Prelazak granice s očevim autom? HITNO :)

Prelazak granice s očevim autom? HITNO :)

BHT Ovisnik
neznam kakva punomoc,ja nikada problema,stalno sam preko grane,i jetta i volvo mi je na starom jer je invalid pa mi doosta jeftinija registracija,isao i do Srbije,CG,RH nikad problema,ne sekiraj,jedino ako je na povlasticu auto onda te znaju zajebavat,al ako imas punomoc nece;)
 
Član
Isao sam ja prosle godine sa ocevim autom, i izvadio punomoć u BIH- amku mislim da je oko 30 KM nisam siguran zavrsis za 10 minuta,, i to je to SRETNO

PS:
moze se desiti da ti je ne traze nikako a mogu je traziti ako je nemas moze te vratiti nazad,,
 
Član
CoL3 je napisao(la):
neznam kakva punomoc,ja nikada problema,stalno sam preko grane,i jetta i volvo mi je na starom jer je invalid pa mi doosta jeftinija registracija,isao i do Srbije,CG,RH nikad problema,ne sekiraj,jedino ako je na povlasticu auto onda te znaju zajebavat,al ako imas punomoc nece;)

Ista prica, cjel vozni park je na starom radi invalidnine, preko grane bez problema isli, u dosta slucajeva kolega vozio moje auto bez punomoci samo pogledali prometnu i zeleni karton i pustili bez problema i prigovora ikakvih ;)
 
Top