Preparati za odrzavanje koze

Preparati za odrzavanje koze

Član
Ja imam onaj neki iz dm-a, do 10km kosta. Bas kao mlijeko za kozu dodje, nema onih nekih vjestackih mirisa, nema sjaja pretjeranog poslije koristenja, odlican preparat, ja zadovoljan. Ako hoces mogu ti dat da probas da vidis jel ti ok. Btw imas u planetu tih nekih sredstava isto
 
Nikad cuo,al morat cu uzeti pa sta god,posto sam uzeo sjedista iz alfe 147 pa uglavio u punta.
IMG_3765.jpg
 
Član
Ma-fra pulimax moze se kod nas naći a jako je dobar, kupis njega i neku četku blažu da ne ošteti kožu.Špricaš, četkaš pa microfibrom brišeš tek kada koža bude baš čista onda stavljaj nesto za njegu kože, što ju štiti. Javi se kolegi sa foruma "rslaven" on ce ti sigurno najbolje reći šta i kako :)
 
I ja sam zadovoljan,razlika izmedju orginalnih puntovih i ovih sjedista je drasticna.A i dobre presvlake nisu ispod 100 km, tako da sam prosao odlicno :D
 
Član
Ma puntova sjedista su ravna drvenoj klupi, obolis koliko su udobna, ovo je vec extra. Ako hoces pregledaj u planetu sta ima, ili navrni meni kuci, ona kuca gdje je casper zabavni salon, sredjujem si unutra, sutra sam cijeli dan tu, i u kuci mi je ovo sredstvo koje ja koristim, pa mozes odmah probat
 
Član
Evo ti br i ovdje, nisam duzan nikome hehe :D

062015155
Radim na kuci od jutra, provozaj se do tamo,ako je auto na cesti samo sviraj i izaci cu. Uglavnom cijeli sam dan tu
 
Top