Pozzzdrav svima

Pozzzdrav svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:D ha ja jbga tu smo da se druzimo i da se zezamo a ne da se beze natezemo. nego de da mi jednu zapjevamo:

u oktobru bice u novembru u u ............
 
Član
a jeste se naklatili,ha 900ccm3 ha 1900ccm3 ide autic i et,momku nije bitno toliko koliko ide nego kako izgleda auto i muzika kako sam ja kroz ovo povezo
 
ma svaka cast...svako ima svoje ukuse...neko voli ovo neko ono sve to ja postujem ali...ako sam fino pitao koji je motor u pitanju,cisto informativno cemu onda ovaj odgovor:
"hmm ja mislim da je kod mene polo trubo dizel interkuler biturbo ajnšpric sa direktnim ubrizgavanjem smjesni ste... kakav god da je moj je nije tatin mozda je i 1.0 ko ce znati... "
i ovaj...
"e da i jesam li spomenuo da u rikverc ide 150 pogotovo kad vratis iz 3 u rikverc... "
 
Član
hihi nije gti al ja ga vozim ko da jest :)... moze lock tema slobodno... motor je troklipni 1.4 fsi + cip sa sve ukupno malo jace od 93-4 ks i lijepo ide... admin tema lock jer je dzaba dizu iz mrtvih..
 
Član
e da i kod mene nema nikako ovog poklopca motora zato sto su na dva mjesta polomljeni nosaci i en ga u garazi stoji to ce vam sve edo potvrdit... a polomljeni nosaci radi mog nestrucnog skidanja... ko me ebe kad neznam :D
 
Član
znam da ima 1.4 ali 1.4 sa tri klipa to nema koliko znam i to sam i reko u prethodnom postu

The car was available with several engines: a 1.2 L three-cylinder petrol engine with 55 PS (40 kW) or 64 PS (47 kW) (depending on the number of valves per cylinder, two or four) and a 16-valve 1.4 L 4-cylinder with 75 or 100 (55 or 74 kW) petrol engine, the last one on the 16V-badged model. New TDI PD turbodiesel units were introduced, a 1.9 L with 100 PS (74 kW) and a three-cylinder 1.4 L model (the 1.9 with one cylinder less) with 75 PS (55 kW). A sporty 1.9 TDI PD model, named Polo GT, was launched in 2004, with 130 PS (96 kW).
 
Član
jebiga neznam stvarno ljudi sta da vam kazem. nije mi samo jasno zasto je to tolko bitno koji mu je motor. sto se mene tice, auto je GTI i ima GTI-jev motor. A sto se tice piketovog motora, nema poklopca tog sto ide preko, vidio sam motor i definitivno su 3 klipa a dal je 1.2 il 14. il 2.5 ma neam pojma znam samo da auto stvarno lijepo ide i da se nikako ne napire ni pri vecim brzinama jer sam ga vozio i znam zasto to govorim. i de ba oladite i pustite momka da uziva dzaba mu serete po novom autu ko da je bitno koji je motor hebes motor ....
 
Član
ne buraz samo jedna sitna ispravka komplet paleta motora je promjenjena u ljeto 2007 godine i izbacen je motor 1.2 od 55 ks dok je ubacen jos jedan 1.2 od 70 ks mislim i imaju 3 1.4 motora znaci dva su cetvero klipna motora 1.4 od 75 i 100 ks kod je moj troklipni 1.4 fsi mislim 12 ventilski od 63 kilowata koliko pise u saobracajnoj to bi bilo oko 86 ks koliko ja znam... jbg auto nije kod mene iz nekih privatnih razloga al cim budem u mogucnosti skenirat cu taj dio saobracajne di pise motor i kubikaza a ostale cu podatke prekrizit radi zloupotrebe.. ok? :) i dajte ba necemo o ovome vishe nemojte me pilat jbg nije to auto brzo nije ni napravljeno da ide brzo i nece nikad bit brzo osim ako mu ne stavim 1.8 t
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top