Prednji look s golf mk3 na golf mk2

Prednji look s golf mk3 na golf mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz!;)

Zanima me koliko je komplicirano na golf 2 staviti look od golf 3..i sta se sve treba promjeniti..
Yellow20A220Front.jpg


1889e15b4542186_a18d8.jpg.html
 
Član
http://slike.hr/slike/1889e15b4542186_a18d8.jpg.html

http://media.photobucket.com/image/golf%20mk2%20front%20look/shortfusejetta/Yellow20A220Front.jpg
 
Član
black_devil je napisao(la):
Netrebam ni pogledati slike,znam kako to ruzno izgleda fujj..Ima jedan kod nass..:smajli29:

jel ona pitala jel se to tebi svida ili je pitala kak to moze napraviti..ak znas odg..

a na ovoj prvoj slici super zgleda

ema super je ovaj prvi bar meni ;)
 
Član
onaj prvi grmi, a od drugog mi se povraca:lol:

ja mislim da niko to ovdje nije radio

black_devil ti pitaj tog sto ima duju tu sta je promjenio zasto joj nebi pomogao
 
Mlada je i treba joj odmah reci da ne ide s tim putem..Sve blize je anti-cjuningu..
Ako misli nabrijavati duju dok polozi,treba joj dati drugu prestavu a ne onu koja je anti tuning..
Nije uvreda,al samo hocu da ti pomognem,s kojim savjetom;)
 
BHT Ovisnik
pa zar ovo moze nekome biti fino
Yellow20A220Front.jpg

black_devil ti samo hoce pomoci da ne zaribas,da pare ne spiskas pa da sve rastavljas
sorry na off
 
Član
a fakat si se ti naso raspravljati o tjuningu i njoj soliti pamet godinu dana si stariji od nje..znam emu i vjeruj mi zavrnula je vise sarafa nego ti..pun je forum ovakvih kakv si ti pusti njezina stvar njoj se to svida ona zeli tako ok onda nek i radi tako..

armin i meni je drugi fuj

CoL3-99 je napisao(la):
pa zar ovo moze nekome biti fino
Yellow20A220Front.jpg

black_devil ti samo hoce pomoci da ne zaribas,da pare ne spiskas pa da sve rastavljas
sorry na off

a onaj prvi ti nije fin..fala bogu da je ovaj ruzan kada ga je radio neki tard..jer se vidid a nema ni stila ni ukusa..da je samo malo poveco ove dole otvore a smanjio ovaj gore dio branika i napravio mali bl licilo bi an nes solidno
 
Član
black_devil je napisao(la):
Mlada je i treba joj odmah reci da ne ide s tim putem..Sve blize je anti-cjuningu..
Ako misli nabrijavati duju dok polozi,treba joj dati drugu prestavu a ne onu koja je anti tuning..
Nije uvreda,al samo hocu da ti pomognem,s kojim savjetom;)

Ajmee majkoo... ti si mi punoo stariji od mene i kao iskusnijii.. nijee stavr u godinama vec u onome sto imas u glavii.. al vidim da si ti razmazenoo deristee.. pa sta god pozeliss taticaa too mastercardom.. i oprostii stoo nisam tatinaa kcerkicaa, pa ne mogu dobiti za 18. rodjendan passata.. jbg!
 
Legend
green devil je mescini prodavao farove od G3 i masku prepravljenu za dvojku obrati se njemu mozda ti moze pomoci;)
 
Legend
evo ti link pogledaj http://www.bhtuning.com/p-farove-golf-mk3-t-23428.html ;)

ja mislim da su to ti ako nije jos neke prodavo nemogu da se sjetim:icon_smile:
 
__EMA je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
Mlada je i treba joj odmah reci da ne ide s tim putem..Sve blize je anti-cjuningu..
Ako misli nabrijavati duju dok polozi,treba joj dati drugu prestavu a ne onu koja je anti tuning..
Nije uvreda,al samo hocu da ti pomognem,s kojim savjetom;)

Ajmee majkoo... ti si mi punoo stariji od mene i kao iskusnijii.. nijee stavr u godinama vec u onome sto imas u glavii.. al vidim da si ti razmazenoo deristee.. pa sta god pozeliss taticaa too mastercardom.. i oprostii stoo nisam tatinaa kcerkicaa, pa ne mogu dobiti za 18. rodjendan passata.. jbg!

NO COMENT

Mnogi me znaju,i moj tata nema lovu,nit ja imam nesto Bog zna sta..A svi mnogi sa foruma znaju moju pricu o Passatu..
Borim se da imam,ako Eness ovo procita,nek on rece kakvog me je vidio u Cazinu neki dan..Ja sam obican momak..Koji radi sve sto stigne,borim se da zaradim koju marku,da mi stari ne daje,jer i on nema otkud.
Udario me momak,ja nemam sad love da platim sebi stetu,mislim imam nesto al ima drugi stvari,da se plate racuni od kuce i uloze pare u posao,da se moze zivjeti od neceg..Cekam osiguranje da plati,da mogu sebi srediti auto ponovo..A steta je 300km...Pa ti sad razmisli jel u mog tate mastercard..

Ja sam ti samo dao savjet da ne trosis pare na neke stvari,to je mozda nekad davno bilo ok,al sad nije..
VW Croatia Forum pa vidi,ima li koja mk2 sa tim farovima,ili idi na VW vortex..

Pozzzz
 
Član
stefan je napisao(la):
evo ti link pogledaj http://www.bhtuning.com/p-farove-golf-mk3-t-23428.html ;)

ja mislim da su to ti ako nije jos neke prodavo nemogu da se sjetim:icon_smile:

ok... hvalaaa...hvaalaaa
 
Legend
@ black_devil je upravu je sto se tice farova nisu ovi farovi za dvojke ali ako se tebi svidja to je druga stvar;)

a ja sam ti gore postavio link sto momak prodaje pa vidi dali ti se isplati;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top