Pozzzdrav svima

Pozzzdrav svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Juce smo pike i ja nesto majmunisali po kolima, isli na koridor i tak to, kad smo se vracali uzeo ja da vozim. Auto cetvrtom na 5,5 obrtaja ide 160+ a imo je josh do 6,5 cetvrte pa citavu petu. Neznam koji je motor i ne zanima me, al da auto nabire vala nabire ....
 
hehehe jesi ti ikada cuo za mjenjac,ccc
Moj auto u 2. max 80km/h...pa sta sad treba reci da imam sporo auto...to sto si ti rekao nema veze sa nabiranjem nego sa maximalnom brzinom...treba znati na koliko rpm je spic snage...sve preko prelaska tog spica snage je puko nabiranje maximalne brzine...
Pozzz
 
Član
ne kontam al aj zaboli me ionak inace nista neznam o motorima i mjenjacima i lamelama i da ne nabrajam. znam samo da auto ide, a ako je 1.2 motor ko sto svi prozivaju, onda je ovo neki hibridni polo koji sa 1.2 motorom sigurno moze 200, mozda cak i preko.
 
Član
pa jebiga nebi lupeto bezveze da ga nisam potjero. inace se stvarno ne razumijem puno u brzine i motore jer nikad nisam vozio brze od 170+ tak da stvarno nebi da se izvaljujem. al ovo auto stvarno ide. kod mene djed uma vectru 1992 godise 1.6i i mogo bi se zaklet da ovaj polo ide bolje od nje. al mislim necu beze opet da lupetam, mozda sam sebi samo bezveze to umislio i tak. ma sta god da je pod haubom, bitno je ba da je lijepo na oko a jebes motor :D
 
pa Vectra je teza ako ne i duplo od polo-a a ima jaaako malo konja za svoju tezinu...tako da ja to nebi ni poredio...svaka vam cast...ali ja mislim da u polo-u nije 1.2 nego 1.4 motor...
 
Član
pa jbga kako ide vrlo moguce da i jest. mislim necu da pricam o tom koji je motor jer stvarno neznam nit mo bog zna puno to i zanima. al da auto ide vala ide i to pravo lijepo.jo da cujes zvuka kad udje tam u crveno, stvarno da se najezis. nisam siguran al uskoro bi trebale na njeg lec 17-ke, najvjerovatnije da ce se spustit, momci iz sarajeva ce pomoc oko branika, pragova i haube, a ja cu se potrudit da mu zavrsim muziku. vec je manje vise poznato sta ce se radit na muzici, al necu jos nista bezveze da otkrivam, recu samo ovo: JEDNA OD RIJETKIH I JEDNA OD NAJOSNOVNIJIH MUZIKA NA PLANETI, A IPAK TOTALNI MAMAC ZA OCI :D :D :D :D :D
 
Član
hmm ja mislim da je kod mene polo trubo dizel interkuler biturbo ajnšpric sa direktnim ubrizgavanjem :) smjesni ste... kakav god da je moj je nije tatin :) mozda je i 1.0 ko ce znati...
 
Pike_gti je napisao(la):
hmm ja mislim da je kod mene polo trubo dizel interkuler biturbo ajnšpric sa direktnim ubrizgavanjem :) smjesni ste... kakav god da je moj je nije tatin :) mozda je i 1.0 ko ce znati...

...hej da ti samo kazem nesto zaboli mene k... za tvoje auto i koji je motor u njemu:Dhahaha...imam i ja auto TATIN JE...stas sada hahaha:D
 
Član
hahahhaha joj drug vidim ti izraz lica vjeruj mi. i ja sam takav imo neki dan kad su me ufatili u centrifugu. al de ba biz nemoj se beze nervirat. nismo ba zato ovdje .....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top