Predlog za izbor KATEGORIJA/KLASA

Predlog za izbor KATEGORIJA/KLASA

Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu?

dellas je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
dellas je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
dellas je napisao(la):
M5 by Rinaldo - OEM
Supra by Armin - EXTREME
Astra by JD - CLEAN
Tempra by Triza - EXTREME
Golf by Eness - CLEAN
Honda by Erol - CLEAN
Passat by Frenky - CLEAN
Ibiza by Igy - EXTREME
350z by Black Prince - EXTREME
Golf R by Selmir Tz - CLEAN
Golf by Srdjan 014 - CLEAN
Golf MK4 V6 by lover - EXTREME
Golf mk2 by noke - CLEAN
Ford focus mk1-ERVIX - EXTREME
Opel astra by zmayich - EXTREME
Cabrio blue MK1-cabrio - CLEAN
Kaddet v6 by ekrem - CLEAN
golf mk2 8VT-Filip mk2 - CLEAN
Golf 2 by FujiLo - CLEAN
W201 By kova - OEM
Fiat Coupe 20vt by Gale - EXTREME
Golf 1 by Ljuboje - RAT :)
Audi S2 by Shone190 - OEM
Pug 106 GTI by Zela - OEM
190E2.6 by MTR - OEM
Citroen Saxo VTS by BokI - OEM
renault 5 turbo by roki actros - CLEAN
skoda fabia by limpi - CLEAN
seat ibiza by pike - OEM
Civic Coupe EJ6 FuckYeah-sasacrx - EXTREME
Pontiac Firebird GTA-shone190 - CLEAN
Passat 3B SYNCROby sarajlic -OEM
VW BORA by nermin suljagic - CLEAN
Leon T by tepSIJA - CLEAN
BMW Kocka by Scaner - CLEAN
Golf 2 By Honey - EXTREME
Skoda Fabia by Tibor - EXTREME
Golf by Rale Cazin - CLEAN
Corrado g60 by rikky - CLEAN
Golf IV GTI by Fele - CLEAN
Golf by PUki - RAT
.....



P.S. Ako sam negde promasio klasu ispravite;)
 
Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

Eee, moj dellas, vidim ja kako ti učiš za ispit, a ja moram da pijem na sve strane.:D
Vidim i da je sinoćna priča o M5 imala uticaja da ti rasplamsa maštu.:D

Znači, M je M!
Naravno, moj glas isto ide za M
Treba ovo u više kategorija razdvojiti, npr, kao na stylingu, bar 10 klasa. Puno je ovdje "dvičurina" koje kao auto ne gotivim, ali na neke ovdje i slinim. Ima dosta extreme autića, jap, rat,...
Nova tema, ovdje se dogovorimo o klasama koje učestvuju i za svaku klasu posebna tema. Svako stavlja svoja 3 predloga za svaku klasu, to neka bude 15, 20 dana da svi članovi mogu da nalete na temu i razmisle o svojim favoritima. Poslije toga se teme ključaju, otvaraju nove sa slikama i rednim brojevima auta i napravi se VOTE, i to neka traje nekoliko dana i na kraju proglašenje pobjednika.
Još nešto, što bi bilo jako lijepo, da svako od nas uplati bar po 1KM simbolično za svaku klasu u kojoj je glasao i na kraju da za pobjednika izradimo po majicu sa slikom auta i uz neki natpis tipa No.1 te i te klase po izboru BHTuning forumaša,...
Tek mi sad nailaze ideje, evo ukratko mojih prijedloga.;)
 
Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

OggyBoy je napisao(la):
Eee, moj dellas, vidim ja kako ti učiš za ispit, a ja moram da pijem na sve strane.:D
Vidim i da je sinoćna priča o M5 imala uticaja da ti rasplamsa maštu.:D

Znači, M je M!
Naravno, moj glas isto ide za M
Treba ovo u više kategorija razdvojiti, npr, kao na stylingu, bar 10 klasa. Puno je ovdje "dvičurina" koje kao auto ne gotivim, ali na neke ovdje i slinim. Ima dosta extreme autića, jap, rat,...
Nova tema, ovdje se dogovorimo o klasama koje učestvuju i za svaku klasu posebna tema. Svako stavlja svoja 3 predloga za svaku klasu, to neka bude 15, 20 dana da svi članovi mogu da nalete na temu i razmisle o svojim favoritima. Poslije toga se teme ključaju, otvaraju nove sa slikama i rednim brojevima auta i napravi se VOTE, i to neka traje nekoliko dana i na kraju proglašenje pobjednika.
Još nešto, što bi bilo jako lijepo, da svako od nas uplati bar po 1KM simbolično za svaku klasu u kojoj je glasao i na kraju da za pobjednika izradimo po majicu sa slikom auta i uz neki natpis tipa No.1 te i te klase po izboru BHTuning forumaša,...
Tek mi sad nailaze ideje, evo ukratko mojih prijedloga.;)

Potpis!!! 100% razrađeno do u detalj;)
 
Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu?

dellas je napisao(la):
Corrado g60 by rikky - ???

.....

riky 123 pardon .
http://www.bhtuning.com/vw-corrado-g60-ex-1-8-16v-t-46897.html

Znam da je neko psece ime :icon_biggrin:
 
Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

OggyBoy je napisao(la):
Eee, moj dellas, vidim ja kako ti učiš za ispit, a ja moram da pijem na sve strane.:D
Vidim i da je sinoćna priča o M5 imala uticaja da ti rasplamsa maštu.:D

Znači, M je M!
Naravno, moj glas isto ide za M
Treba ovo u više kategorija razdvojiti, npr, kao na stylingu, bar 10 klasa. Puno je ovdje "dvičurina" koje kao auto ne gotivim, ali na neke ovdje i slinim. Ima dosta extreme autića, jap, rat,...
Nova tema, ovdje se dogovorimo o klasama koje učestvuju i za svaku klasu posebna tema. Svako stavlja svoja 3 predloga za svaku klasu, to neka bude 15, 20 dana da svi članovi mogu da nalete na temu i razmisle o svojim favoritima. Poslije toga se teme ključaju, otvaraju nove sa slikama i rednim brojevima auta i napravi se VOTE, i to neka traje nekoliko dana i na kraju proglašenje pobjednika.
Još nešto, što bi bilo jako lijepo, da svako od nas uplati bar po 1KM simbolično za svaku klasu u kojoj je glasao i na kraju da za pobjednika izradimo po majicu sa slikom auta i uz neki natpis tipa No.1 te i te klase po izboru BHTuning forumaša,...
Tek mi sad nailaze ideje, evo ukratko mojih prijedloga.;)

Jel vidis kako se uci i polazu ispiti?:D
ontopic:Slazem se, ali je previse komplikovano praviti toliko klasa...To za uplatu po 1km je lep predlog ali tesko izvodljiv...A za glasanje si lepo rekao tako i treba da bude + mozemo da prva tri auto iz svake klase ubacimo u drugi krug glasanja gde bi svi isli zajedno za ukupnog pobednika, koji bi mogao uzeti taj jack pot :)
 
Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

Sto se tice administracije ideja je odlicna. Temu treba malo ozbiljnije obraditi i ne pretjerivati sa kategorijama i na kraju finalno objaviti kandidate zapoceti glasanje. BHtuning ce da donira te majice za pobjednike ;)
 
Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

edo_16v je napisao(la):
Sto se tice administracije ideja je odlicna. Temu treba malo ozbiljnije obraditi i ne pretjerivati sa kategorijama i na kraju finalno objaviti kandidate zapoceti glasanje. BHtuning ce da donira te majice za pobjednike ;)

Svaka čast.;)
To je bio samo moj prijedlog, drago mi je da se već nekima sviđa.;)
 
Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

trizex-tempra,,noke-golf i s1ck-punto!;);) i da boki VTS,jbg vozim isto!:cool:
 

IGY

Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

Ideja odlicna, tema jos bolja, drago mi je da nema rasprava puno
samo mi ovo neide u glavu Ibiza by Igy - EXTREME gdje je moje auto extreme :lol:

nevidim nista extremno ovde :cool:

260521_10150238074699303_845619302_7085585_4763178_n.jpg
 
Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

Trebaju stajleri ucestvovati u kreiranju kategorija i rasporedu vozila u iste jer ipak oni imaju iskustva
 
Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

Ma zaboravljamo mi hrpu auta,sto se tice golfova npr lik je ovdje bio predstavio duju koja izgleda,ebes ono na Woertherseeu a ima 300 plus konja,evo nemam je sad vremena traziti ali definite najpozeljnija duja koju vidjoh na Forumu. ;) nadjem je poslije ako mi se bude dalo.
 
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

Clean :D

http://www.fotorola.com/uploads/ab9b67e158.jpg
 
Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

plavi audi- zatvoras http://www.bhtuning.com/audi-80-tdic-cd-player-str-46-t-12168.html
golf2 - dzinn16v http://www.bhtuning.com/golf-16v-9a-t-46614.html
kockica bijela - iko http://www.bhtuning.com/kockica-m-tech-2-project-t-52667.html
 
Početnik
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

Ej Devile jest sila bgm..Slinim na njemu,kako ti ga nije zao :icon_sad:
 
Član
RE: Koji je po vasem misljenju najbolji auto na forumu? NOMINACIJE

Audi 80 TDic by zatvoras
 
Top