prelaz preko granice

prelaz preko granice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi jos je igra za hrvatsku.. interesuje me mogu li ja ovdje u travniku napraviti sebi u osiguranju punomoc bez tog covjeka sto sam od njega uzeo auto jer imam kopiju njegove licne,kad sam kupovao u visokom kopirali smo da bi mi bilo lakse prepisati auto al posto cu praviti punomoc da pitamm.. i daa jos jedno pitanje na koga moram napraviti zeleni karton jer hocu ic u hrvatsku jel i to mogu bez njega s kopijom licne..hajde ljudi pomoziteee
 

Eko

Član
elmir je napisao(la):
ljudi jos je igra za hrvatsku.. interesuje me mogu li ja ovdje u travniku napraviti sebi u osiguranju punomoc bez tog covjeka sto sam od njega uzeo auto jer imam kopiju njegove licne,kad sam kupovao u visokom kopirali smo da bi mi bilo lakse prepisati auto al posto cu praviti punomoc  da pitamm.. i daa jos jedno pitanje na koga moram napraviti zeleni karton jer hocu ic u hrvatsku  jel i to mogu bez njega s kopijom licne..hajde ljudi pomoziteee


Mora se on potpisati ja mislim .. ili jedino ako znas neko osiguranje koje ce ti dati da se ti potpises umjesto njega... ganjaj neku stelu za to :cool:
 
Član
jojjj boze boze..jel mogu ja otici u bilo koje osiguranje? povest cu amidju sto se zna dobro s ovim jednim sto radi u osiguranju pa cu vidit sta mi moze uradit..amidja hoce da idemo u hrvatsku ujutro pa ode pogledati..pozz a i usput cu pitati za zeleni karton..
 
Član
ljudiii slatka bio sam u osiguranju i ev sta mi je receno, netreba mi uopste punomoc jer imam kupoprodajni ugovor i kopiju licne od vlasnika,trebam samo napraviti zeleni karton na ime onoga na kome je i polica osiguranja trebam imati naljepnicu nazad BIH i to je to,mogu preko granice..sutra ujutro polijecem u hrvatsku:D i idem zaraditi sebi love ze felgi(najvjerovatnije da cu nove kupiti)..hvala onima koji su mi pomogli..pozz..et nek zna neko za ubuduce da se moze i bez punomoci:)
 
Član
ahahahhah ev ljudi da se javim da sam se VRATIO..situacija je sljedeca mogao sam proci s autom ali me nisu pustili jer mi je istekla licna prije 10dana da to nisam ni znao i vratili me zabranili mi ulazak u hrvatsku na 48h i dobio prekrsajni nalog u iznosu od 100KM..nemam komentara na ovo sve poserem se na ovakvu drzavu..kriv sam ali da su me samo vratili nego mi plus prijavu napisali..hahha..i sta reci NISTA..kad sam se vracao kod raskrnice za livno mi pukne guma jedva zivu glavu izvuko i zalijepim je kod tomislavgrada i amidja rekne skreni prema mostaru hajmo se mi iskupati u neumu i tako i odemo u neum bili 2 dana i vratili se jer je mrtvo nidje zive dushe..ccc..eto moje javljanje :) :D
 
Član
Deyo je napisao(la):
Nije ti ništa, boli te briga :)

aahah ma zaboli me ihhh rekao sam nebi vise usao u hrvatsku kad bi smjestaj na moru besplatan bio ode ja u svoj neum i bez brige sam..kriv sam milion posto za licnu ali nisam ZNAO zaboravio jer sam je napravio kad sam bio maloljetan ko da ja gledam eto bas kad istice.. nase balije pisale kaznu ***** im sve pod spisku :D cast pojedincima a hrvati mi zabranu pisali :DDD jest me i krenulo U PM.. citavo mi auto prevrnuli mislili nace nesto drogu il nesto stvari sve prerovili mene citavog maltene skinuli jos me pitali imas li ista u GACICAMA:D tjeo sam ih otjerati u milion picki materni amidja iz amerike njega nisu ni pipnuli:D ccc..moderatori sry na izrazaju i vulgarnosti:D pozz
 
Član
Ja bio na ljetovanju skoro, preso granicu bez problema auto nije na meni nit je zeleni karton na meni...Samo mi saobracajnu trazili i zeleni karton....
Imo sam na sjedistu dva litra ruma ni zato nisu nis rekli.....bez ikakvih problema prosao granicu...
hebiga kako ti se posreci nekad ti nis ne traze a nekad te hebu za sitnice
 
Član
smajke je napisao(la):
Ja bio na ljetovanju  skoro, preso granicu bez problema auto nije na meni nit je zeleni karton na meni...Samo mi saobracajnu trazili i zeleni karton....
Imo sam na sjedistu dva litra ruma ni zato nisu nis rekli.....bez ikakvih problema prosao granicu...
hebiga kako ti se posreci nekad ti nis ne traze a nekad te hebu za sitnice

tako i meni.. prijelaz orasje - rastave auto skoro u dijelove :icon_rolleyes:, detaljno cita papire od auta, zeleni karton, nestane u nekoj kuci, pretrazuje computer, ma zahebava samo
prijelaz bos. brod - samo mahne hajd dalje
 
Početnik
e, bude mi zao kad vidim kako se svijet pati po granicama...

ja do sad nikad nikakvih problema, osim sto su me peglali na scepan polju, ali i to nije bilo nesto posebno... doduse, ja imam beze auto i nisam neka riba, pa im valjda i nije ceif da me dugo drze :icon_smile:

@elmir... stvarno mi je zao za ovakav ishod... ali ajd... eto utjeha, bar 2 dana neuma...
 
Član
ko da imam i ja da platim..nemam viska mislim..skupljao sam pare za felgi i bas kad sam skupio moram ovo platiti felge moraju jos cekati a neka u proljece cu ih uzeti ahh nije hica.. ma vidili na granici nas dvojica vele gdje ce na more u 9mj. nesto mute..2 sata su nas zadrzali..ma ja sam sve mirno nisam nista ni pitao ni koji djavo samo reko dobro dobro ok tako je i CAOOO.. rekao sam nikad vise na ovu granicu..radi se o granicnom prelazu arzano!!:D
 
Član
RCat je napisao(la):
smajke je napisao(la):
Ja bio na ljetovanju  skoro, preso granicu bez problema auto nije na meni nit je zeleni karton na meni...Samo mi saobracajnu trazili i zeleni karton....
Imo sam na sjedistu dva litra ruma ni zato nisu nis rekli.....bez ikakvih problema prosao granicu...
hebiga kako ti se posreci nekad ti nis ne traze a nekad te hebu za sitnice

tako i meni.. prijelaz orasje - rastave auto skoro u dijelove :icon_rolleyes:, detaljno cita papire od auta, zeleni karton, nestane u nekoj kuci, pretrazuje computer, ma zahebava samo
prijelaz bos. brod - samo mahne hajd dalje

haha to ti je znak da trebas dat za kafu (i to onu malo skuplju) znaju vas dijasporce zahebavat :D
nema, cim mi kaze "Pa dobro sta cemo" odmah znam sta 'oce :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top