Prelazak granice s očevim autom? HITNO :)

Prelazak granice s očevim autom? HITNO :)

Član
Konkretno pitanje i molim samo osobe koje su to iskusile da odgovore, da li je moguće preći granicu s autom imenovanim na oca???
Identična je adresa stanovanja kao i svi ostali podaci, postoji zeleni karton takođe na njegovom imenu međutim nije izvađena nikakva punomoć i slično.

Izletila je dobra šema da se ide odmah za vikend pa kad se vratimo - vratimo al' jaran sa slobodnim autom nikada nit' je prelazio granicu nit' je vadio punomoć i slično. Ima skoro 10 godina vozačku tako da nije početnik i slično ako to naravno ima ikakve veze.

EDIT:

HITNOOOOOOOOOOOOO :D da hitnije biti ne može
 
Član
Bez problema.;)

Jedino u Crnoj Gori mogu da ti traže punomoć, ali sumnjam.

EDIT: Ovo je MOJE LIČNO ISKUSTVO!

Bez problema za Crnu Goru, pa u Srbiju, pa nazad u BiH. Još je auto bio na BiH tablama, a ja srbijanske papire imao.
 
Član
nemoj krenut bez zelenog kartona:icon_biggrin:

posto je isto prezime nece te crvat sigurno;)
 
Bez problema, okolne zemlje Hr, Srb, mislim i u CG, cak sta vise ja sam prelazio u HR sa autom na tudje ime, nisu mi nista trazili:lol: Valjda sto cesto prelazim, a inace auto je bilo na povlasticu, imao sam punomoc, ali nisu mi trazili, nisam je ni pokazivao :icon_biggrin:
 
Član
Kad smo prelazili granicu vozio drugi jaran...vozac bio pospan...i nisu nista ni pitali iako nije prezime ni slicno ..
 
Administrator
Da i ja potvrdim. Prošle godine išao u HR na granici tražili saobraćajnu i ništa nisu pitali. Nisam imao punomoć na očevo auto. Prije 2 godine opet išao u HR sa djedovim autom, nije isto prezime, imao sam punomoć, ali kad su mi tražili saobraćajnu samo sam im je dao, bez punomoći i ništa nisu pitali :)

Sad opet idem sa trećim autom. Danas izvadio punomoć pa ćemo da vidimo :)
 
Član
Nikakav problem ,ja provjeravao kod HR policajaca kad sam uzeo Seata , jer je auto bio na čovjeku iz Bihaća , registrovan u federaciji , imao samo kupoprodajni ugovor , preko granice bez problema.
Znači važno je da je auto uredno registrovan i obavezno zeleni karton , a na čije je ime uopšte ih ne zanima.
 
Kad je vec tema otvorena, imal neko da je isao za CG i da je mozda imao problema, ne bi trebalo, isto prezime adresa, ali opet, svakavih junacina bude na granici:lol:?
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Kad je vec tema otvorena, imal neko da je isao za CG i da je mozda imao problema, ne bi trebalo, isto prezime adresa, ali opet, svakavih junacina bude na granici:lol:?

Samo izvadi punomoc, nemora biti bihamkova, moze i obicna opstinska.
 
vw_damir je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Kad je vec tema otvorena, imal neko da je isao za CG i da je mozda imao problema, ne bi trebalo, isto prezime adresa, ali opet, svakavih junacina bude na granici:lol:?

Samo izvadi punomoc, nemora biti bihamkova, moze i obicna opstinska.

Kontao sam da moze i bez toga, ali izvadicu za svaki slucaj, da me ne handre zbog gluposti... fala...
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Kad je vec tema otvorena, imal neko da je isao za CG i da je mozda imao problema, ne bi trebalo, isto prezime adresa, ali opet, svakavih junacina bude na granici:lol:?

Moj kolega imao problema.:icon_sad:
 
OggyBoy je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Kad je vec tema otvorena, imal neko da je isao za CG i da je mozda imao problema, ne bi trebalo, isto prezime adresa, ali opet, svakavih junacina bude na granici:lol:?

Moj kolega imao problema.:icon_sad:

Zato sam i pitao da provjerim, ne bi me cudilo i vize da nam uvedu:lol::lol:

Evo kolega napisa, 4KM, 5KM i nije puno, bolje i to nego da me oni gnjave, i da im ostavljam za "kafu":icon_biggrin:
 
Top