Pranje sjedista

Pranje sjedista

Član
DA LI DUBISNKO PERE I FLEKE NASTALE, KADA SAM SJEO U AUTO U MOKRIM HLAČAMA( S KUPANJA SAM IŠAO)

PA OSTALE FLEKE KAO DA JE PRLJAVO......
 
Član
VRATAN99 je napisao(la):
DA LI DUBISNKO PERE I FLEKE NASTALE, KADA SAM SJEO U AUTO U MOKRIM HLAČAMA( S KUPANJA SAM IŠAO)

PA OSTALE FLEKE KAO DA JE PRLJAVO......


Ma ljudi su skidali fleke od ulja, a ne te fleke :lol:;)
 
Član
kornjas je napisao(la):
Tko to ima rezervna sjedišta za auto, što me nasmija :cool:

imam ja.... a i jos nekolicina ljudi koje poznajem :cool:


potpis na oggy-evu metodu... po meni najbolja, al kad grije sunce :icon_smile:
 
Član
pa sta je sad bolje..dubinsko ili ovo sa vapom..
al ne uzimajjmo u obzir koliko je patnje gdje..nego samo razultat..
sta je ucinkovitije..??
ja vec rezerviso vap, al reko ak je ono bolje da dzaba ne ser..
 
Član
pajooo je napisao(la):
pa sta je sad bolje..dubinsko ili ovo sa vapom..
al ne uzimajjmo u obzir koliko je patnje gdje..nego samo razultat..
sta je ucinkovitije..??
ja vec rezerviso vap, al reko ak je ono bolje da dzaba ne ser..



http://www.youtube.com/watch?v=2wu0rrHci_Q ;)

Usput ima li neka jeftinija varijanta ovog usisivaca? Prepostavljam da je ovo Puzzi model od 1000 km.
 
Član
Ako imas usisivac sto moze vodu usisavati onda odradi sam sebi a za te pare koliko dodje dubinsko uspi goriva :D

Uzmes OPAL PASTU il sta vec imas ,napravis smjesu s vodom tj. da ima dosta pjene i nadji neku mikrofiber krpu al nemora biti .. i ribacu cetku za svaki slucaj :) cak je pozeljno imas uzeti u vecim trgovinama AJAX sapuni dodju 2 komada 3.80 KM ...

I lijepo natopis krpu u pjenu i samo trljalj jarane ,dobro utrljaj i da bude mokar bas a ne sad samo da povrsinski predjes ... i znaci gledaj da se ne naslonjas na siceve ,napr da naslonis ruku dok utrljavas ili usisavas ..

Znaci kad utrljas dobro minimalno 10-15 min na sicu se zabavis i onda lagano usisavas , kad usisas sve pregledas da ti nije gdje ostalo a ako imas kakvu vecu mrlju ili da ti ostane onda samo predjes s AJAX sapunom preko nje i malo istrljas i usisaj ...


Usput mozes isto sve ponoviti samo s ribacom cetkom podove :cool:



PS : i poslije pogledaj tu vodu u usisivacu kakva je ;) AL ZNACI AKO MOZE DA USISAVA VODU onda radi ;);)


Tako sam ti ja radio na praoni , nikad niko se jos nije vratio a skidao sam mrlje od djecijeg povracanja stare par dana , macijeg povracanja, i raznorazne mrlje
 
Top