta, pa ne znam valja li to cemu? Kod mene su sjedista pola koza-pola platno, pa sam samo mislio malo preci one krajeve da su meksi i da se sjaje.. ne znam da li cu dobiti taj efekat.
 
Uzeo sam danas od clana ArminM za probu erdal leather lotion,za probu.Vidjet cemo kako ce da radi,ujedno mu se i zahvaljujem sto mi je ustupio preparat. :)
@rslaven
Nasao sam taj leatherique za 60 km po boci,imali to gdje jeftinije? :D
 
Član
Cuo sam da se ima uzet u ovih kozara sto kozu prodaju kao neka boja za kozu to se u bocici uzme I spuzvicom se tapka u slojevima.nezz dal je neko to probao
 
Član
Brate dragi kao sto i sam kazes "boja za kozu" znaci ako ti je skinuta boja sa siceva sa tim premazes taj dio da vratis boju samo
 
Član
Zašto nema drugog rješenja,sad već svaki bolji majstor koji radi oko lakiranja farba volane.
Kod nas u ljubuskom već ih par radi volane a sjedala farba samo jedan.Ali nije baš jeftin,meni za četiri tapacirunga kozna traži 150KM da ih u crno ofarba
 
Član
Zašto nema drugog rješenja,sad već svaki bolji majstor koji radi oko lakiranja farba volane.
Kod nas u ljubuskom već ih par radi volane a sjedala farba samo jedan.Ali nije baš jeftin,meni za četiri tapacirunga kozna traži 150KM da ih u crno ofarba
Uslikaj i stavi da vidimo stanje trenutno sjedista
 
Član
Ma moja sjedala nisu za farbanja.Kod mene su već zrela za mjenjanja,zato i trazim ona duboka recaro.Ali tapacirunzi su mi dobri ali siva ružna boja kao i sjedala pa ću njih ofarbati kad nadjem nova sjedala.

Evo ga ipak imam jednu sliku sjedišta,mislio sam da sam je izbrisao
 
Član
Sigurno bi se oni dali osvjezit nevidim bas najbolje jer je mala slika , moji u mercu nikad nisu prelazeni ni maramicama obicnim uzasno stanje kada sam ga uzeo , ali sad je to vec puno bolje skoro bez packice... Ja da sam mjesto tebe nebi farbao nista samo osvjezio da valja
 
Top