Predlog za izbor KATEGORIJA/KLASA

Predlog za izbor KATEGORIJA/KLASA

Član
Znaci od ovog trenutka dajte samo svoje predloge za KLASE koje biti trebale biti, a za auta cemo kasnije kad za svaku klasu otvorimo posebnu temu;)
 
Ima i onaj audi sto je chipovan i preradjen motor i turbo na 500+ ks... neznam kako nick ide, nesto Samba ili tako nesto... prejako auto.. dosta je truda ulozeno u taj auto... ;)
 
Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

BlackPrince86 je napisao(la):
@GTI FAN:jbt sto si opsjednut i sto spamas sa tim dvojkama...no offense,al nije ti ovo mk2 forum ;)
Ko spama sa dvojkama ja sam na pocetku napisao meni najbolje aute i nema ni d od dvojke tu samo sam htio pomoc u pronalazenju ove od clana Mada Faka jer je nije bilo na spisku.
 
Klasa 1 - stajling
Klasa 2 - mašining
klasa 3 - stock auti posebne vrste - na primjer S2, M5, 350Z, Saxo VTS i takvi.... ;)


I ne serite sada o ničemu nego dajte prijedloge za nazive klasa kako je Dellas rekao :icon_rolleyes: :icon_smile:
 
Porschefan je napisao(la):
Klasa 1 - stajling
Klasa 2 - mašining
klasa 3 - stock auti posebne vrste - na primjer S2, M5, 350Z, Saxo VTS i takvi.... ;)


I ne serite sada o ničemu nego dajte prijedloge za nazive klasa kako je Dellas rekao :icon_rolleyes: :icon_smile:

Samo jedan komentar npr Klasa 1 stajling, pod tom klasom treba da bude vise pod klasa, Rat , Clean, German . . .trebalo bi staviti i extreme, ili da se sve strpaju pod jedno!?
 
Kategorija STYLE,sa klasama SOFT,HARD i EXTREME.
Kategorija PERFORMANCE,sa klasama FI,NA i LIGHTWEIGHT.
Mislim da je tako idealno.
Da pojasnim,FI (forced induction)-turbo,kompressor i sl.auta;
NA (naturally aspirated)-atmosferci;
LIGHTWEIGHT-lake i male zujalice tipa VTS
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Kategorija STYLE,sa klasama SOFT,HARD i EXTREME.
Kategorija PERFORMANCE,sa klasama FI,NA i LIGHTWEIGHT.
Mislim da je tako idealno.
Zvuci dobro,podrazumjeva se da jedno auto moze sudjelovati u vise klasa jeli?
 
BlackPrince86 je napisao(la):
Kategorija STYLE,sa klasama SOFT,HARD i EXTREME.
Kategorija PERFORMANCE,sa klasama FI,NA i LIGHTWEIGHT.
Mislim da je tako idealno.
Da pojasnim,FI (forced induction)-turbo,kompressor i sl.auta;
NA (naturally aspirated)-atmosferci;
LIGHTWEIGHT-lake i male zujalice tipa VTS

Lijepo si to složio ;)
 
Ljudi moji malo je to konfuzno ovde, ono jest kazu dvije glave su pametnije od jedne, ali ovde je puno glava, puno babica kilavo dijete:lol::lol::lol:

Ne vodi ovo nikud da svi pametuju i ubacuju, nece liciti ni nasta, to bi trebao neko ko ima vec iskustva nekog sa tim klasama, takmicenjem, da fino odredi objavi, i onda prijave ako hocete vec da pravite nesto kao "tamicenje" na forumu!

Ovako samo se lupaju gluposti ide se u OFF, bezveze . . .
 
GTI FAN je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Kategorija STYLE,sa klasama SOFT,HARD i EXTREME.
Kategorija PERFORMANCE,sa klasama FI,NA i LIGHTWEIGHT.
Mislim da je tako idealno.
Zvuci dobro,podrazumjeva se da jedno auto moze sudjelovati u vise klasa jeli?

Ja bih da moze ucestvovat u obje kategorije,ali naravno,samo u jednu klasu iz tih ;)
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Ja bih da moze ucestvovat u obje kategorije,ali naravno,samo u jednu klasu iz tih ;)
Pa trebalo bi jer su neki auti sigurno i po ljepoti i brzini vrh npr .

Mislim da se ovo ipak malo pre zakompliciralo :D
 
Pa nije uopste komplikovano.U SOFT idu auta onih koji furaju clean i german,u HARD oni koji su vec nesto mijenjali na autu (branici itd),EXTREME recimo ervixov Focus,ona ebacka astra itd.
U FI Arminova supra,Sambin Audi itd.,u NA Rinaldov M5 i moj Z,u LIGHTWEIGHT Bokijev VTS,Zelin GTI itd.itd. ;)
 
Član
ovo je previse zakomplicirano, i masa nekih auta je tu , pola foruma ce da se nominuje:lol:..dosta stock auta, relativno 'obicnih'...zakomlikovat ce se do jaja..
a mislim da svi znamo po kojih 10ak auta moze uci u uzi izbor svake klase, tako da ako nista napraviti ovdje neki siri izbor pa to sve svesti na po 10ak kandidata da rahat mozemo glasati , a ne da bude vise auta nego glasova :cool:

p.s. blackprinceza je napisala otprilike na sta mislim i koja auta objektivno zasluzuju nominaciju :D:cool:
 
GTI FAN je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Ja bih da moze ucestvovat u obje kategorije,ali naravno,samo u jednu klasu iz tih ;)
Pa trebalo bi jer su neki auti sigurno i po ljepoti i brzini vrh npr .

Mislim da se ovo ipak malo pre zakompliciralo :D

Najbolje je ovako... nek se otvori tema sa klasama koje je BlackPrince86 predlozio, do sada najbolje i neka se razvrstaju auta koja su vec navedena u te kategorije... i svaki novi post koji se objavi sa prelozenim autom, ako zadovoljava ijednu kategoriju, edituje se tema i ubaci predlozeno auto... postavi se neki datum do kojeg ce to trajati... kasnije glasanjem ce se praviti uzi spisak i tako cemo dobiti pobjednike po kategorijama... tako cemo imati uvid koja su sve auta nominovana i nece biti natrpano... vi kako hocete ;)
 
Top