Prednji look s golf mk3 na golf mk2

Prednji look s golf mk3 na golf mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stefan je napisao(la):
@ black_devil je upravu je sto se tice farova nisu ovi farovi za dvojke ali ako se tebi svidja to je druga stvar;)

a ja sam ti gore postavio link sto momak prodaje pa vidi dali ti se isplati;)

OoooOoOo pa hvala Bogu paa je too stvar ukusaa.. svaka promjena dobroo dodeee.. :lol:
 
Član
black_devil je napisao(la):
__EMA je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
Mlada je i treba joj odmah reci da ne ide s tim putem..Sve blize je anti-cjuningu..
Ako misli nabrijavati duju dok polozi,treba joj dati drugu prestavu a ne onu koja je anti tuning..
Nije uvreda,al samo hocu da ti pomognem,s kojim savjetom;)

Ajmee majkoo... ti si mi punoo stariji od mene i kao iskusnijii.. nijee stavr u godinama vec u onome sto imas u glavii.. al vidim da si ti razmazenoo deristee.. pa sta god pozeliss taticaa too mastercardom.. i oprostii stoo nisam tatinaa kcerkicaa, pa ne mogu dobiti za 18. rodjendan passata.. jbg!

NO COMENT

Mnogi me znaju,i moj tata nema lovu,nit ja imam nesto Bog zna sta..A svi mnogi sa foruma znaju moju pricu o Passatu..
Borim se da imam,ako Eness ovo procita,nek on rece kakvog me je vidio u Cazinu neki dan..Ja sam obican momak..Koji radi sve sto stigne,borim se da zaradim koju marku,da mi stari ne daje,jer i on nema otkud.
Udario me momak,ja nemam sad love da platim sebi stetu,mislim imam nesto al ima drugi stvari,da se plate racuni od kuce i uloze pare u posao,da se moze zivjeti od neceg..Cekam osiguranje da plati,da mogu sebi srediti auto ponovo..A steta je 300km...Pa ti sad razmisli jel u mog tate mastercard..

Ja sam ti samo dao savjet da ne trosis pare na neke stvari,to je mozda nekad davno bilo ok,al sad nije..
VW Croatia Forum pa vidi,ima li koja mk2 sa tim farovima,ili idi na VW vortex..

Pozzzz

Tako je sta napadate momka bezveze, ako voza passata ne mora znaciti da je lovator, ima momak srece na lotu :cool::cool::cool: Ako je rekao da mu se ne svidja to je njegovo misljenje, ni meni se iskreno ne svidja i od 100 ljudi koje pitas reci ce ti 99 da ne radis to, na to je mislio, da ne radis to svom autu, ljudi ce se okretati za njim al sa podsmijehom i ruganjem vjeruj mi!
A ako bas hoces tako, onda samo naprijed, to je tvoj izbor i ako mognemo sta pomoci tu smo!
 
Član
stefan je napisao(la):
@ black_devil je upravu je sto se tice farova nisu ovi farovi za dvojke ali ako se tebi svidja to je druga stvar;)

a ja sam ti gore postavio link sto momak prodaje pa vidi dali ti se isplati;)

stefan moras priznati da je ovo odradeno vrhunski i da stvarno dobro lezi na ovoj dvici
 
Član
Imas li jos sliak iz drugog ugla, direktno sprijeda???
I vjeruj mi da ovo bolje izgleda puno na slici nego uzivo ;)
 
Legend
Eddiezg je napisao(la):
stefan je napisao(la):
@ black_devil je upravu je sto se tice farova nisu ovi farovi za dvojke ali ako se tebi svidja to je druga stvar;)

a ja sam ti gore postavio link sto momak prodaje pa vidi dali ti se isplati;)

stefan moras priznati da je ovo odradeno vrhunski i da stvarno dobro lezi na ovoj dvici

priznajem na ovoj dobro izgleda, a sad je pitanje moze li kod nas iko ovo da uradi a da je sve fino uklopljeno:icon_biggrin:
 
Član
stefan je napisao(la):
Eddiezg je napisao(la):
stefan je napisao(la):
@ black_devil je upravu je sto se tice farova nisu ovi farovi za dvojke ali ako se tebi svidja to je druga stvar;)

a ja sam ti gore postavio link sto momak prodaje pa vidi dali ti se isplati;)

stefan moras priznati da je ovo odradeno vrhunski i da stvarno dobro lezi na ovoj dvici

priznajem na ovoj dobro izgleda, a sad je pitanje moze li kod nas iko ovo da uradi a da je sve fino uklopljeno:icon_biggrin:
hehhe pitanje na mjestu..al mislim da ce ona sa didom to lijepo uraditi,ako se odluci za to..
 
Član
Ova dvojka/trrojka/audi je bila na autopijaci 16.08.2009.


http://images.satvenus.com/images/cpsjcobdad5f6beu17dc.jpg

http://images.satvenus.com/images/0nsgizcs9hjtxgsypbp.jpg

http://images.satvenus.com/images/dk8at6ph49kcwvzrgcz.jpg
 
img]http://i691.photobucket.com/albums/vv278/jopa_vr6_photos/DSC00384.jpg[/img]
DSC00385.jpg

DSC00387.jpg


DSC00384.jpg


Evo sad malo pregledavao,pa da ti dam koji primjerak..Ako jos zatreba javi se..Ima ih na VW Forumu dosta,samo ides na temu Anti Tuning i nades sve..
Ako ti treba pomoc,nadem ti covjeka sigurno koji je sebi radio pa nek ti objasni sve..
Etoo bicu dobar i u sve mu cu da pomognem,jer smo tu zbog toga...

Pozzzz
 
ema sine pripazi malo na rijecnik i budi fina sa ostalim clanovima,valjda je to osnovna kultura,ako ti neko da negativnu kritiku to treba znati podnijeti :icon_question:

a ovo sto ti mislis uradit...pa zasto ne uzmes 3-cu ili 4-ku golfa??? ne kontam zaista :icon_question:

ja ovo nebi voz'o,kad bi ga djabe dobio,a i ne stoji ti :D

ako uradis ovo sto si naumila,ja ga prvi stavljam u temu anti tuning ;)

bez ljutnje...pozz
 
Član
ema samo naprijed imas od mene podrsku i ja radim slicno samo sto ja radim forda sa dijelovima od ostalih auta i da sam stavio kokvo je misljenje njihovo svi bi rekli fuj ovo ono a kada vide kako radovi idu sve extra a ja bi ti ness preporucio idi na farove od ford fieste mk5 ili od corada a za stopke bilo di dobro ako bi ti neko dobro nastimo od trojke na karambolke idi od golfa 4 r32 prosiris rubove stavis od kakve korse imaju lude izgleda isto ko g60rally felge kakve 16 ke falcare idi na enterijer od hyundaia accenta i imas malu formulu uzmi lambo zelenu boju
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ja ovo nebi voz'o,kad bi ga djabe dobio,a i ne stoji ti :D

ako uradis ovo sto si naumila,ja ga prvi stavljam u temu anti tuning ;)

bez ljutnje...pozz

ovo nebi vozo http://slike.hr/slike/1889e15b4542186_a18d8.jpg.html

nisu svi ljudi za germany look hoce nesto neobicno, sta fali podrzat to ne kontam
 
Legend
arminnn je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ja ovo nebi voz'o,kad bi ga djabe dobio,a i ne stoji ti :D

ako uradis ovo sto si naumila,ja ga prvi stavljam u temu anti tuning ;)

bez ljutnje...pozz

ovo nebi vozo http://slike.hr/slike/1889e15b4542186_a18d8.jpg.html

nisu svi ljudi za germany look hoce nesto neobicno, sta fali podrzat to ne kontam

na ovoj cvaji su jedino felge za pohvalit ostalo je nigdje veze,zadnji stopovi od cetvorke ma fuj...

a ema ovi kom.su za tvoje dobro,da ti se ne smiju ljudi kad te vide,ako uradis nesto extra,skidam ti kapu...
 
Legend
neda mi se citat kojekakve gluposti, kad je svaka tema zaspamana
uglavnom, logicno sto bi trebala promjenit je vezni lim (na koji idu farovi) ili ti ga prsa.. onda malo modifikovat haubu, blatobrane da bi farovi sa mk3 mogli fino da se upasuju.. to je sve

ima clan "green devil" mislim da je on tako nesto pravio na svom autu, pa pitaj njega nek ti da info iz prve ruke..

pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top