Preparati za odrzavanje koze

Preparati za odrzavanje koze

Član
Ma moja sjedala nisu za farbanja.Kod mene su već zrela za mjenjanja,zato i trazim ona duboka recaro.Ali tapacirunzi su mi dobri ali siva ružna boja kao i sjedala pa ću njih ofarbati kad nadjem nova sjedala.

Evo ga ipak imam jednu sliku sjedišta,mislio sam da sam je izbrisao

ta sjedista treba samo dobro ocistiti, i zastiti.
 
Član
Sve to stoji ali dzaba kad to nije ono što ja želim.Već sam podni tepih,ručnu, i sve plastike po instrument tabli stavio crne boje.
Još mi ostala sjedala da nalete orginalna recaro a nebi bježao ni od recaro i sparco kadica ako nalete neke koje mi se svidjaju
 
Član
Ja sam koristio ovo:

pic_12_en.jpg


Ima kupiti u bingu. Dobro ocistiti/odmastiti sjedista, i sa ovim preci.

Pustis preko noci da upije, i ispoliras mekanom mikrofiber krpom.

Satenski/mat sjaj, a miris blag-fin, ma extra.

A onaj erdal leather care sam isto imao, ali nikakve koristi od njega.
 
Član
@g60
Eh druze to je onda druga stvar :D

@Zeran
Neznam druze nebih se pravio pametan i slicno , al sam tonu toga probao pogotovo ranije na svojoj 206-ici , i samo cu ti reci: GLIPTONE :)
 
Član
Eh , nekazem ja da su male pare , ali kad se vec pita sta valja to i kazem , a onda je bolje da nebacaju pare na kemikalije bezvezne i sl nego mikrofiber topla voda sa malo phn sampona i lagano preci
 
Član
A od mene svakako potpis za ovaj gliptone.Ja ga nisam još imao priliku koristiti ali sam od par ljudi koji su stvarno perfekcionisti čuo da je to ekstra preparat.Tako da ako i mene na kraju opet zapadnu kozni sicevi obavezno uzimam to za održavanje.
 
Član
A od mene svakako potpis za ovaj gliptone.Ja ga nisam još imao priliku koristiti ali sam od par ljudi koji su stvarno perfekcionisti čuo da je to ekstra preparat.Tako da ako i mene na kraju opet zapadnu kozni sicevi obavezno uzimam to za održavanje.
Svi ga hvale i to jako , ja sam koristio dosta toga bacao pare na neke glupe proizvode , a pametnije bi mi bilo da sam skupio i uzeo odmah gliptone . A pogotovo detaileri ga hvale :D
 
Član
Da ne otvaram novu temu..samo da pitam imam problem u vezi koze u autu kombinacija crno-bijela...crna je OK a bijela je super samo po zuti na suncu ???? koje sredstvo...hvala
 
Član
Da ne otvaram novu temu..samo da pitam imam problem u vezi koze u autu kombinacija crno-bijela...crna je OK a bijela je super samo po zuti na suncu ???? koje sredstvo...hvala
Imas setova dosta al najbolji su Lederzentrum, Colourlock , Gliptone , Gyeon q2 , Leatherique Rejuvenator.. Koji god odaberes nemozes fulit , mada se meni pokazao gliptone vrh
 
Top